Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teneri

Wczoraj umówiłem się z dziewczyną z czata, ludzie.. tragedia..

Polecane posty

Gość Teneri

Miałem na gg pewną dziewczyne z która już pisze sobie od conajmniej roku.. a wcześniej właśnie ją na czacie poznałem wszedłem kiedyś pijany, bo miałem ochote z kimś pogadać i tak ją wtedy stamtąd zgarnąłem kiedyś mi dała swoją fotke, ale tak z profilu i czarno biała, na ktorej za duzo nie bylo widac.. ale czulem, ze laska szału nie robi, dlatego nie dążyłem do spotkania odrazu, no ale po roku pisania w koncu jak bylem pijany i z nia gadalem to zaproponowalem spotkanie, no i spotkalismy sie wczoraj wieczorem u niej w domu (ja chcialem gdzies na miescie, ale ona wolała u siebie.. teraz jej za to dziekuje bo jakbym wyjebał z nia na miasto i jakis znajomy by mnie zobaczyl to bym sie zapadł pod ziemie) podjechalem autem pod jej blok, wzialem ze soba 2 piwka, dla niej i dla siebie.. patrze stoi jakiś pasztet pod klatką, jeszcze wtedy mialem nadzieje, ze to nie ona... no ale oczywiscie okazalo sie, ze to ona.. z miejsca mina mi spadła kurwa do ziemi, poszlismy do jej pokoju, wypiłem to piwo w tempie ekspresowym, posiedzialem tam moze z 30 min i sciemnilem jej ze juz musze jechac.. no i wypierdolilem bo masakra ona tam starala sie mnie uwodzic, nawet stopą moją łydke zaczynała smyrac, to sie odsuwałem.. a jak wracalem to dostalem od niej sms "ze ma nadzieje, ze sie jeszcze spotkamy" to ja oczywisice napisalem "hehe moze" a generalnie wyjebane! kurwa no.. ale sie wjebalem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
a ty jesteś Brat Pit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneri
lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahajaja
słuchaj no. Jak ci sie ona nie podobala bylo trzeba jej od razu powiedziec ze dlaczego jest pasztetem a nie sie tu żalić i zawracac ludziom głowę. Poza tym troche wiecej dystansu, nie wszyscy sa modelkami itp a ty napewno nie jestes BOSS. Wiec tak jak mowisz niepotrzebnie sie wjebałes ale tu na FORUM :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazxcvbnm,./
obleśny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrewer
Byl tam smok?bo w kazdej bajce jest smok🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneri
haha ,ja nie jestem jakims chamem abym lasce powiedzial wprost, dobra sluchaj jestes bazylem, wiec ja spierdalam po prostu zachowalem sie milo, pogadalem i wrocilem do domu ale juz nie zamierzam sie spotkac z nia bo mi sie nie podoba a bossem nie jestem, ale napewno mam wieksze wymagania niz zwykly pasztet i tyle ;] co do goscia o smokach, to wsadz sobie go w dupe wymoczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahajaja
jestes chamem i nie zaprzeczaj. Po chamsku zalisz sie tu i obrazasz tamta laske. Gdzie masz jaja chłopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle fantazjujesz, jeszcze wczoraj czy przedwczoraj pisales, ze spotkales sie z nia w miescie i szybko uciekles a dzis juz nowa wersja. jedynie co sie zgadza to zdjecie czarno-biale z profila, haha. moze pojdz najpierw do kosciola na rozgrzeszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 2099
ja pierdole co za facet. ZYGAM na sama mysl spotkania sie z takim wypierdkiem ktory potem potem wylewa swoje zmyslone zale na forum. ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah :D No życie, zdarza się. Ale ja bym na Twoim miejscu wcześniej poprosiła o więcej fotek żeby takiej sytuacji uniknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onqa
za dużo pijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasztet!!!!
ty oczywiscie sie do niej juz nie odezwiesz a ona bedzie sie głowic co z nia jest nie tak i pewnie tu założy temat "Jestem ładna, tak mi mówią ale nie wiem dlaczego po randce, facet sie nie odzywa. Przeciez było miło."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbaciana Różyczka - :D " Skoro uwazasz ze jestes lepszy niz Brat Pit to mysle ze na czacie szukac bys nie musiał. Moze to ona Ciebie olała tylko nie potrafisz sie do tego przyznac. " A to co było, nie zaczepka w stronę autora? Jakieś Twoje domysły i zmienianie biegu wydarzeń, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
a tam, zdarza sie;) sama mam za soba x randek z neta (stare czasy, wczesne lata 2000) i kilkakrotnie po prostu zawrocilam gdy zobaczylam, ze facet który przyszedl na spotkanie i czeka na mnie ma sie nijak do fotki, która wysłał:D taka już jestem podła, ze umawiam się tylko z przystojnymi, no:) (tzn w moim mniemaniu- w moim guście po prostu). teraz jestem już szczesliwa mężatką (zreszta facet poznany w necie- ale zajebisty :classic_cool: )- jednak jak mi sie zdarza od święta z kimś poflirtować, to też musi byc atrakcyjny, inaczej nawet nie chce mi się riposty wymyslać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piippii
jooooo.... smyrała cię po łydce... chciałbyś prawiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneiro
// jooooo.... smyrała cię po łydce... chciałbyś prawiku// hahahaha.. kurwa nie rozsmieszaj mnie pajacu to ze ty jestes prawikiem i dalbys dupy zeby nawet pasztet cie posmyrał to nie znaczy ze kazdy taki jest.. ja na swoim koncie mam juz troche dupeczek i byly to naprawde atrakcyjne dziewczyny ta wczorajsza to po prostu pasztet i napewno sie juz z nią nie spotkam a mysle ze gdybym tylko chcial to wczoraj minimum macanko, całowanko by było.. bo ewidentnie sie do mnie dobierała momentami no ale juz taki jestem chuj, jak laska mi sie nie podoba to nie ma opcji.. niech spierdala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matululu złota
czy autorowi mole mózg wyżarły czy trzyma tam gówno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matululu złota
Boski "Rzygolak" i atrakcyjne laski, ta chyba dmuchane ze sex shopu. Idealne dla tak wybitnie inteligentnego samca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneiro
no tak.. bo jak ktos tu wejdzie na chwile i napisze kontrowersyjny temat, ktory obraza kobiety (bo gdyby to bylo pisane przez kobiete w analogicznej sytuacji to jestem przekonany ze 99% odpowiedzi byly by pozytywne i jeszcze by flugaly obecne tu lachony ze faceci to brzydale , idioci itp) ale jesli to ja napisalem taki temat o blazach to odrazu mnie sie krytykuje i juz zmysla od prawiczkow z bujna wyobrazna, ze ruchalem ale laski z sex szopu- haha kurwa zalosne paszczury :d jestem przekonany ze zadnej z was nie chcial bym wyruchac w realu.. a i jesstem przekonany ze kazda z was jakby mnie zobaczyla to nie mowie ze odrazu by miala mokro.. ale napewno by się nie zgorszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trybun pl
Wiesz co ? mi się wydaje że ty nawet tzw.paszteta nie miałeś ,musisz być brzydki jak ogr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×