Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popoppowpdowdwd

waze 80 kg i chce wpasc w anoreksje,bo chce szybko skutecznie schudna

Polecane posty

Gość popoppowpdowdwd

jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svfvfvsv
schudniesz szybko efekt jojo murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jak.;.;.;.;
przestań jeść... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś Ty durna :O Anoreksja to poważna choroba, która nierzadko prowadzi do śmierci, a jeśli Ty chcesz doprowadzić się do stanu, gdzie nie będziesz w stanie sama podnieść się z łóżka to gratuluje pustoty umysłowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
chantalka tak a Ty jestes megainteligetna znam ja taką jedna co na wszystkich mowi"ale durny,ale durna" z jaka łatwoscia przychodzi ci ocena kogos ,kogo nie znasz?? w czym ty jestes mniej durna ode mna? waze 80 kg(170 wzrostu)wiec jeste gruba,a wiec anoreksja byłaby dla mnie wybawieniem w tej chwili,bo zle sie czuje z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgrgherh
BUAHAHHAHAHAHAHAH :D:D:D jeśli nawet ty diety nie jesteś w stanie przeprowadzić i mieć na tyle woli by poćwiczyć, to tym bardziej nie zachorujesz na anoreksje, bo masz SŁABĄ WOLĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm,jhdgdfnnmgh
tez wazyłam 80kg a teraz waze 57. mozna? mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
nemezis tak ja jestem durna,a Ty chodzaca wyrocznia i madrosc tego swiata.:) chyba ty jestes mało inteligetna skoro nie rozumiesz mojego pytania,ktore brzmiało jak wpasc w anoreksje? a nie jakie sa wasze opinie na temat tego, ze chce miec anoreksje"?takiego pytania nie zadałam, a same inteligetki sie zjechały i mi odpowiadaja,nie obchodzi mnie wasza opinia,zadałam konretne pytanie,wiec prosze sie odnosic merytorycznie do mojego pytania i odpowiadac na nie, a nie wyrazac opinie o ktore nie prosiłam sa tu jakies anorektyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieszka18
anoreksja to choroba psychiki, nie ciała. Wyszłam z tego gówna, ważę więcej od ciebie i zdecydowanie wolę swój obecny stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
tak jestem yebnieta, a wy wszyscy okazy normalnosci jestem yebnieta niech wam bedzie,teraz prosze o odpowiedz na pytanie słaba wole mozna wycwiczyc jak sie ma motywacje pytanie do mm,jhdgdfnnmgh w jakim czasie schudłas z 80 do 57 i jak to zrobiłas,zaczełąm cwiczyc silna wole i nie jem juz w ogole słodyczy i nie jem po 18:00 wiec cos sie udaje mi jednak:), w zwykle obzerałam sie wieoczrami jak wracalam z pracy i zarłam słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w anoreksję się wpada
kiedy przestaje się jeść, więc zamiast zadawać głupie pytania na cafe PRZESTAŃ ŻREĆ SPAŚLAKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
agnieszka18 a czemu tak duzo przytyłąs ??ile wazyłas jak miałąs anoreksje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
spaślak czyli ja. tez kiedys wazyłam 46 kg w liceum,ale przytyłam po urodzeniu dzieci i mam okropnego doła z powodu wagi,dlatego złapie sie wszystkiego by zleciec z wagi raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieszka18
mało. Może teraz ja zadam pytanie: Czym dla Ciebie jest anoreksja? Bo jeśli kojarzy Ci sie tylko ze szczupłą sylwetką to muszę Cię rozczarować. Dlaczego chcesz być chuda takim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
do w anoreksje sie wpada przez takich jak ty dziewczyny wpadaja w anoreksje ,bo jak mozesz nazywac mnie spaślakiem,ciekawe ile sama wazysz,jeste gruba fakt,ale nie czuje sie spaślakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniała matka z ciebie również jak widzę...chcesz żeby Twoje maluszki patrzyły jak mamie podaje się kroplówki bo nie ma siły ręki unieść? Zmień priorytety bo marnie skończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale to Ty jesteś na tyle mało inteligentna, że nie potrafisz przewidzieć skutków tej choroby ;) Tylko potem nie żal się na forum, jak zachorujesz naprawdę, wtedy pożałujesz swoich słów, że chcesz mieć anorekcję PS. najpierw naucz się poprawnie pisać po polsku, zanim zaczniesz się w ogóle wypowiadać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
agnieszko odpowiem Ci,albowiem, ludzie szczupli sa inaczej postrzegani,w ogole zwraca ktos na nich uwage, a tacy jak ja nazywani sa spaślakami,wysmiewani,pozniej wieczorami placza do poduszki,ten swiat jest mega powierzchowny,wiem jak to jest jak sie jest szczupłym i jak sie jest grubym wiec mma porownanie. Gdy byłam szczupła wszystko mi sie w zyciu wiodło ,a teraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w anoreksję się wpada
