Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the smurfs

Wasz dzisiejszy obiadek co będzie???

Polecane posty

Obiad: Kotlet schabowy, ziemniaki, kalafior i szparaga :) polane sosem łowicz - pikantny słodko-kwaśny. Coś na słodko: kawałek szarlotki z lodami i bitą śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bub,dużo bobu,na deser też coś słodkiego zszamię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szparaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja upiekę kawałki indyka /mam już udziec zamarynowany/ z ziemniakami i brokułem, do tego pomidorki/ogórki małosolne. Mam wczorajszy rosół a dziś gotuję kapuśniak z koperkiem - co kto woli. Na deser ciasta nie mam i chyba dziś nie będę piekła, ale od kilku dni robię koktajle owocowe i jeszcze się nie przejadły, więc pewnie po południu sobie zrobimy. Owoców mam mnóstwo, trochę kupuję, trochę mam swoich, jest co miksować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron ze szpinakiem a na kolacje fasolka szparagowa z młodymi ziemniaczkami polane bułką tartą :) ludzie nie jedzcie mięsa częściej jak dwa razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie agituj, niech każdy robi i je to co chce.A tak na marginesie, po jaką cholere do warzyw wtryniasz chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad nie obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my tradycyjnie do Sowy na osmiorniczke i peklowane rzodkiewki.A co nam.Za wasze .Oby żyło się lepiej. :-) I nie glosujcie na tamtego bo co my bedziemy jedli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×