Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ważne!!! Proszę wejdzcie!

Polecane posty

Gość gość

Przez trzy miesiące wysylalam facetowi smsy, które były pełne czułości, miłości... Te smsy slalam 2 dziennie, a ten dran po trzech miesiącach mi pisze że mam dać mu już spokój. Moje pytanie jest takie: czy mogę żądać od niego zwrotu pieniędzy za wysyłane smsy. Wyliczylam że jest to 37,20 zł. Jak mnie nie chciał to ok., ale przecież mógł powiedzieć wcześniej a nie narażać mnie na straty finansowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert od Spraw
Nie próbuj. Jeżeli wytoczy ci proces i udowodni że zniszczyłaś jego psychikę, to tylko na tym stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaahaha śmiechu warte! Trzabyło tyle pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proces? I jakie jego straty psychiczne? Przecież to ja tylko poniosłam straty. 37,20, a on co tylko 20 groszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada !Wykasować numer i zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer wykasowalam, o nim zapomnialam ale ciężko zapomnieć o stracie finansowej jaką ponioslam, dlaczego mam mu darować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci kazał tyle pisać? Masz spisany kontrakt na ilość sms-ów dziennie? Jak masz, to weź faceta do sądu. Jak nie masz, to dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie włączyłaś promocji 1000 smsów za 2 zł? 2 zł jakoś byś odrobiła, a 37,20 to bolesna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że jak będę mu pisała to zrozumie że go kocham, nie dla każdego tak się poświęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilizm :/ Słać SMS-y,a potem żadać za nie zwrotu pieniędzy :/ Ile Ty masz lat 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj sie z nim dogadać. Np niech ci zrobi minete to darujesz mu te 37,20. Sąd to ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to konkursowe prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam że to nie prowo, faktycznie o pakietach nie pomyślałam, one są chyba za 6 zł, tysiąc sms-ów. A co do minety to niewiem czy na to pójdzie, w sumie to i tak ja będę bardziej stratna, gdyż na pierwszym spotkaniu wajche obrobilam i dodatkowo o***t wylizalam. A on po tym wszystkim takie coś. Na żadnego smsa nie odp chociaż tyle mu ich wysłałam, dopiero po 3 mies napisał abym mu dała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie miał obowiązku odpisywać, wcale cię o te smsy nie prosił, więc w czym rzecz? było tyle nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dupsko do lizania to miał obowiązek mi wystawiać??? Mógł po pierwszym smsie napisać, że sorry, nic więcej nie będzie. Nie jestem głupia, zrozumialabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×