Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ważę 55 kg przy 167 ale wyglądam na więcej

Polecane posty

Gość gość

Nie wyglądam OK. Mam grube nogi, zwisający tłuszcz - łydki, uda i boczki na dole pleców. Talia szczupła, ale też wcięcie mało uwidocznione, a wiem że je mam, bo kieedyś byłam szczuplejsza. Brzuch płaski, ale miękki, mięśnie niewyćwiczone. Wydaje mi się ogólnie, że mam ładną figurę, troszkę proporcje klepsydry, ale jest ona trochę "ukryta" . Jaką dietę i ćwiczenia doradzacie, żeby ją podrasować? Moje wymiary jeszcze: Biodra 94 (to raczej niewiele z tłuszczu, bo biodra mam koścista.. miednicę mam szerszą :/) Udo 54,5 cm łydka 34 cm kolano 36 cm Talia 68 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W talii masz dosyć dużo. Dieta i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wiem. Chociaż mam płaski brzuch, zero fałdek, tyle dobrze. Kiedyś w talii miałam 63 cm. Jednak i tak najbardziej martwią mnie nogi.. bo jak góry noszę S, tak dół - w S nie wchodzę :/. A M z kolei bywa trochę za luźne u góry.. ale w nogach jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hula Hop - myślałam o tym :) ale czy naprawdę działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udo faktycznie masz spore ja w łydce mam 33 czyli tylko troche mniej i mam szczupłe łydki, waże 46 więc gruba nie jestem. Może przesadzasz z tymi łydkami? A może chodzi o to że masz proste, takie same u gory jak u dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w najszerszym miejscu masz te 34 cm? czy poniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz fajniejsze wymiary, a jesteś niższa! JA się trochę podłamałam bo kiedyś byłam szczuplutka i spokojnie wchodziłam w XS/S. A teraz mam taką d**ę, no że wielką to nie napiszę, bo mnie zaraz zjedziecie, ale poprzednia wersja mnie była lepsza. Chyba przejdę na dietę nisko węglowodanową, mój brat na takiej był i schudł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
schudnij do 52 kg i będziesz czuła się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o łydki? Tak, w najszerszym miejscu mam 34 a nawet 34,5 .. i mam takie zwisające, tłuste łydki, ogólnie mam też taką budowę że wyglądam na niższą - delikatnie przysadzistą nawet, przez te biodra i krótsze nogi, a dłuższą talię. Nawet ludzie czasem się dziwią, że mam taki wzrost :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i najgorsza rzecz - otłuszczona twarz. Już się próbowałam odchudzać, ale potem trochę wróciłam do nawyków (choć bez przesady, słodycze w malutkiej ilości) - i masakra, na twarzy spuchnięta jestem OD RAZU, i szeroka, a robię sobie nawet masaże limfatyczne na właśnie zejście limfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo, już teraz mam trochę podobną sylwetkę trochę, oprócz nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawictwo pospolite ta laska z nagrania jest dużo wyższa poza tym z gęby nic specjalnego i fatalnie to wygląda jak poprawia sb te spodenki... ale włosy cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś lekka ale otłuszczona. ja przy podobnych parametrach mam w udzie 48 i nadal tam za dużo miękkiego sadła, a jak miałam te 54, to nie mogłam na siebie patrzeć. cięcie kalorii, bieganie, rower, siłownia- ja tak schudłam i doprowadziłam "dół" do tego samego rozmiaru co górę. no i nie jestem już taka miękka i glutowata na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
To zrzuć jeszcze 5 kg ( z 55 kg do 50 kg ) by mieć taką sylwetkę jak ona .. SZerokie biodra i szczupłe uda , to duży atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rowerku wczoraj byłam, zrobilam 30 parę km :) na siłkę zastanawiam się, czy się nie wybrać. A robiłaś dużo cardio? I jaką dietę dokładnie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
słuchaj , my nie oceniamy twarzy dziewzyny z youtube , tylko jej figurę Ja uwazam ze jej szczupłe uda i szerokie biodra to duży atut .. I ma bardzo dobrą sylwetkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tyle planuję. Chociaż piersi mogą mi wtedy zniknąć.. aktualnie mam większe B :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o twarzy mówiłam swojej ;P. I wiem, że oceniamy figurę. Wyglądam jeśli chodzi o jej górę podobnie, może nawet ciut szczuplej, ale jeśli chodzi o nogi to bez porównania niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Skalpel Chodakowskiej, a jak sie wprawisz - Skalpel Wyzwanie. Treningi za darmo w Internecie. Fajnie modelują sylwetkę i zamieniają tłuszczyk na jędrne ciałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Chodakowska akurat ma kiepskie ciało - to moje zdanie.. Za bardzo żylaste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Chodakowską. Ale znalazłam sobie na YT FitnessBlender, spodobali mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklej fotę .. ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę wklejać foty, nawet nie mam całej sylwetki. Sama siebie widzę. Wystarczy wam opis :) dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE! up! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×