Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wadą Polek są ich nosy

Polecane posty

Gość gość

Polki ogólnie sa ładne ale niestety mają duże i brzydkie nochale nie wsyystkie ale jednak z moich obserwacji wynika że tak ,często widze dziewczynę z ładnymi ustami i oczami lecz jej nos jest jakiś no nie wiem brzydki za to Francuzki ,Włoszki mają takie malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamwielkinochal
a ty taki piękny jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa arystokracja ma długie nosy a plebs króciutkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man on the moon niezalogowany
A wadą Polaków są ich małe k***sy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe chude i szpiczaste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadą polek jest to ,że ogólnie są brzydkie do tego biedne przez co nie są zadbane i strasznie się ubierają. Często polacy się pocieszają jakie to polki są wspaniałe bo mają bardzo smutne życie, żyją w biedzie i ubóstwie. Wystarczy pojechać do większych miast na zachodzie Europy, USA, Kanady i zobaczyć jak wyglądają PRAWDZIWE KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Polką, w wyniku upadku złamałam nos, mam nos duży, średnio szeroki, garbaty, mam męża, dwoje dzieci i jestem szczęśliwa. co ma nos do tego?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygladaja wedlug ciebie te prawdziwe kobiety? opisz je. ja nie mam zamiaru specjalnie po to jechc na zachod europy. oze chodzi ci o te tluste amerykanki? wiesz co kiedys do mojej znajomej powiedziala jej znajoma niemka? ze nie rozumie dlaczego polki chodza tak wysrojone wszedzie, bo w wiekszosci niemki raczej o siebie nie dbaja, a tutaj nawet kobiety w podeszly wieku. takze odwal sie debilu/lko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie moja mama pracuje w Niemczech i jak wyjdzie tam na miasto to od razu widać , że polka bo ładnie i stylowo ubrana , włos zrobiony . Chociaż ma 50 lat to wygląda lepiej niż nie jedna 30 letnia Niemka :D Każdy ją komentuje jaka to ona ładna nie jest i wgl . Nawet niemieccy faceci tacy nie starzy tylko po 30 do niej podbijają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę taki trochę kartoflany nos niż nos jak u trupa w stylu michaela jacksona który tylko postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjedz do angli to ja ci pokaze prawdziwe kobiety, srednio 30kg nadwagi (to the szczuplejsze) ubieraja sie okropnie, powyciagane dresy albo byle jakie jeansy oczywiscie ze 2 rozmiary za male, tluste wlosy z odrostami. Przecietna polka to niczym modelka tutaj I uwierz nikt tu nie zwraca uwagi na nosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ładna ale niestety faktycznie mam dość duży szeroki nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba Polaków, ogólnie, nie tylko kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos potrafi oszpecic jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....bo Polki sa zaglodzone. Wszystkie na dietach I dlatego optycznie to wyglada jakby faktycznie mialy dlugasny nochale. Ale taka moda na kosciotrupa wiec powinno sie podoba. Szkapa z dlugasnym nochalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że to po prostu taka cecha narodowości. Masa Polaków ma całkiem długie nosy (ja też :D). Tylko co z tego? Czy naprawdę wszyscy muszą wyglądać jak jackson?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale małe świńskie noski to noski plebsu. Sama mam duży nos i nie jestem z niego zadowolona, ale wolę to niż świński. Mam taką znajomą, która ma taki nosek zadart mały, uważa że wygląda jak miss co najmniej, a dla mnie to ona przypomina prosiaka tak centralnie. Wolę proste, albo nawet z małym garbkiem, byle nie prosiakowate!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×