Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasz pierwszy anal

Polecane posty

Gość gość

Był planowany czy spontaniczny? Po jakim czasie się zdecydowaliście i czy Wam się podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz byl spontaniczny,miałam wtedy miesiączke a chciało nam sie bzykac no to w druga dziurkę.Nie bolało, moze dlatego ze byłam podpita, ale na drugi dzien wszystko z kakaowa dziurką było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolało i ani trochę mi sie nie podobało. On tego chciał. Nigdy więcej choćby miał mnie zostawić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl przemyslany i delikatny- spodobalo mi sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz był spontaniczny, ja chciałam spróbować. On był delikatny. Jemu się bardzo podobało, jak dla mnie było ok, ale bez szału. Trochę byłam spięta, ale sama tego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sens ma j***c w d**e skoro kobieta ma czystą i miłą cipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki Zasada jest prosta kupujesz taka specjalna nakladke na prysznic taki stozek tak zebys mogla goswobodnie wprowadzic do o***tu. Wczesniej nawilzajac go jakims nawilzaczem moze byc zwykla oliwka w zelu jonsona wlewasz delikatnym strumieniem letnia wode az do uczucia wypełenienia wszystko nad wanna. Pozwalasz zeby woda z ciebie wyplynela powtarzasz zabieg tyle razy az wyplywajaca woda jest zupelnie czysta. Pamietaj tez ze ciasniejsza norka nie ma mozliowosci samodzielnego sie nawilzenia. Wiec zeby nie bylo obtarc przed samym stosunkiem wprowadzasz specjanym aplikatoremem lub zwykla duza strzykawkaodpowiednio duza ilosc nawilzacza tez wystaczy zwykla oliwka w zelu i jestes gotowausmiech.gif Takie lewatywy sa bardzo zdrowe Milej zabawy sprawdzone w praktyce z kilkoma moimi kobietami zastrzezen nigdy nie bylousmiech.gif Wszystki uwielbialy anal ale do anala trzeba sie przygotowac nie mozna robic co zmarszu mo mezsz sie zniechecic. Ja proponuje taka metode kupujemy 3 plugi analne zblizone wygladem do k****a twojego faceta 1.50% obwodu jego czlonka wprowadzamy go zakazdym raem przez 4 tygodnie najlepiej codziennie mozesz tez znim pochodzic w domu przez kilka godzin najlepsza metoda 2. 75% obwodu i to samo 4 tygodnie 3 100% obwodu albo nawet 110% zeby byl zapas kolejne 4 tygodnie I po takich 12 tygodniach jestes nie tylko fizycznie ale tez psychiczniegotowa na pierwszy anal i jest super nie stresujesz sie ze bedzie bolalo masz juz rozbudzone miejsce erogenne I anal nie za kazdym razem tylko kilka razy w miesiacu np 6 i wtedy nie ma zadnych problemow o ktorych niektorzy pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to straszne i przykre ze sie nie wysrywasz i masz ciagle kal w odbycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba nie wycierasz sobie d**y w środku i jelit z kupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj to tylko Wilk stary erotoman gawedziarz - koniobijca wszyscy go tutaj zlewaja :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le WILK w*******laj poparancu----ja przez te zabawy mam mea problemy! i nie po analu tylko przez wlasnie wkladanie wibratora tylko,mega rozszerzony o***t i czeste "ulewanie" podczas normalnego szczytowaania !! TEN GOSC jest nienormalny! ciagle tu siedzi i p******i o kobiecej psychice i sexualnosci,, nie ma swojego zycia, to jakis pyschol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spontanicznie ale ja od pewnego czasu byłam gotowa. Było zaje.biś.cie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki domorosly seksuolog od siedmiu bolesci co gola babe w gazecie widzial buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×