Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wejdź i pomóż

Polecane posty

Gość gość

Proszę bez zgrywów. A więc: Z moim chłopakiem nie robiliśmy tego. ale w internecie jest dużo do powiedzenia na ten temat. My preferujemy oral, palce, buzia, dotykanie, ocieranie i te sprawy. Ostatnio miałam problem z miesiączką nie dostałam jej prawie 3 tygodnie. Ale dostałam 12 sierpnia myślałam że pęknę z bólu. Ale jakoś niedawno zauważyłam że mój brzuch jest jakiś duży jakbym była w 3 miesiącu. Nie mam żadnych objawów oprócz tego dużego brzucha. Boję się niedawno skończyłam 18 lat i nie chcę być w ciąży... A już tyle się tego naczytałam że zgłupiałam. Czy jeśli nie mam objawów i miałam okres a tego nie robiłam tylko np ocieraliśmy to mogę być w ciąży? Jeszcze tak na dodatek mam 18 lat ważę 44 kg i mam ok 167 cm. Mam się obawiać czegoś czy raczej nie? Proszę bez złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank będą blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy jeszcze założysz ten sam temat? Nie jesteś w ciąży i najlepiej wybierz się do ginekologa, on rozwieje wszystkie twoje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem w tym że się boję i nie mam odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boi sie isc do gina, ale seksić i ciazy sie nie boi. ot, gimbusowa'' logika''... potem się dziwic, że tyle idiotów na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie się boję tępa strzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×