Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wezwanie bieganie !!!!

Polecane posty

Gość gość

hej kto się przyłącza do mnie ;) postanawiam wrócić do biegania po przerwie ... bo a to kolano mnie bolało ... później byłam chora .... i teraz jakoś trudno mi wrócić !!! w kilka osób było by raźniej zapraszam osoby biegające ... i zaczynające ;) ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszewska
ja czekam już pod domem! Gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz biegam :) Tomaszów Maz pozdrawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biegam, co drugi dzień 10 km z hakiem mam 61 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na razie biegam po 5km km codziennie ... ale jeszcze trochę i planuje biegać co drugi dzień po 10km ;)) pozdrawiam biegających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już nie biegam,boczne przyparcie rzepki,rekonstrukcja więzadeł,4 stopień uszkodzenia chrząstki.Ledwo kuśtykam ale rowerem jeżdżę.Nie wiem kiedy wróce do biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej kontuzji nabawiłaś się podczas biegania? jak to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już biegam, ale wolę jednak biegać sama, wtedy się mogę wyłączyć, nie myśleć o niczym i chwilę odpocząć psychicznie. Jeżeli szukacie dobry butów do biegania, jak ktoś jeszcze nie ma to polecam kupić sobie przez Internet na newbalancesklep.pl ale tylko z tej firmy New Balance bo są bardzo wygodne i wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak u was z rozgrzewką? Myślę , że to ważny czynnik, który skutkuje sprawne bieganie. Dobra rozgrzewka, to przede wszystkim brak kontuzji. Porady eksperta jak zrobić skuteczną rozgrzewkę: http://ibeauty.pl/artykuly,8,87,5505,porady-eksperta-jak-zrobic-rozgrzewke - mi się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasska
Zaczęłam biegać jak miałam 20 kilo nadwagi i to była najlepsza decyzja. Teraz kilogramy spadają nieco słabiej ale jestem zadowolona. Zastanawiam się nad innym rozwiązaniem. Czy suplementy http://www.suple4you.pl/suplementy-ochrona-stawow-miesni/ pomogą. Ewentualnie może biegać z obciążeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegam codziennie :-) Przed bieganiem robię sobie rozgrzewkę na miejskiej siłowni w parku - baaaardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna inicjatywa, ja biegam od kilku lat regularnie i startuje nawet w polmaratonach, daje mi to mega dużo pozytywnej energii. w ten weekend miałam spore wyzwanie - 3 pkp półmaraton Wielka Pętla Izerska - organizacja super - ogarnełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo to fajnie gratuluje.... ja na razie się wdrążam w ten sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cisnę plan pod maraton Danielsa, ale ostatnie upały i choroba psa (te spacerki w środku nocy...) ostudziły mój zapał najbardziej boję się jednostek specjalistycznych w tych upałach, łatwo się gotuję i trochę boję o udar cieplny.... biegam wieczorami, bo rano nie jestem w stanie wstać na tyle wcześnie, żeby zdążyć ze wszystkim przed pracą, a cały czerwiec właśnie rano biegałam i było tak fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×