Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedronka92

Ważne pytanie

Polecane posty

Gość biedronka92

Hej! Dziewczyny, mam do was pytanie. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21. Niestety swoją pierwszą tabletkę wzięłam 4 dni przed planowaną miesiączką. Niestety biorąc 13 tabletkę współżyłam z narzeczonym. Nie użyłam dodatkowych zabezpieczeń. Dodam, że są to moje pierwsze tabletki. Stąd moje pytanie: Czy mogę być w ciąży? Czy tabletki chronią? I czy nadal mam kontynuować branie tabletek do końca blistra? Może któraś z was byla w podobnej sytuacji? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Na pewno powinnaś kontynuowac zażywanie tabletek, bo jak je teraz odstawisz to rozregulujesz sobie cykl. Z tabletkami jest tak, że jak zaczynasz je stosowac w pierwszym dniu cyklu to jestes chroniona od razu, jesli nie to w pierwszym miesiącu powinnas sie dodatkowo zabezpieczac wiec lepiej zrob test jeśli miesiączka nie pojawi sie. NIektóre teorie mówią, że tylko pierwszych 7 dni jest niepewnych i potrzebne jest dodatkowe zabezpiecznie (w sytuacji gdy zaczynasz w dowolnym dniu cyklu). NIe stresuj sie niepotrzebnie, bo moze nie mialaś wtedy płodnych i tak nic sie nie podziało. Polecam tez do stosowania osłone do antykoncepcji: http://www.harmonella.info/Harmonella, naprawdę warto ja stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc niewiadomo kiedy moze pojawić sie miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×