Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodko winna

Weeken, weekend, weekend...

Polecane posty

Prymitywny SamCZe:) ach kłaniam się nisko dziękczynnie:) Naturalnie i Tobie aby weekend przyniósł masę wrażeń:) naturalnie pozytywnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna:) to mam nadzieję się spotkać z Tobą na kafe z butlą szampana, wina i koniaku:) I dla Ciebie miłego, słonecznego, pełnego wzlotów , bez upadków :)odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak twoja gęba prostaczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słodko winna jak mija tobie sobota umie upał i nuda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie,wygladam,w odróżnieniu od ciebie .Pasztet to zbyt łaskawe określenie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Strzeli jak z bicza :O I zamiast wypędzać dziewczynę, której imię chce dopiero poznać z łóżka, będę o północy, tuż przed północą, właściwie w niedziele, by nie brudzić sobie rąk poniedziałkiem, przewalał się z jakimiś przegrańcami, bo to najsłabsze ogniwo kafe. :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY..uwielbiam Cie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak średnio przepadam za pomarańczami :( Po za jednym wyjątkiem, no może dwoma ;) W końcu poczułem powiew tak zwanego weekendu, nawet nie wiedziałem że jego autorką jest sama Slodko Winna. :D ;) SZOKE jakieś 40%, bo coś czułem że ta dziewczyna coś podpali. :P Ale chyba nie powinna się bawić zapałkami. :P Trzymam kciuki za ten projekt, ale chyba sobie na pohybel. :( Dynamiczny, rozpisany, łatwa i przyjemna rozrywka. :P Z pełnym szacunkiem, ale ja wysiadam na pierwszej stacji. 💤 Co nie znaczy w cale że w tym składzie brakuje wagonów sypialnych. Długie podróże można sobie przecież skrócić.... Bredzę, :O :( Niemniej pozdrówka dla Slodko Winnaej 🌼 :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy,a wydawało się,ze jesteś inteligentny, Tez chcesz,zeby cie PRZYCISŁA????fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna, wiem :( , ale to nie moja wina :( Wszystko wyszło sytuacyjnie :O Skąd mogłem wiedzieć że tak wpłynie to na tą wilczą sierotę. :O Sam jestem zdziwiony że chcesz ze mną gadać?! O czym? Że zepsułem Ci konwersację z idiotą, jakiej Kafeterii nikt nie znał . Przyznaję się i przepraszam, że nie możesz tam pisać :( Cojest nieprawdą, bo możesz to zrobić w każdej chwili. O ile jeleń-wilk zadbał, by się to wszystko płynnie uzupełniało. Wymiana płynów ustrojowych, to pożyteczne zjawisko :P Ale nie na erotycznym, gdzie jest o wszystkim, tylko nie o pieprzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zwariowałeś ;) tak po prostu chciałam pogadać ;) przestraszyłeś się? Chciałam podziękować. Już miałam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna , pogadać, normalnie ?! Coś takiego, nie powiem przydało by mi się :) Za bardzo jestem zbrukany czyimiś chorymi emocjami, teraz się zastanawiam jak tu nie upaść na kolana. :O ;( Do tego śledzi Cię jakiś świr. :O ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słodko winna :) ja nie mam siły na żadne podboje. Leżę przed wiatrakiem i rozkoszuję się tym, że nie muszę nigdzie iść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna..otrzymałam propozycję :powyginania" się na sali...ale również odmówiłam..za wiele się działo przez ostatnie dni. Dziś z książką w ręce uspokajam emocje dnia przeżytego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterrrr:) ..a niech oranje sobie mnie nazywa jak chce:) Jak nie ma nic do roboty, to już jej/jego problem:) Dziękuję...ogólnie...wiesz za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Słodka jak weekend ? i dlaczego ten temacik tak daleko jedziemy z nim na pierwszą stronkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE Dzień dobry, dzień dobry:) noc minęła..prędziutko, a już niedziela nas powitała:) Planów mam wiele, nawet bardzo wiele..ale naturalnie znajdę czas na te uzależnienie od kafeeee:) i będę lookać, co się w wielkim świecie dzieje:) TrewoRZe:) A jak u Ciebie plany? jak się czujemy? wypoczęty??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się wspaniale wypoczęty i zwarty do działania ;) a planów nie mam czekam co przyniesie mi niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam niedzielnie :) u mnie jest przedluzony weekend a zatem jeszcze jutro bez pospiechu ;) wspaniale smakuje kawa na tarasie, gdy slychac spiew i swiergot ptakow, wsluchujac sie w kojacy dzwiek wody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleboka studzienka
po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×