Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze opinie na temat zakietu Kate Spade Saturday

Polecane posty

Gość gość

Mam okazje kupna w firmowym outlecie nastepujacego zakietu Kate Spade Saturday. Normalna cena to $160 (Jakies 480zl), a ja moge go miec za $30 (jakies 90 zl). Myslicie, ze warto? Jest z naturalnej tkaniny, i wydaje mi sie, ze mozna z nim stoworzyc mniej lub bardziej elegancka stylizacje. http://www.pinterest.com/pin/34480753370124786/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny ten żakiet, nie znam tej marki, ale skoro sobie tyle liczy to może to porządne rzeczy, ja kupiłam krótki poliestrowo-bawełniany za 90zł firmy krzak :-), taniej nie kupisz jeśli masz do czego nosić, to kupuj- a jeśli to tylko okazja cenowa, to daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za opinie :-) Wiesz, ze nawet mam do czego nosic, poniewaz jest bardzo elastyczny. Mozna rownie dobrze ubrac do bluzki jak do T-shirta. Jest tez taki minimalistyczny, a ja lubie wlasnie takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji cenowych tez trzeba korzystac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny, prosty klasyczny. Przyda się do wielu stylizacji. Za taką cenę nie kupisz nigdzie dobrej marynarki ani żakietu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za kolejna opinie. Chcialam dzisiaj pojechac i kupic, ale sie troche rozchorowalam, wiec mam nadzieje, ze jeszcze bedzie dostepny w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×