Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czereśniowa

Wesele w Warszawie (jaki hotel)

Polecane posty

Gość czereśniowa

Witam serdecznie. Ślub mamy dopiero w październiku przyszłego roku, ale już rozglądamy się za salą. Interesuje nas jakiś hotel w Warszawie, bo będziemy zmuszeni zarezerwować kilka pokoi. Część rodziny przenocujemy u siebie, ale niestety wszyscy się nie zmieszczą, więc potrzebny będzie nocleg w hotelu. Czy któraś z Was kojarzy może ten warszawski hotel: www.hotelaramis.pl ? Może nocowałyście tam kiedyś albo organizowałyście jakieś przyjęcie lub byłyście u kogoś? Bo widzę, że niedrogo wynajmują pokoje, a standard jest naprawdę na poziomie. Jeśli macie jakieś informacje na temat tego hotelu, będę wdzięczna za podzielenie się nimi. A może polecicie coś innego? Pozdrawiam i czekam na wpisy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janjaaa
Nie znam tego hotelu więc Ci za wiele nie doradzę. Mogę polecić Ci jedynie miejsce, gdzie moja kuzynka organizowała wesele http://www.hotelrest.pl/. Wiem, że apartament dla młodej pary był gratis i mieli jakieś korzystne rabaty. Musiałabyś zadzwonić i dowiedzieć się konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego o którym mówisz nie znam, ale swoje robiłam w pięknym, klimatycznym dworku pod Warszawą: http://www.chotynia.pl/ . Było wspaniale. :) Świetna kuchnia i piękny wystrój, wszystkim bardzo się podobało, więc szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zaoszczędzić nieco pieniędzy to moim zdaniem lepszy będzie hotel pod Warszawą. Sama korzystałam z takiego do organizacji własnego wesela. www.uwitaszka.pl/wesela-i-imprezy spełnił moje oczekiwania zarówno co do obsługi jak i jedzenia podawanego, więc mogę w 100% polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Pod Gigantami jest najieniejszym miejscem jakie można wymarzyć sobie na własne wesele. pokoje można zarezerwować w pobliżu, nie brakuje hoteli. a warto zobaczyć ich wnętrza - są cudowne , w dodatku bardzop dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ciekawe miejsce pod warszawą w zielonce, jest to http://hoteltrylogia.pl/ szukaliśmy miejsca dużego, które przyjmie ponad 150 gości a do tego zależało nam na zielonym ogródku, terenie wokół, nie chcieliśmy mieć wesela w centrum miasta. Maja rozbudowana strone jak ktos jest zainteresowany to zajrzyjcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kładliśmy swoich gości w hotelu Rialto. Jak szukasz czegoś naprawdę bardzo eleganckiego to Ci polecam własnie ten hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek stary, ale jakby ktoś się natknął, to "Hotel Aramis" to brzydki hotel na brzydkim blokowisku. :P Spoko do przenocowania turystycznie, w delegacji itp. Ale na wesele, to chyba lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic ten hotel www.hotelsolec.pl :) naprawde fajny i tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbcie wesele pod Warszawą to dużo mniej zapłacicie, tuż za Warszawą mieści się ładny hotel z salą weselną http://www.hotel-janki.pl/ ja byłam tam na weselu u przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
A może ślub i wesele w plenerze? Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mysle ze lepiej sie przeniesc za warszawe, piekni ejest w hotelu Jaworowy Dwor kolo zakroczymia, to jest jakies 40 km od warszawy. hotel jest bardzo elegancki, idealnie wg mnie sie nadaje na wesele. no i poza tym maja ogromny ogrod, gdzie tez mozna zrobic przyjecie w plenerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą opcją są poszukiwania hotelu poprzez wpisywanie „wesele warszawa” albo „hotel warszawa” w www.pkt.pl Ja tam też makijażystki i fryzjera szukałam na dobrą sprawę prawie wszystko można tam wyszukać w danej lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam wesele w Białej Podlaskiej w Hotelu Delfin, bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd, maja duza sale, my mielismy na biało wszystko przystrojone, pyszne jedzenie, ogólnie uważam że swietnie nam przyjęcie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam ślub na starym mieście w kościele a wesele w konstancinie i musiałam wynając autokar . Ale znalazłam dobra oferte z http://przewozy-autokarowe.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy lubi co innego ale zależy na co cię stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie, wybierzesz pewnie i tak to na co zgodzą się rodzice, a nie państwo młodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 1980
Moim zdaniem październik to wspaniała pora roku. Hotel w którym organizujesz wesele powinien mieć ogród,w którym sesja zdjęciowa wyjdzie nieziemsko. Takie miejsce niedaleko Warszawy to http://www.hotelponiatowski.pl/Jest tam wszystko to, czego młodej parze jest potrzebne,maja śliczną sale,odpowiedni wystrój i obsługę, która pomaga i wspiera w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

Jeżeli jest tu przyszła Panna młoda, która szuka dobrego punktu na zorganizowanie wesela to moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą hotelu Hotel Remes Sport & SPA. Położony w sercu Wielkopolski Hotel Remes j to  jednym z najatrakcyjniejszych hoteli w Polsce. Stanowi rzadko spotykane, a jednocześnie niezwykle udane, połączenie elegancji, nowoczesności i natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEgot

Według mnie lepszy niż hotel w Warszawie będzie Dom Weselny w Kaniach pod Warszawą - jest to chyba najlepsze miejsce na organizację wesela w okolicy stolicy. Mają tu świetną obsługę, a sala wygląda pięknie w środku 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×