Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spiskowiec pierwsza klasa

W WTC nie uderzył samolot

Polecane posty

Gość dobrze poinformowany
Egipski imam: Europa będzie muzułmańska Podczas swojego wystąpienia w egipskiej telewizji Al-Hekma TV, imam Ali Abou Al-Hassan mówił o nieuchronnej muzułmańskiej przyszłości Europy. Według jego przewidywań, już za sześćdziesiąt lat trudno będzie spotkać niemuzułmańskiego mieszkańca Europy: Wraz z muzułmańską emigracją do Europy oraz z niechęcią Europejczyków do wchodzenia w związki małżeńskie i do posiadania dzieci Kiedy setka Europejczyków osiągnie wiek osiemdziesięciu lat, za dziesięć lat już tylko osiemdziesięciu osiągnie ten wiek; następnie zostaną oni zastąpieni przez sześćdziesięciu a tych sześćdziesięciu przez czterdziestu, zaś z tych czterdziestu nie pozostanie po dzisięciu latach więcej jak dziesiątka, a kolejnych dwadzieścia lat później nie pozostanie już nawet jeden z nich! Europa wreszcie to sobie uświadomiła. Za jakiś czas Europa stanie się zunifikowanym państwem islamskim, w którym znana będzie tylko jedna prawda: Nie ma boga prócz Allaha a Mahomet jest jego Prorokiem. Stanie się tak czy tego chcą, czy nie. Jest to decyzja Allaha. Islam nadchodzi! Źródło: euroislam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssaxawarxa
Dawno wiekszej bzdury nie ogladalam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem to wtedy na żywo, media jakąś godzinę przed rzekomymi zamachami podawały już informację że w budynek WTC uderzył samolot, pamiętam jak pokazywali w tle dymiący się budynek WTC !!!!! to dopiero numer co ? Każdy kto nie jest głupi doskonale wie te zamachy były upozorowane tylko po to aby rozpocząć wojnę z Irakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantalisiczkaniezalogowanaa
jeeezu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Wampuś
Tylko, że tych niegłupich to obecnie jak widać choćby po tym forum to....jak na lekarstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyjcie o Wenezueli co tam odwalili, żeby pozbyć się Chavez'a. A dlaczego ? Dlatego, że dbał o biedotę, chciał bogatym ukrócić rozkradanie kraju i USA. Arabska rewolucja na podobnej zasadzie. Pozbyć się wszystkim, którzy nie pozwalają USA na panoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz joasia
to wszystko jest zaplanowane i omawiane głównie na spotkaniach grupy Bilderberg i innych spotkaniach za zamkniętymi drzwiami... szkoda, że wciąż wielu ludzi za bardzo ufa mediom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mądralo a może wypowiesz
"Jestem Wampuś Tylko, że tych niegłupich to obecnie jak widać choćby po tym forum to....jak na lekarstwo !" jak nazywasz sie wampuś to nic dziwnego, że nic mądrego nie potrafisz napisać. Obejrzałeś chociaż film? Czy samolot może wniknąć w budynek jak masło? to wygląda na animację komputerową, a w 2001r nie była ona zbyt zaawansowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to Ty przypominaj
No wiadomo nie od dziś, że Stany same sobie tam środki wybuchowe zainstalowały, a budynek byl wstępnie pocięty tak, aby si rozpadł i wygldało to na ogromne uderzenie samolotu. To była ustawka Stanów z Bin Ladenem, przyjacielem ówczesnego prezydenta USA, a o co chodziło i chodzi? O kasę, o narkotyki. Tyle. Kennedy też został zabity, aby Stany nie były narodem mądrych, świadomych Amerykanów, a glupich, niedouczonych i łatwych do wszelakiej manipulacji ludzi. I to samo się dzieje u nas. Po Prezydencie Kaczyńskim, dzieje się to samo - medialna hipnoza, kłamstwa, bieda, sztucznie wprowadzony kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski =)
Czy czasem autor filmu, umiejętnie żonglując materiałem, nie manipuluje widzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to Ty przypominaj
spiskowiec pierwsza klasa Media zapowiedziały o zawaleniu się budynku 7 min przed czasem. Skąd wiedziały, że to nastąpi? http://www.youtube.com/watch?v=J_aBqy0AVB0 A jakim sposobem orędzie Komorowskiego do Polaków znalazło się w internecie, na stronie TVP Info przed zamachem smoleńskim? Skąd Komorowski wiedział o zamachu i kiedy nagrał to orędzie, może w styczniu, może w lutym i dlaczego jest to ciągle utajniane, blokuje się tą informację nawet przed Janem Pospieszalskim, aby tylko Polacy nie wiedzieli o tym masowo. A jak to jest, że Komorowski powiedział w radiu: Prezydent gdzieś poleci, coś się stanie i to wszystko się zmieni? To są przykłady, że takie tragedie nie dzieją sie ot tak sobie, tylko są planowane, długo i skrzętnie. WTC było wstępnie pocięte i w budynku poinstalowane były środki detonujące, bo miało to wyglądać na zamach islamistów, ale mądrzy ludzie wiedzą, że to prowokacja. Tak, jak i u nas, gdzie tuż po zamachu, prezydent Rosji Miedwiediew dzwonił do Ministra Spraw Zagranicznych Polski i dopytywał się: No już wreszcie może ten Komorowski przejąć obowiązki prezydenta Polski, skoro wiadomo na pewno, że Prezydent Kaczyński nie żyje. A o co chodzi? O kasę, którą mieliśmy dostać za transfer gazu przez Polskę od Rosji, o kasę, którą mieliśmy mieć z gazu łupkowego, o kasę, którą mieliśmy mieć w związku z Unią Gospodarczą, która miała zostać nawiązana miedzy Polską, Litewą, Estonią, Czechami, Węgrami, Gruzją..., o kasę, którą mieliśmy mieć z handlu drogą morską, a co zablokował Nord Stream, którego budowie z pominięciem Polski przeciwstawiał się Prezydent Kaczyński. Przykładów jest mnostwo. Chodzi o kasę i kasę z narkotyków, o handel narkotykami w USA,. a w Polsce o kasę, którą na Polakach mają zrobić Niemcy i ruscy putinowscy. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na to wyjebane.
