Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

denela

Wczasy zimą

Polecane posty

Cześć. Dokąd warto jest polecieć zimą na wczasy? Albo luty albo marzec. Zastanawiałam się nad tymi kierunkami: Madera Wyspy Kanaryjskie Cypr Maroko Jednak czy pogoda będzie wtedy dobra na opalanie się? Będzie cieplutko czy raczej pogoda bardziej wiosenna? Nie interesuje mnie Egipt ani Tunezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeladź - piaski polecam piękne widoki i zawsze jest pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madera - byłam, polecam, moglabym o niej wiele pisać i mówić. Piękna wyspa, obejrzyj zdjęcia, funchal, lewady, pico de ariero, i wiele innych...ocean, góry, kwiaty, mnóstwo owoców u nas niedostepnych, ogrody...bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Małkinię autorze tematu bo tak na prawde to nie stać Cie na te rzeczy które wymieniłes i głupa palisz w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stać stać ;) Jakoś biura podrózy wczasy w te rejony organizują tak więc ktoś musi tam latać. Najbardziej kusi mnie ta Madera - planujemy tam polecieć w 4 osoby. Jednak dwie to totalne leniuchy tak wiec leżałyby przy basenie, ewentualnie jakieś tam krótkie wypady. Ja lubię chodzić. Oni powinni również znaleźć coś dla siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stać stać ;) Jakoś biura podrózy wczasy w te rejony organizują tak więc ktoś musi tam latać. Najbardziej kusi mnie ta Madera - planujemy tam polecieć w 4 osoby. Jednak dwie to totalne leniuchy tak wiec leżałyby przy basenie, ewentualnie jakieś tam krótkie wypady. Ja lubię chodzić. Oni powinni również znaleźć coś dla siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdą:-) na południu wyspy zawsze jest słonce- okolice Funchal - a na lezaku przy basenie jest gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×