Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem bardzo ciekawa czy.....

Waże 61 kg. Ile schudnę na diecie 500 kcal w ciągu miesiąca? Mam mało czasu.....

Polecane posty

Gość jestem bardzo ciekawa czy.....

a muszę schudnąć.... ile schudnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bardzo ciekawa czy.....
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 2-3 kilo (głównie woda, trochę mięśni). Dodatkowo pięknie sobie rozwalisz metabolizm i potem odrobisz z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaalla
jak wytrzymasz to jakies 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie tego czytac
nie sluchaj tych profesorek z tym metabolizmem i miesniami. owszem do dwoch tygdoni tak z reszta jak na kazdej diecie najpierw schodza miesnie i woda ale mi ladnie zszedl tluszcz i wiesz co ci powiem jak potem zac zniesz zdrowo sie odzywiac to nie bedzie tak jak to pisza ze wroci z nawiazkai wogole bedzie jnojo bo ja narazie jestem 2 i pol miesiaca i nie mam zadnego joja i jestem zdrowa jak ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiane
ja mailam kiedys diete ktora nie przekraczala 100 kcl, i nie planowalam jej, po prostu sytuacja jaka powstala miedzy mna a chlopakiem mnie do tego mozna powiedziec ze zmusila. I czulam sie swietnie, a wrazie napadu glodu pilam wode, i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie tego czytac
ja nie wiem jakie to ma znaczenie jak schudniesz dwa kilo w miesiac czy w tydzien jak i tak jak zaczniesz wpierdalac tak jak przed kuracja to i tak bedzie jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhea
Na mądrej diecie mięśnie nie schodzą, albo bardzo mało. Na głodówce (a 500 kcal to głodówka) pierwsze co leci to woda i mięśnie. A jak potem człowiek "ładnie" wyglląda jak zamiast mięśni przybywa tłuszczu... w piękny worek sadła się zamienia (tak, efekt jojo istnieje i ma się dobrze), które to sadło potem jest 10 razy trudniej zrzucić (bo przemiana materii jest jak u staruszki). Aha, o takich atrakcjach jak zszarzała skóra, łamiące sie paznokcie czy wypadające w wyniku niedoborów włosy chyba nie muszę wspominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie tego czytac
ja pierdole przecież to dziewcze pyta ile schudnie w ciągu miesiaca na tej diecie a jak jest rozsądna to chyba nie bedzie jej stosować miesiacami bo wtedy napewno zasmakuje skutków ubocznych. oczywiscie musi pamietac o wcieraniu w cale cialo kremow najlepeij jak najczesciej zeby nie nabawic sie rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie tego czytac
przecież kurwa nikt się nie katuje dieta 500 kalori miesiacami. chudnie ile ma schudnac i ZACZYNA ZDROWE ZYWIENIE NA ZAWSZE bo jak bedzie powtorka z rozrywki to mozna sie przyszykowac na jojo wszystko jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhea
Jasne. A czemu nie zacznie zdrowego odżywiania już teraz? PRrościej, zdrowiej, bezpiecznie, a jak się dobrze ułoży dietę i trening to 3-4 kilogramy spadną (i nie będą to mięśnie). Bo po takiej głodówce na pewno nie da rady, każda nadprogramowa kaloria bedzie odkladana na tyłku, wychodzenie z takiej głodówki zajmuje 2-3 miesiące i wiąże się nieuchronnie z przyrostem wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie tego czytac
Nie wiem nie znam jej. bo jest niecierpliwa? jak sie szybko widzi że kg lecą to chce sie kontynuować dodaje że tak powiem skrzydeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale bez przesady
niech sobie robią co chcą, na własnej skórze nauczą się najszybciej. później tylko kilka lat wychodzenia z obżarstwa przeplatanego głodówką i same będą "truły dupę" obeznanym w odchudzaniu smarkulom. a moze jednak nie, w końcu one są inne, ich nie dotyczą podstawowe prawa biologii, rozruszają metabolizm siła woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie tego czytac
przestan pierdolic jesli bylo by tak jak mowisz polowa spolecznosci kobiet jak nie wiekszosc juz by nsię pozbawiła metabolizmu bo nie zaprzeczaj ze kazda napewno kiedys probowala takich diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale bez przesady
nie, nie każda się głodziła. właściwie znałam tylko jedną, robiła głodówke jeszcze w szkole podstawowej. jest znacznie grubsza niz ja (ważę 57 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaada
Połowa może nie, bo na szczęście nie wszystkie kobiety są takie nierozsądne :P Ale wystarczy poczytać fora "dietetyczne" (choćby i na Kafe) - masa na nich postów typu "jem 1000/800/500 kcal" i nie chudnę. To są właśnie te z rozwalonym głupim "odchudzaniem" metabolizmem o tempie ślimaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemoge
eee ja jestem na tej diecie , ogólnie to w ciagu ok. 2 tygodni poszłomi 3-4 kg w dół , ale 2 dni sie opierdalam , i nie przytylam za duzo. Wiec rob co chcesz , ja tam polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślicznota ;*
sieema...przepraszam że tak późno piszę, ale właśnie stosuję dietę 500 kcal przez niecałe 2 tygodnie i naprawdę z 57 kg zeszłam na 52 :) Jestem bardzo zadowolona bo oprócz tego zaczęłam zdrowo się odżywiać i być aktywniejszą ...:) Najgorsze były pierwsze 3 dni ..źle się czułam ... chciałam jeść wszystko co popadnie, ale pomogli mi w tym moi znajomi i uświadomili mnie jaki potem będzie efekt ...i muszę im bardzo podziękować mimo, że dopiero zrzuciłam 5kg to wyglądam lepiej i lepiej się czuję :) Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudla 34 kg
Witam ja juz pol roku mam diete 500kal i schudlam 34 kg ile nabylam w ciazy tyle zrzucilam jest super tylko mocna sila do tego pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pol roku na 500 kcal, tu na pewno nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudniesz od 10 do 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×