Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikansssa

Wg was dziecioroby to patologia a ja się tak nie czuje mimo ze

Polecane posty

Gość pikansssa

Wszyscy teraz tak na mnie patrzą :/ Mam 27 lat jestem po ślubie. Pol roku temu urodzilam dziecko wszystko planowane. Dodam ze mam 4 fakultety i stałą pracę. Maz te wyksztalcony, kasy nam nie brakuje. Lubimy seks i odkad sie znamy prawie 6lat stosowalismy wylacznie seks przerywany w dni plodne i full opcja w nieplodne. Wszystko jednak na chybil trafil bez kalendarzyka. Gdy zdecydowalam sie na ciaze zaszlam juz w ddrugim miesiacu starań ( w pierwszym chyba bylo za dużo seksu i plemniki mało efektywne :p ). Po pologu nie moglismy z mężem sie doczekać normalnego seksu bez brzucha w pozycji klasycznej. W związku z tym po dostaniu zielonego światła od gina zaczęliśmy uprawiać seks niemal codziennie ciesząc sie na nowo swobodą. Po trzech miesiacach aktywność nasza zmalala jednak dalej było tego sporo. Dalej stosowalismy seks przerywany nigdy do konca bo nie wiedzialam kiedy bedzie owulacja a karmilam piersia. Maz narzekal ze chce juz do środka ale rozumial ze to niemozliwe. I tak po 4.5 mc od porodu dowiedziałam sie ze znowu jestem w ciąży. Przyznam szok tyle lat sie udawalo a tu taka wpadka ale pogodzilam sie z tym. Stac nas na kolejne dziecko zreszta i tak miało być tylko później :) jednak reakcja otoczenia mnie przygniata bo właśnie maja mnie za dziecioroba... to przykre :/ zaczynam w ich oczach widziec sie jako patologia. Nie spodziewalam sie tego no ale niestety tacy sa ludzie. A dodam ze nie wystepuje o szlachetna paczke a wrecz sama moglabym kilka zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ci wyszła ta historia, masz talent ale dam tylko 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eferalgan
przy 4 wpadce może zaczniecie się zabezpieczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikansssa
Myślę że będziemy musieli już teraz chociaż to przykre w małżeństwie używać gumek. Zadnych hormonów nie wezmę wiec tylko to pozostaje :/ :/ :/ ale trzeba kiedyś wrócić do pracy ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super skoro was stac to ok, odchowasz jedno za drugim, na poczatku bardzo ciezkoale pozniej jak juz beda wieksze wow, chyba ze znow wpadka za wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super historia , bardzo dobrze opisana wasza aktywnosc seksualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×