Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelek0

WEEKEND!!!! GDZIE POJECHAĆ, SPA

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam pytanko, jakie SPA możecie polecić? Mieszkam w Warszawie i chciałabym miło spędzić weekend... Szukałam już miejsc, ale 1500 zł za 2 dni to nie na moją kieszeń, a jest tyle ofert że dnia mi nie starczy na przejrzenie wszystkiego... Podzielcie się wrażeniami drogie Panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jakiś ulubiony region Polski?? Bo jeśli chciałabyś pojechać nad nasze polskie morze to wiem, że w Jastrzębiej Górze jest bardzo fajny hotel Primavera, gdzie jest też bardzo bogate centrum spa. Możesz poddać się na przykład masażowi czekoladowemu, albo iść na spacer nad morze. Bo hotel znajduje się 100 m od morza więc całkiem niedaleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jakiś ulubiony region Polski?? Bo jeśli chciałabyś pojechać nad nasze polskie morze to wiem, że w Jastrzębiej Górze jest bardzo fajny hotel Primavera, gdzie jest też bardzo bogate centrum spa. Możesz poddać się na przykład masażowi czekoladowemu, albo iść na spacer nad morze. Bo hotel znajduje się 100 m od morza więc całkiem niedaleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za znieczulica.
Jak śmiesz wypoczywać w SPA podczas narodowej tragedii? Powinnaś te dni spędzić w skupieniu, modlitwie, pogrążona w smutku. A nie wypoczywać w SPA. Dla mnie to niedopuszczalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thrdeeeh
w majowy nie ma juz zaloby idioto... tez bym gdzies wypoczela wiec dolaczam sie do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod opinia Białej Czekolady. Jastrzębia Góra ma bardzo dobre spa, w Primavera maja masę zabiegów i wykonują je naprawdę profesjonalnie. Poza tym obiekt jest położony przy plaży, więc lokalizacja na wakacje idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przyłączam. W Primaverze zrobili mi mega fajny masaż gorącymi kamieniami, a moja mama poszła na jakiś intensywnie wyszczuplający zabieg, nie wiem, na czym on dokładnie polega. Ona była w każdym razie zachwycona. A mi gorące kamyki też się podobały, więc ogólnie fajnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pojezierzu brodnickim (to nie jest aż tak daleko Warszawy) jest Głęboczek Vine Resort & SPA. Zobacz sobie ich ofertę: http://www.gleboczek.pl/#/1A bo moim zdaniem na tle innych takich miejsc wyróżnia się dosyć znacznie. Pielęgnują ciało składnikami aktywnymi pochodzącymi z winogron i ich krzewów, zresztą mają swoją winnicę. No i okolica piękna więc na wypoczynek idealne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kylie_Ba
Jjabłkoantonówka - a mogłabyś napisać mi coś więcej na temat tego SPA? chciałabym z koleżankami spędzić tam weekend majowy, ale tez wcześniej wole się upewnić czy warto. Chociaż sprawdzając ich ofertę w internecie robi na mnie wrażenie ;) Pozytywne oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Warszawy możesz skoczyć do Głęboczka (na trasie do Olsztyna). Bardzo fajny hotel z winnicą. W hotelowym spa można zamówić zabiegi z winoterapii. Można też popróbować wyrobów lokalnej winnicy, pospacerować. Są też trasy do nordic walkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninonu
polecam karpacz hotel relaks ceny przystepne,wspaniala obsluga pyszne jedzonko zabiegi rewelacyjne a masaz kamieniami na pograniczu rozkoszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o masaż kamieniami to ja ostatnio byłam na takim i przyznam szczerze, że było cudownie... Początkowo myślałam, że będzie on obejmował tylko plecy, ale szybko okazało się, że dotyczy on całego ciała. Poza tym masaż był przeprowadzony bardzo profesjonalnie i dzięki niemu mogłam szybko zapomnieć o stresach. Z chęcią podzielę się dodatkowymi wrażaniami, jeśli tylko ktoś zechce napisać na rita3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie weekend w spa to jednak trochę za mało, żeby w pełni nacieszyć się dobrodziejstwami tych wszystkich zabiegów, ogólnym spokojem panującym w takim miejscu i odpocząć. No ale nie zawsze mozna sobie pozwolić na dłuższy urlop dlatego wybrałabym spa jak najbliżej miejsca zamieszkania. Z Wawy rzeczywiście dobry jest dojazd do Głęboczka Wielkiego i tamtejszego spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety kompletne nie mam czasu na dłuższe wyjazdy i nawet jeśli chodzi o weekendy to ciężko mi wygospodarować czas. Dlatego najczęściej odwiedzam IQ Medispa w Warszawie i tam korzystam z różnych masaży w zależności od potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawym i godnym uwagi miejscem na relaks i odnowę fizyczną i duchową jest Hotel&Spa Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Miejsce jest samo w sobie bardzo piękne, a korzystając przy tym z zabiegów spa to już w ogóle można się wspaniale oderwać i wypocząć :) Mnie się bardzo podobało, pojechałam tam z nastawieniem na odpoczynek i relaks dla duszy i ciała i właśnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o o, w Głęboczku byłem jakieś 3 lata temu wiosną, urokliwe miejsce, część obiektów była jeszcze w powijakach, ten największy budynek dopiero budowali, nie było winnicy (dopiero sadzili) itp., ale ładnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
honeyhoney też byłam w Dzwirzynie w ośrodku Geovita i podzielam Twoje zadowolenie.Szczególnie do gustu przypadły mi zabiegi Spa. Zabieg "Czekoladowa chwila zapomnienia" to moj faworyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii o tym Hotelu Głęboczek, przede wszytskim wyróżnia sie okolicą, pojezierze brodnickie to jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce , jest gdzie spacerować, poza tym rzeczywiście winnica jest juz całkiem spora i dorodna, więc można rozkoszować się ichniejszymi winami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaa
Ja mogę polecić spa Ireny Eris na Wzgórzach Dylewskich - jest cudnie! Spa certyfikowane, jako jedno z niewielu w PL tak naprawdę. No ale niestety ceny mają powalające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame Dragonfly
Sielanka nad Pilicą! SPA, konie sobie biegają (oczywiście jak ktoś umie to pojeździć może). Inny świat, a tylko 40km od WWA :) http://sielanka.pl/index.php5?main

