Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WAKACJE 2014 gdzie jedziecie?

Polecane posty

Gość gość

Gdzie wyjezdzacie z dziećmi w tym roku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku odpuszczam bo rodzę pod koniec czerwca. ale w kwietniu jedziemy z mężem nad morze na 5 dni do spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokladnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle nigdzie . zmoim facetem na nic mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primka srimka
Dokładnie do sopotu :) nad polskie morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile was takie cos kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primka srimka
Ten drugi post to ja pisalam ale mnie wywalilo z nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wakacje rodzę wiec nigdzie, chcemy wyskoczyć gdzieś w maju ale na 100% będą to polskie góry bo mam blisko a nie chce mi sie tłuc x godzin w jedną stronę, nie chcę jechac za granicę gdyby przyszło mi rodzić wcześniej. Pod uwagę biorę tylko hotele 4-5*. Ma byc basen, sala zabaw i podwórkowy plac zabaw dla dziecka, wyżywienie i jakiś bilard lub cos w tym stylu dla nas. Mimo iz bede szukac promocji zapłacimy pewnie jak za swietne wczasy poza granicami ale co zrobić, tak w tym roku wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Jastarnii!!!!!!!! :) a jak sie uda to jeszcze do Porto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primka srimka
To zależy jaki wariant wybierasz. ale w tym miejscu gdzie my jedziemy placimy za 5 dni 2 osoby 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy z dzickiem rocznym i 6 letnim lepiej wybrac morze polskie czy moze cieplejsze klimaty ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dziećmi najlepiej nad polskie morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez rodze w czerwcu, ale pod koniec wrzesnia, poczatek pazdziernika chce leciec z maluszkiem do Chorwacji i mam nadzieje, ze nie bedzie przeciwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nigdzie, jak zreszta co roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wakacje do Polski jak co roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie morze to syf strasznie brudne jest,ktos kto nie ma porownania z innymi morzami ten pewnie sie nie orientuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to coproponujesz jeżeli u nas syf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy polskie morze to syf ale nigdy bym nie jechała nad Bałtyk bo po 1 za daleko, po 2 za drogo, po 3 pogoda zwykle w kratkę i po 4 Bałtyk jest zimny od 4 lat jeżdżę do Bułgarii i jestem zakochana w plażach, wodzie, klimacie :) w tym roku lecimy w połowie czerwca na tydzień i koszty zamykają się w 3 tys na 4 osoby plus wyżywienie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze doradź , gdzie dokładnie do Bułgari, jak jedziecie, sami czy kożystacie z biura podróży. Też muyśle o Bułgarii ale nigdy nie byliśmy wiec prosze o wskazówki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to nie wiem czy coś znajdziesz w rozsądnej cenie bo już późno, my kupiliśmy lot w grudniu, apartament początkiem stycznia, tym razem jedziemy do Słonecznego Brzegu, zawsze wynajmujemy apartament sami i kupujemy loty w promocjach sami, baza gastronomiczna jest bardzo duża, jest tanio itd.. mnóstwo atrakcji, kwestia posiadania kasy:) co do apart to polecam biuro Menada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, nawet nie pomyslalam o tym zeby juz w grudniu cos rezerwowac, A wycieczki last minut? oplacaja sie? czy lepeij samemu znalezc hotel i lot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień z córką (5 lat) łażenia po górach a potem tydzień sami w Barcelonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 8 tygodniu ciazy termin mam na pazdziernik wiec nie bede miala ochoty nigdzie wyjezdzac z brzuchem pod nosem.postanowilismy z mezem ze bedziemy raz w tygodniu chodzic ba basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy nad Polski syf z dwóch wzgledów: wakacje w Polsce mamy za darmo (praca męża opłaca) a po drugie... wstyd żeby dzieci inne morza znały a własnego nie ;P no i u nas nad morzem jednak jest inny, specyficzny klimat niż gdzie indziej ( a byłam nad m. czarnym i śrudziemnym, ). Także w tym roku u nas Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie, raz że mąż nie dostaje urlopu w wakacje ze wzgledu na swoją pracę,a po drugie zaczynamy budowę domu,więc fundusze idą na ten cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatry zakopane z 6 letnia corka:) a potem sami na wyprzedaze do londynu lecimy, na 5 dni do znajomych :P nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie, raz że mąż nie dostaje urlopu w wakacje ze wzgledu na swoją pracę,a po drugie zaczynamy budowę domu,więc fundusze idą na ten cel. w zyciu bym nie budowala domu kosztem wakacji:) dziwie sie ludziom co buduja dom kilka lat i odmawiaja sobie wszystkiego aby tylko okna wstawic heheh jak budowac dom to miec kase a nie dziadowac na wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość tatry zakopane z 6 letnia corkausmiech.gif a potem sami na wyprzedaze do londynu lecimy, na 5 dni do znajomych jezyk.gif nie moge sie doczekac x O super sprawa! Mysmy z 6latką byli w zakopanem 2 lata temu (znaczy wtedy miała 6 lat). Super sprawa! W każdej dolinie kupowaliśmy jej specjalne odznaki za przejscie całego kawałka ;) Ze szczytów (szczycików właściwie) polecam z takim maluchem Sarnią Skałę- to najmilej córa wspomina, bo gubałówka żaden wyczyn ;) A na Giewont z kolei ja się bałam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos odmawia sobie wakacji powiedzmy za 3 tys bo buduje dom to znaczy ze na sile probuje sobie dom postawic nie majac kasy na to co innego gdyby odmawial sobie kupna nowego samochodu za 40 tys bo trzeba dom pobudowac, to zrozumiale ale wakacje???????????? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tam idziemy na prawdziwy szczyt na Kope Kondracka, moja cora jest zaprawiona w bojach i uwielbia ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×