ja ważę 52 kg przy wzroście 164 cm, ale w odróżnieniu od Ciebie kiedy orientuje się, że mam o 1-2 kg za dużo to jem trochę mniej i się więcej ruszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
w oczach społeczeństwa ludzie grubi sa zerem,sa wyśmiewani,poniżani,powstaja żarty na ich temat,faceci sa chamscy i niemili dla otyłych kobiety,a szczupłe wielbia ,podrywaja i sa dla nich milsi,kolezanki dogaduja gdy masz wiecej kg,ciezko sie chodzi,nic sie nie chce,jest sie ociecałym osowiałym ,brak energii,jest smutno,gdy sie ktos z ciebie nabija ,ze wygladasz jak spaślak,ze patrza na ciebie jak na lenia,a waga po dzieciach nie chce spasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelanowy motylek
Wejdz na stronę pro ana to dziewczyny Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieszka18
też tak kiedyś myślałam. Ale chorzy na anoreksję nie dbają o takie sprawy... człowiek wtedy żyje w swoim świecie, zamyka się na ludzi. Nie wiesz jakie to uczucie budzić sie każdego ranka i marzyć by dzień sie juz skończył. Zastosuj normalną dietę i nie pisz więcej głupot o tym że chcesz wpaść w anoreksję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz jak wpaść w anoreksje?
Trzeba mieć nieszczęśliwe dzieciństwo, albo ktos musi Cię poważnie skrzywdzić.. Musisz nienawidzić siebie każdego dnia, a najlepiej gdybyś zaczęła się ciąć.. musisz mieć z czasem myśli samobójcze... potem przez niedowage musisz trafic do szpitala psychiatrycznego, a przede wszystkim MUSISZ BYĆ NIESZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
do w anoreksje sie wpada a ile masz lat 24?ja mam wiecej niz Ty la i dwojke dzieci urodziłam jedno niedawno,w kazdej ciazy przytyłam po 10 kg,razem 20.W ciaze zaszłam jedna po drugiej ,wiec nie miała czasu schudnac po pierwszym dziecku, a zaszłam w ciaze z drugim,wiec nie porownuj sie do mnie,bo pewnie ejszcze dzieci nie masz?No chyba,ze masz to respect.W jednej ciazy musiałam lezec ,bo ciaza zagrozona, a w drugiej ciazy nie karmiłam ,bo nie miałam pokarmui tez jak sie karmi wiecej sie chudnie.Teraz mam 20 kg nadwagi i wcale nie dlatego, ze zarłam jak smok,jadłam tyle co zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieszka18
Piszesz jakby anoreksja była jedynym wyjściem z otyłości. Wystarczy odchudzać się z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
przepraszam, zle chyba ujełam temat,nie chce wpasc w anoreksje,jednak macie racje,nie mozna sobie zartowac z choroby,chciałabym po porostu duzo schudnac ,a wam chorym na anoreksje zycze zdrowia i przepraszam jesli uraziłam zle ujełam temat,anoreksja to faktycznie cos wiecej niz utrata wagi:(:( przepraszam was nigdy nie chciałabym miec anoreksji,chciałabym byc szczuplejsza,bo czuje sie wyszydzana i wwyśmiewana przez ludzi i to dla ludzi chce schudnac bardziej niz dla siebie,smutne.,ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm,jhdgdfnnmgh
w niecały rok tyle schudłam. nie jadłam słodyczy i kalorycznych rzeczy, do picia woda niegaz., warzywa i taka tam zdrowa zywnosc. do tego bardzo duzo cwiczen róznego rodzaju. teraz jestem szczupła czuje sie dobrze i zdrowo. ty tez zaczynaj ale pamietaj tylko zdrowa dieta po co marnowac sobie zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, anoreksja to poważna choroba o podłożu psychicznym. Nie wiesz co mówisz!doprowadzasz organizm destrukcji z powodu głębokiej depresji i braku sensu życia. Po tym co piszesz wnioskuję że raczej jesteś mało rozgarnięta. Czy nie słyszałaś o pojęciu "dieta"? a raczej stała zmiana nawyków żywieniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę, która jest przy kości. Waży może ok. 80 kg i wcale nie jest jak to napisałaś osowiała. Wszędzie jest jej pełno, jest pełna energii, wesoła, 'ruchliwa'... No, ale jest wysportowana. Zacznij ćwiczyć, biegać. Może zainteresuj się uprawianiem jakiegoś sportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskakankaa
autorko weź po prostu przejdź na dietę! Najlepiej pod okiem lekarza. Ja mam 1 dziecko w czasie ciąży przytyłam 25 kg!! Teraz jestem prawie 3 lata po porodzie ważę 53 kg!! jak się człowiek weźmie za siebie wszystko jest możliwe.... wystarczy dieta i ćwiczenia! A ja też nie karmiłam piersią na dodatek mam chorą tarczycę która utrudnia zrzucenie wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×