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że bardzo fajna ofertę wypoczynku na weekend ma Primavera spa, maja bardzo ciekawa zabiegi , odchudzające i w ogóle upiększające, hotel jest bardzo fajnie położony nad samym morzem, można wybrać się tam z koleżanką, albo z partnerem bo sa tam specjalne zabiegi dla dwojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssteefanii
Ja byłam niedawno w Pałacu Pawłowice, woj. opolskie - www.palacpawlowice.pl Ładne i przytulne SPA, bez spędu, można naprawdę odpocząć. Ceny niskie jak na poziom świadczonych usług - 180zł doba ze śniadaniem oraz nieograniczonym dostępem do SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendstugeder
a mnie urzekł Hotel Niebieski w Krakowie, położony na Salwatorze, tuż nad Wisłą, można pospacerować, ale też spa i świetna kuchnia. Poza tym nie można przemilczeć tego, że samo miasto jest bardzo klimatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to gdzie? Hotel Czarny Potok Resort&SPA http://hotelczarnypotok.pl/ - luksusowe wnętrza, liczne atrakcje na terenie kompleksu, świetne zabiegi i doskonała kuchnia. Czego chcieć więcej? Spróbuj czegoś z ich menu zdynią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli blisko Warszawy to polecam obiekt SPA w hotelu Manor. Idealne miejsce dla dwojga, czy z grupą przyjaciół. Kąpiele w bani, pyszne jedzenie, nocleg w Pałacu Odrowążów, dzika przyroda, zabiegi wellness zabiorą was w inny lepszy świat:) To szczególna oferta dla osób przepracowanych i zestresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja byłam w spa w Hotelu August w Brzesku, przepiękna okolica cudowne zabiegi, wróciłam młodsza o kilka lata. Polecam serdecznie wszystkim, którzy potrzebują chwili dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desilva Wawa albo Mikołajki :) polecam MIkołajki !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×