Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wampir energetyczny ochrona pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

proszę o pomoc. Czy znacie jakiś sposób na ochronę przed wampirem energetycznym. We wrześniu podjęłam pracę jako nauczycielka, moja opiekunka stażu to wampir energetyczny w typie narcyza ( wszystko wie najlepiej, jest najlepsza na świecie) nikt jej nie lubi, każdy unika z nią kontaktu, jest kłótliwa, wzbudza negatywne emocje, robi afery, skłóca ludzi. Ja od kiedy z nią przebywam czuję się bardzo osłabiona fizycznie i psychicznie, ciągle choruję, jestem zmęczona ciągle się zamartwiam. Ta osoba sieje postrach, czuję że cieszy ją kiedy inni się denerwują i kiedy wyprowadza ich z równowagi, wtedy triumfuje. Macie jakieś rady jak ochraniać się przed taką osobą? Co robić? Czy są jakieś techniki? Może jakieś rady ezoteryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ta keja a przy niej ten
jakbym miala stycznosc z taka g*********a jak ty (sorry twoj post mowi sam za siebie) to bym cie nauczyla modlic sie o to zeby spotykac tylko takie wampiry energetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 15 36
a ja jakbym spotkala taka bezczelna su/ke to bym jej chlasnela w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ta keja.. a ty kogo spotykasz na swej drodze? że się tak wypowiadasz na temat autorki? pewnie sama jesteś zakompleksioną starą soooką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazienka. dziękuję serdecznie za rady , na pewno zastosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli jeszcze jesteś autorko to wpisz w wyszukiwarkę,,wampir energetyczny-ochrona,,i parę stron Ci wyskoczy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno działa tez czerwona nitka na nadgarstku, nie wiem czy to prawda ale sama mam problem z taka osoba Dla zdrowia najlepiej taka osobę unikać, pomysł o zmianie pracy, dobrze radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge sobie pozwolic na zmiane pracy bo to naprawde dobra posada jak dla mnie. noszę czerwone bransoletki ale non stop mi się zrywają aż strach pomysleć, chyba owinę na nadgarstku nitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a unikam jak tylko się da, unikam rozmów no ale jednak codziennie ją widuję i jak o niej pomysle to już mi niedobrze, nie wiem skąd tacy ludzie się biorą źli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden ciuch ubrany szwami do gory badz agrafka od szwu wewnatrz zapiete oczywiscie zamyka obwod energetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy mi współczuje że musze z nią pracować, naprawdę tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pomysł z agrafką wielkie dzięki, będę przypinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe majtki na lewa stronę, tak mi sie skojarzyllo z tymi szwami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpaska do gory nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic czerwona maoczona w kropielnicy wyszyc nia i namoczona wkropielnica igla krzyz na szwie ubrania wewnatrz i stojac do okna wizualowac odcinanie niewidocznych nici wokol ciala, nie zapomnij zamknac swojego obwodu do tego sa afirmacje na necie, takie zniechecony wampir odejdzie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproś Archanioły aby odcięli od ciebie wszystkie złe połączenia energetyczne oraz poproś o otoczenie ciebie taką " bańką ochronną". Archanioły: Gabriel, Michał, Rafael, Metatro, Chamuel, Aniel, Uriel, Jophiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest w ogóle możliwe że ludziom sprawia satysfakcję kłócenie się z innymi i ich gnębienie psychiczne i takie słodkie żmije wbijają ci szpile co chwilę, jaką bronią takie małpy załatwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak, że oni się kłócą, oni po prostu zawsze mają rację, wszystko wiedzą najlepiej, lub jeszcze inni z kolei rozmową z tobą odbierają ci jakby kawałek ciebie, rozszarpują, czujesz się źle, słabo, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ułomni ludzie czerpią satysfakcje z