Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

weszłam na ten głupi fb i mam zayebistego doła

Polecane posty

Gość gość

znalzlłam moich znajomych ze szkoły, wszyscy mają już poukładane życie, mają mężów, dzieci, fajne prace, mieszkają gdzieś za granicą...a ja? 30 lat, nadwaga, mieszkam z mamusią, brak faceta, brak powodzenia, prace mam ale za najniższą krajową:o płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak ja, mam 28 lat, pracuje tez za najnizsza w zawodzie na pol etatu i godze sie na to, bo by mi stypendium doktoranckie zabrali... tez ostatnio sie doluje, ogladalam zdjecia znajomych i wylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam lewe konto i tylko podglądam czasami, powiedzcie mi, czy mnie widzą? szczególnie do jednej osoby mam chęć zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz pracę, tego się trzymaj. znam taką Ankę, co ma 50 kilo nadwagi, nie ma pracy, faceci to patrzą na nią tylko z obrzydzeniem, ma problemy z domyciem się i śmierdzi czasem. Nie ma pieniędzy, je tylko ziemniaki z tłuszczem. jest chora, smutna prawie zawsze, wszędzie szuka akceptacji, nawet u obcych. Dagmara wyjechała, matka jej nie pozwala świecić światła wieczorem. Życie nauczyło ją kłamać i poniżać się zbierając okruchy miłości, nikomu już niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co na facebooku wszystko wygląda pięknie, ładnie, co nie znaczy, że tak jest w rzeczywistości... Jedna moja znajoma ma sweet focie z mężem, mają 2 dzieci, a on ją zdradza... Zresztą patrząc na znajomych z liceum- faktycznie dużo osób wyjechało, ale np. jedna koleżanka wyjechała z facetem, urodziła dziecko i wróciła z dzieckiem, bo się rozstali, inna też się rozwiodła chyba z 2 lata po ślubie, mąż ją bił. Kolejna też po rozstaniu, ostatnio z nią pisałam i się żaliła, a na zdjeciach piękna, uśmiechnięta... także nie wierzcie fejsbukowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko złoto co sie swieci. Moja znajoma mieszka w fajny, kraju, maz 2 dzieci, niby super. A juz mieli sie rozstać, ale jakoś tkwią ze sobą. Dzieci im dają w kość, niewychowane stwory, koleś najchętniej uciekły gdzie pieprz rośnie. Ja: niby fajne zycie, a zachorowałam i nie wiem, ile pociągne w pracy, jakie mnie czeka zycie. Nie ma ludzi bez problemów. Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagranica to wiekszosc ma ciapkow i prace w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ji dobrze zrobiłaś tu sia podlecys bo tu nima konkurencyjum tu co jeden to gozy ma i se podniesies mniemanie o sobie i nadymosz EGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fb to wiekszosc moich znajomych ma zdjecia profilowe z profesjonalnych sesji, ja tez zdjecia tak zrobione, ze wygladaja na 20kg mniej i mlodziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez wk ** fb .od jakiegoś czasu wcale tam nie wchodze. Zmienila mi sie sytuacja zyciowa na gorsze i chce uniknac pytan w stylu : co nowego u Ciebie ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×