Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinka11122

Wesele 27,28.06.2016

Polecane posty

Gość Malinka11122

Szukam zespołu na dwudniowe wesele dnia 27,28.06.2016 rok okolice Rybnika-śląsk. -z poczuciem humoru -który robi krótkie przerwy ok 10 minut - gra żwawo - niedrogi Dodam, że moim ideałem są Sami Swoi z Poznachowic, ale niestety za drodzy... Zainteresowane zespoły proszę o przesłanie emaila z repertuarem i ceną na buraczek16@autograf.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko a jestes pewna ze w 2016 roku nadal będziesz z tym gościem, z którym planujesz ślub?:D Bo to różnie bywa:D z takim wyprzedzeniem coś planować, mega odwaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jest im pisane być razem to po ślubie i tak się rozstaną ;) A moim zdaniem lepiej rozstać się przed niż po... Ja planuję ślub na 2017r. i mam już i salę i fotografa i jakoś się nie boję, że to za wcześniej (też jestem z okolic Rybnika) ;) W niektórych regionach 2 lata do przodu to żadna nowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dopiero prowadzimy wstępne rozmowy na 2017 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niedawna też prowadziliśmy tylko rozmowy, ale jak zadzwoniliśmy zapytać się o szczegóły oferty domu weselnego w którym chcieliśmy zrobić wesele, okazało się, że nasza data już była zajęta.... I to data na 2017 r.... Więc zdecydowaliśmy się rozmowy przenieść w czyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My planujemy ślub cywilny i wesele na ok 50 osób to myślę że zdążymy mamy jeszcze czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się mówi ale czas leci i trzeba myśleć o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez planowałam 2 lata wczesniej do tego narzeczony byl i jest caly czas za granica. Teraz zostało nam do ślubu 6 m-cy i uważam ze bardzo szybko zleciało ale wszystko powoli planowaliśmy i prawie wszystko juz mamy załatwione. Tylko obrączki zostały i garnitury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile dobrze wiem to te dni przypadają na poniedziałek i wtorek to w taki dzień planujecie slub?ja mam 25 czerwca 2016 sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój typ to Izba Przyjęć, niestety w dzień mojego wesela (22.08) nie mają terminu. Dlatego dołączam się do postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izba Przyjec? czyli co pogotowie ratunkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loschauturos polecam :D Tylko nie sluchać ich demo na stronie tylko najlepiej na fb. Na stronie mają piosenki z dawną wokalistką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam mężowi na urodziny nowoczesnego Smartwacza którego można zintegrować ze smartfonem i przymierzył do niego wszystkie garnitury i smokingi z firmy Sppilliaert i okazało się że zegarek nie pasował tylko do garniturów z czasów studiów gdy kupował gotowe garnitury w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panny Młode biorące ślub w 2016 roku:) Jak przygotowania? Wszystko dopięte na ostatni guzik, czy może nadal jesteście w proszku? Dzielmy się swoimi doświadczeniami i wzajemnie inspirujmy! Zapraszam do facebookowej "grupy wsparcia": http://www.facebook.com/events/1565377107118183/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede miala wesele w www.eurohotel.swarzedz.pl . mam andzieje z ebedzie rownie piekne jak to mojej kuzynki. jestesmy juz przygotowani, mamy prawie wszystko zalatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×