manipulacji, kłamstw i szkodzeniu innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy stoisz w obecności tej kobiety krzyżuj ręce na piersiach, to postawa obronna (czyli popularne stanie z założonymi rękami) gdy siedzisz zakładaj ręce na piersiach gdy możesz, dodatkowo krzyżuj nogi (czyli popularne zakładanie nogi na nogę) to postawa podwójnie obronna wyobrażaj sobie, ze znajdujesz się w ochronnym kokonie, gdzie jej moc nie sięga masuj punkt wysoko na nosie między oczami żeby się zrelaksować nie wdawaj się z nią w dyskusje, nie opowiadaj o sobie, nie prowokuj rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję wam kochani za wszystkie dobre rady czuję się jakby trochę pewniej teraz , może uda mi się jakoch uchronić swoją psychikę, bo po każdej rozmowie z tym babsztylem (szczególnie po weekendzie ) dochodzę do siebie kilka godzin.. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyżowania nóg to pomaga gdy sie chce siusiu a nie na wampiry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sowa z mokotowa
a gdybys tak sprobowala spojrzec na nia pod inym katem - jako na nieszczesliwa osobe? Wiem, ze to bardzo trudne lecz poprzez nadawanie komus etykietki energetycznego wampira spawiasz, ze ta osoba ma nad toba jeszcze wieksza moc bo utozsamiasz siebie z ofiara a ja demonizujesz. W efekcie ty sie kurczysz, jestes caly czas spieta, scisnieta, zblokowana, zestresowana i przerazona a to powoduje tez fizyczne przykre dolegliwosci. Sprobuj dostrzec ewentualne pozytywne strony tej osoby, uczlowiecz ja jakos. Zagadaj na neutralnym tonie. Moze tych pozytywow byc wiecej niz wampirycznosci. Moze babka lubi psy i zachody slonca (hehehehe), moze ma fisia na punkcie kuchni wloskiej, no wiesz takie rzeczy (jesli o nich wiemy) moga nam pomoc znalezc w tym scisnieciu przestrzen, oderwac sie od tego ciaglego przerazenia. Pomysl sobie, ze ten zly "urok" nie bedzie trwal wiecznie. Za jakis czas ty sie przyzwyczaisz i nieco poluzujesz. Baba jest jaka jest i pewnie nie zdaje sobie sprawy jaka ciezka atmosfere tworzy wokolo siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rodzije mam takiego.Nic mu nie pasuje,a to za duzy upal,a to a daleko,a to deszcz,ogolnie smierdzacy len,potrafi podiac skrzydla.Sam nic kompletnie nie robi,a potrafi skrytykowac drugiego.Najlepsza metoda na takiego jest ignorancja. I powiem nie wolno patrzec mu w oczy,kazda dyskusja konczy sie krzykiem,bo on wie najlepiej posiedziec pare dni z nim w domu to totalana deprecha.Postanowilam gada unikac,nie przejmowac sie nim ,zyc swoim zyciem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , nie zadne sztuczki ezoteryczne, takim ludziom po prostu trzeba wyznaczać granice, tak by nie weszly ci na glowe,.. bo pokażesz slabość przed takim, to cię zniszczy.. tez to mialam tylko na mieszkaniu, najlepiej, nie wdawac się w dyskusje tzn jak ci coś zarzuca to sie nie tlumaczyc, bo to tylko nakręca bardziej taką osobą do klótni. To raz. Najelpeij przytakiwac , i ignorować. A jeśli nie ma innej rady postawić się, powiedzieć dość, poskarżyć, się komuś wyżej. Takiego zachowanie nie mozn atolerwoac, bo to jest normlane nękanie psychiczne określane mianem mobingu, i nawet o takie slowne znęcanie sie psychiczne mozna wystąpić do sądu o odszkodowanie.. na to normalnie jest paragraf. Więc dajcie soibie spokoj ze sztuczkami ezpterycznymi ludzie.. mamy XXI wiek, wiem, ze tacy istnieją, ale to sa po prostu ludzie o zaburzonej konstrukcji psychicznej ,ktorym trzeba wyznaczyć granice..lepiej pomyśl konkretniej co możesz zrobić wtakiej sytuacji, kiedy ktoś Cię stale nęka i nie pozwala pracować w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzywaj Jezusa nos medaliki do spowiedzi idz to jest najlepsza ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mają rację i wszystko wiedzą najlepiej? to osoby spod znaku panny.prawdziwe potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada jest taka-daj porzadnie po ryju tej suce tylko tak zeby nikt nie widzial,jezeli nie pomoze to zmien prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×