Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Felie941

WAKACJE 2014 : GDZIE SIĘ WYBIERACIE...?

Polecane posty

Gość Felie941

Witam. Może i był już taki temat, ale nie wnikam w to. Chodzi o to, że za niedługo są wakacje, zastanawiam się z mężem i dziećmi gdzie sie wybrac. Myślimy nad Francją, Grecją, Hiszpanią lub Chorwacją. A wy macie już jakieś pomysły ? Gdzie najlepiej jechać w 2014 roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z chłopakiem mamy upatrzoną wycieczkę do Włoch, ale zastanawiamy się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jade do honolulul no wlasnie :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku nigdzie. mam termin porodu na poczatek sierpnia wiec sam srodek wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meksyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandynawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darłówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivier33
W domu jak co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Jeszcze nie wiem gdzie sie wybiore. Jesli chcesz jechac cala rodzina i z malymi dziecmi to polecam Kreta- Chania albo Agios Nicolaos. Najcieplejsza woda i ladne piaszczyste plaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indyk myslal o Niedzieli a w Sobote leb mu ucieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondcharlotta
Ja w tym roku jadę do Grecji, ale w tamtym roku była w Turcji i mogę polecić z całego serca, było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie badz takam pewna ze pojedziesz :-) ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na własną działkę z nowiutkim domkiem letniskowym w wypoczynkowej miejscowości. Tyle kasy poszło i wyrzeczeń- pora zacząć korzystać. hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku Cypr!I juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie. Kupuję córce konia. No i nie wiem, kiedy będzie mnie stać na wakacje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zdecydowalibyście się na zwiedzanie PL ? sama kiedys sceptycznie do tego podchodziłam, do czasu ,az nie zobaczyłam wielu pieknych miejsc jakie ukrywa przed nami nasz kraj :) my rok temu zatrzymaliśmy się w miejscowości Niesulice, w http://www.kormoran-niesulice.pl/ przepiękne krajobrazy, mnóstwo zwiedzania, spacerowania, cisza, spokój – relaks gwarantowany i to wszytsko tak blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku inaczej, nie plaża, a rozrywka. Chcemy trochę po podróżować po Skandynawii. Na pewno będzie Legoland, park rozrywki Liseberg, Ölands Djur & Nöjesparks Vattenland odkryty aquapark. Bierzemy samochód i płyniemy promem z unit line, tak będzie najszybciej i najwygodniej :) a plażowanie w jakimś ciepłym zakątku planujemy w grudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loodmila
Lieseberg? A gdzie to jest? Narobiłaś mi ochoty na tę Skandynawię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych co byli w Turcji. W jakim miescie byliscie? Che lecieć ale nie wiem w jakim region ice jest fajnie?, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liseberg jest w Goteborgu w samym miescie, 20 minut od centrum. Mozna takze pojechac do Kopenchagi, tam sa dwa wesole miasteczka, jedno w centrum a drugi 20 minut od centrum i tam mozna wejsc za darmo no nie daleko jest Legoland, takze jezeli ma sie male dzieci to raczej polecam jechac do Danii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
tak czytam i śmieje się pod nosem: Turcja, Włochy, Grecja, Hiszpania, Szwecja...a jestem pewien, że większość z was nie zna swojego własnego kraju i jego pięknych miejsc. Ulega folderom reklamowym i zdjęciom przyjaciół. A to błąd - zachęcam do wysiłku i poszperania nieco - warto poznać Polskę - dla mnie jest cudowna. Czy to Dolny Śląsk, Mazury, Suwalszczyzna czy Bieszczady...o klasykach jak morze czy góry nie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jeste piekna ale nie nie zawsze swieci slonce wiec Grecja czy Wlochy to koniecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wybieram się do Polszy. Tęsknie i kocham Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka poleciła mi Gościniec Gryszczeniówka niedaleko Poznania już mamy zaklepany termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam A może mały cud i będzie gorące lato? I to nawet nad Bałtykiem? Szkoda, że pogoda nad naszym morzem jest na ogół kiepska i zniechęca do wyjazdu. Mój mąż i tak chce jechać bo lubi pływać. Ja chciałabym zamiast leżeć na plaży pochodzić, pozwiedzać, porobić zdjęcia. Myślę o Gdańsku, ale nie wiem czy np. woda i plaże w zatoce są czyste? Wymyśliłam też wyjazd do Karpacza lub Szklarskiej Poręby. Można przy okazji wyskoczyć na jeden dzień z wycieczką do Pragi lub Wiednia. No chyba, że lepiej na Słowację? Ale nie wiem, gdzie? Marzą mi termy czy kąpieliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Mi marzy się rejs wycieczkowy po Morzu Śródziemnym, który znalazłam na http://www.rejsy.pl/destynacja/rejsy/morze-srodziemne Niestety nie wiem czy uda mi się spełnić to marzenie w tym roku... Nad Bałtyk nie jeżdżę od lat głównie przez paskudną pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włochy, półwysep Sorrent, miejscowość Meta (6 km do Sorrento). Pizza Margherita, wielka, olbrzymia 3 Euro. Karafka wina 0.25 litra 1 Euro. Plus "za obsługę" 1 Euro od rachunku. Gnocchi 4 Euro, przepyszne. No i Wizzairem można do Neapolu dolecieć. Zwiedzanie Pompejów 11 Euro, jak dla mnie różnice cenowe, pomiędzy Międzyzdrojami nie są na tyle porażające, żeby do Międzyzdrojów jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tydzień jadę na wakacje 3 raz w tym roku. Był już Meksyk, Dominikana, a teraz tylko na tydzień poleżeć do Turcji. Gdzieś jeszcze wyskoczymy jak będzie czas we wrześniu i listopadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×