Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesiaw

Wesele w Wałbrzychu - dolnośląskie

Polecane posty

Mam nadzieje ze tutaj znajde pomoc :) Razem z moim skarbem chcemy sie pobrac. Ustalilismy sobie juz nawet date i chcemy pomalutku zabierac sie za organizacje, chociaz wszystko ma sie odbyc dopiero w nastepnym roku (18-08-2007). Najwiekszym problemem jaki sie pojawil to SALA. Chcemu wyprawic wesele na ok 60 osob. Nie spimy na pieniazkach :) wiec zalezy nam na tym by bylo mozliwie jak najtaniej. Wiec prosze proponujcie jakies sale w Wałbrzychu lub w jego okolicy. Oczywiscie bierzemy pod uwage nawet dojazd do \"wioski\" gdzies w okolicy. Mile byla by tez widziana sala ktora bedzie miala zaplecze kuchenne, tak aby samemu zabrac sie za przygotowanie wszystkich potraw itp (oczywiscie przy pomocy kucharek i kelnerek:)) No to chyba poki co tyle... Bardzo prosze was o jakiekolwiek namiary na lokale nadajace sie na weselicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
no widocznie niewiele osób z wałbrzycha planuje ślub w kafeteri a szkoda też bym z checią sie dołączyła do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
ja mogę wam polecić dziewiątą falę www.9fala.pl . byłam tam dwa razy na weselu i bardzo dobrze się bawiłam. Impreza była bardzo udana, poza tym wystrój jest bardzo klimatyczny i orginalny. Jedzenie też godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
ja mogę wam polecić dziewiątą falę www.9fala.pl . byłam tam dwa razy na weselu i bardzo dobrze się bawiłam. Impreza była bardzo udana, poza tym wystrój jest bardzo klimatyczny i orginalny. Jedzenie też godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
ja mogę wam polecić dziewiątą falę www.9fala.pl . byłam tam dwa razy na weselu i bardzo dobrze się bawiłam. Impreza była bardzo udana, poza tym wystrój jest bardzo klimatyczny i orginalny. Jedzenie też godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
ja mogę wam polecić dziewiątą falę www.9fala.pl . byłam tam dwa razy na weselu i bardzo dobrze się bawiłam. Impreza była bardzo udana, poza tym wystrój jest bardzo klimatyczny i orginalny. Jedzenie też godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkerbell
Witam, także polecam lokal 9 fala. Jest orginalny jak na wałbrzyskie warunki. Cena wesela przeważnie zależy od zestawu potraw, więc myślę, że jest możliwość jej neocjacji i dostosowania do państwa możliwości. Na stronie www.9fala.pl można dokładnie zobaczyć jak lokal wygląda od wewnątrz, ogród w tym roku wygląda nieco okazalej:) Jeżeli będzie Pani zainteresowana mogę przesłać zdjęcia z wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisteria
słyszałam,że Qubus dobrze organizuje.A gdzie zamawiacie torta weselnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaa*
jeszcze w ogóle nie zabraliśmy się za organizacje wesela, jeżeli ktos juz szukał sali, orkiestry i kamerzysty sukni itp to prosze o podanie ile tak mniej więcej sobie liczą, no i jak z rezerwacją terminów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkerbell
Tort to chyba najlepiej od fronckowiaka, masz pewność, że będzie dobry, na śmietanie i się nie rozpłynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaa12
no co tak mało kto ma łśub w wałbrzychu??? DZIEWCZYNY GDZIE JESTESCIE tez z checią się dowiem o organizacji tego dnia w wałbrzychu lub w okolicach, jak to jest z terminami no i z kosztami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domy weselne, restauracje i hotele, w których można zorganizować wesele w Wałbrzychu znajdziecie na http://www.gdziewesele.pl/Walbrzych/ Oprócz zdjęć lokalu zapoznacie się także z jego szczegółową ofertą: cenami, wolnymi terminami oraz opiniami na temat tego lokalu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie zespół muzyczny Zespół Tango z Wałbrzycha. Dzięki nim goście na weselu mojej kuzynki świetnie się bawili. Dodatkowo mają świetne brzmienie i super głosy także zespół serio godny polecenia! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać! http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Tango-z-Walbrzycha.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia33
Jeżeli chodzi o salę, to takie małe wesele można zrobić w restauracji "Na Skarpie" w Świdnicy. Lokal jest w centrum. Jedzenie mają bardzo smaczne. Bardzo klimatyczne miejsce. Robią catering dla firm i inne imprezy okolicznościowe w Świdnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×