za 60 lat mnie już tu nie będzie. Męczcie się sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piffff paffff,
"No wiadomo nie od dziś, że Stany same sobie tam środki wybuchowe zainstalowały, a budynek byl wstępnie pocięty tak, aby si rozpadł i wygldało to na ogromne uderzenie samolotu. To była ustawka Stanów z Bin Ladenem, przyjacielem ówczesnego prezydenta " no właśnie chyba mało kto wie, że Bush miał powiązania z Bin Ladenem to nie był żadne wróg tylko jego kumpel... Sprawa najprawdopodobniej wyglądała tak: Bush: hej osama dam ci 10 milionów dolarów, jeśli zgodzisz się być wrogiem nr.1 i całą winę z 9/11 zrzucę na ciebie i grupę al kaida. Osama: no bush, nie przesadzajmy daj 20 milionów, wszyscy będą mnie nienawidzić, nie mogę być wrogiem nr 1 prawie za darmo. Bush: ok, wiem o twojej chorobie i o tym, że być może niedługo umrzesz, kiedy tak się stanie wiedz, że zachowamy twoją śmierć w tajemnicy. W odpowiednim czasie jak już będziesz martwy, komandosi z USA cię "niby zabiją". Może tak być? Osama:ok jak umrę to i tak mi wszystko jedno co zrobicie i powiecie Bush: całą akcję już mamy zaplanowaną, za parę miesięcy to się wydarzy, Ty i twoja szajka porwiecie samoloty i walniecie w wieże. Pasuje? Osama:hahahaha nawet dobre, uśmiałem się spoko tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaLiska19
wiesz co przeczytałam na onecie po podobnym poście ? "wiemy gdzie mieszkasz" :( Może żart ale mąż zabrania mi już pisać o polityce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master of food
wiemy co jesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze to jednak nie
wszyscy na kafeterii są debilami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajne służbełe
Znamy szerokość twojej pochwy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasi reactivation
W naszych laboratoriach cztery hangary zajmują próbki twoich odchodów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksgvuifdbgv
gbhgnmjhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy kto ma odrobine rozumu wiedzial zde te budynki sie zawala, przeciez wlecialo w nie tony zelastwa naruszajc tym samym cala konstrukcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie no to dobre
kazdy kto ma odrobine rozumu wiedzial zde te budynki sie zawala, przeciez wlecialo w nie tony zelastwa naruszajc tym samym cala konstrukcje! nie wleciały żadne samoloty... stale mówią i pokazują to w mediach. i tylko w mediach, spytaj się osobę niezwiązaną z mediami czy widziała samoloty. Nie widzieli ich. Niewygodnych świadków, którzy przysięgali że nie widzieli usuwano. tylko po co? skoro były samoloty, to psychole i świry mogą sobie mówić że samolotów nie ma i nikogo nie powinno to obchodzić. Nie uważasz, że coś tu nie gra? zabito ich dla przestrogi dla innych... http://www.youtube.com/watch?v=bvay28lZiHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie no to dobre
te samoloty to animacje komputerowe... w 2001 nie mieli zaawansowanej technologii i widać błędy tych co je tworzyli. Np. samolot wlatuje w budynek, nie ma szczątków, a kawałek "nosa" samolotu wylatuje przez budynek, śmiać się czy płakać? wierzysz w to? czy samolot może tak się zachować? tak, pod warunkiem, że nie jest to prawdziwy samolot tylko animacja. Poczytajcie powiązania mediów z CIA, ich udział w zimnej wojnie. Mają niesamowitą moc prania mózgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wleciały samoloty
czy ktoś widział na żywo samolot? nie w telewizji? poczytajcie o NWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój brat widział na żywo
samolot (drugi) uderzający w WTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojemu bratu wmówiono
że widział samolot, prawdopodobnie nic nie widział. Dopiero potem w TV zobaczył samoloty i uroił sobie, że je widział. Większość ludzi, którzy zginęli 11 września nie są nawet w oficjalnym rejestrze (tzn. w ogóle ich nie ma, są wytworzeni dla potrzeb mas) http://septemberclues.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widział bo zadzwonił do mnie
i wtedy właczyłem telewizor. on w tym czasie siedział w kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twój brat nie pracuje
w mediach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×