Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczasy na wiosnę cypr albo kanarki

Polecane posty

Gość gość

doradźcie: kanarki (tenerytfa) w II połowie marca, czy lepeij Cypr w I połowie kwietnia. Przyznam, że wolałabym cypr, bo krótsza podróż, ale na kanarach też nie byłam więc sama ne wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Cyprze nie byłam wiec nie doradze ale byliśmy na kanarach w marcu i było super gorąco. Woda w morzu dosc zimna. Z tego co pamietam cieplejsza była w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co jest dla Ciebie ważniejsze - ciepełko, ceny, miejsce wylotu? Szerokość geograficzna i idące z ania temperatury przemawiają za Teneryfą. Zresztą sprawdx srednie temperatury w internecie. Standard usług oraz ceny pobytu w zasadzie porównywalne i tu i tu. Zwóć uwagę na miejsca wylotów - jeśli masz blisko do Warszawy to ok, bo Cypr w tym czasie lata tylko z Wa-wy lub Katowic, Teneryfa z innych lotnisk tzw. prowincjonalnych Poznań, Gdańsk Jeśli ważne są plaże to zdecydownie Cypr choć czarne wulkaniczne plaże Teneryfy maja swój niecodzienny urok. I tu i tam obowiązuje euro i ceny na miejscu też porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w obu miejscach i podobało mi się i na Cyprze i na Teneryfie, tylko jeśli chcesz wynająć auto, to pamiętaj, że na cyprze jest *****lewostronny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×