Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpadki u ginekologa

Wasze wpadki u ginekologa

Polecane posty

Gość Wpadki u ginekologa

Mieliscie jakies krepujace wpadki u ginekologa? Mi na szczescie nic powaznego sie nie przytrafio ale zdarzylo mi sie siadajac na fotelu pierdnac pochwa, lekarz udal ze nic nie slyszal ale pewnie myslal ze puscilam bąka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od polskiego
hehe, fajny temat. Byle nikt nie robił sobie głupich żartów i nie wypisywał bzdur. Ja miałam taką historię, że po badaniu nie mogłam znaleźć butów które wcześniej ściągnęłam, lekarz pyta się mnie czego szukam, a ja mówię że butów, a on nie dosłyszał i pyta: "Majtek?" Haahah, nie wiem jak można pomylić te dwa słowa, na wytłumaczenie muszę dodać, że lekarz jest obcokrajowcem. Okazało się że buty szanowny lekarz przykrył mi jakimś sprzętem, którym wcześniej wymachiwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilhgrtyuiklkjhglkjhg
nie mialam jako takiej wpadki ale malo brakowalo :O szlam pierwszy raz w zyciu do ginekologa, ze stresu czulam ze musze isc zrobic kupe (czesto tak miewam ale najczesciej to tylko takie uczucie a jak usiade na sedes to mi sie odechciewa) bylam juz w poczekalni i za chwile mialam wchodzic. uczucie w jelitach coraz gorsze ale mysle ze tylko mnie tak organizm straszy, ze wytrzymam. ale jak pomyslalam ze moglabym sie za przeproszeniem zesrac na fotelu to szybko poszlam do toalety-na wszelki wypadek. usiadlam na ubikacji i wyszlo ze mnie tyle ze zastanawialam sie skad to sie wzielo jak rano w domu sie wyproznialam :O dokladnie sie wytarlam, podmylam woda i z uczuciem ulgi wrocilam do poczekalni. nie chce nawet myslec co by bylo gdybym nie poszla i rozluznila sie na fotelu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granatowa mandarynka
up :) fajny temat przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mi opowiadała że jak była pierwszy raz u gina to on kazał się jej rozebrać i siąść pisał coś przy stoliku ona się rozebrała od pasa w górę zamiast w dół i siadła zamiast na kozła to tam na dole a ręce powiesiła tam gdzie się nogi daje lekarz się odwrócił i powiedział do niej że sobie żarty robi a ta w płacz bo pierwsza jej wizyta to była a ona wtedy była zielona hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meyle
Pierwsza wizyta to od razu wpadka, nie dałam się zbadać Pani Doktor. Stwierdziła, że za bardzo się "spinam" (byłam i jestem dziewicą), poszłam do domu z płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchozmorka
"Campari" - naprawdę? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile farby ile farby
moze to nie wpadka ale napewno dziwne pierwszy stosunek mialam 5 lat temu, kilku partnerow a moj gin(nie tylko jeden bo bylam u kilku) twierdzi ze ja nadal jestem dziewica bo podczas badania widzi blone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lm niebieski 1
na wizycie rozmawiam z lekarką, po jakimś czasie ona mówi : "Chodź, muszę wsadziś ci palce" zatkało mnie, ale strasznie się z tego śmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak było ale to było lata temu o takich sprawach mojej mamie nikt nie mówił to skąd miała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karczemna Awantura
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkiego trzeba się przygotować. Czy pierwsze macanie cyców było przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pizy oglądał gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja koleżanka na pierwszej wizycie u gina z takim tekstem: ' pierwszy raz sie widzimy a ja juz pany d**e musze wystawiać' hehe zapewne ze stresu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×