Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia_87_zawi

WHITETIME Wasze szczere opinie czy naprawde dziala

Polecane posty

Gość Gosia_87_zawi

Witam drogie użytkowniczki! Ostatnio głośno o produkcie do wybielania zębów Whitetime, poleca go wiele blogerek nawet celebryci. Ale wiadomo jak to jest, czasem to wszystko tylko reklama :) Chciałam zapytać czy rzeczywiście produkt działa? Cena przystępna bo na ich stronie czy allegro niecałe 60 zł i zastanawiam się czy się nie skusić! :) Proszę o opinie od osób które rzeczywiście stosowały WhiteTime Pozdrawiam w ten upalny dzionek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_87_zawi
Hejka Po tym jak Marcela Leszczak napisała na fanpageu że używa Whitetime, też sobie kupiłam :) Przyznam szczerze, świetny efekt. O wiele lepiej niż paski wybielające. Próbowałam kiedyś białej perły - system 10 dniowy - i tego na pewno Ci nie polecam - drogi szajs. Whitetime sprawdzony i działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejlooouuuu
Hejka Po tym jak Marcela Leszczak napisała na fanpageu że używa Whitetime, też sobie kupiłam :) Przyznam szczerze, świetny efekt. O wiele lepiej niż paski wybielające. Próbowałam kiedyś białej perły - system 10 dniowy - i tego na pewno Ci nie polecam - drogi szajs. Whitetime sprawdzony i działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biala perla tez sie reklamuje - a większego syfu na ziemi nie widzialam Ten whitetime wyglada zachęcająco, też sie zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, gdzie mozna kupic ten żel o ktorym mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież masz napisane ze na stronie producenta www.whitetime.pl i na allegro, czytajcie uwazniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi896
Kupiłem, wybiela. Kiedys po paskach wybielajacych przeszywal mnie bol. Po whitetime jest git i efekt rownie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA~! Produkt jest bardzo fajny, wszystko profesjonalnie itd, ale duzo osob mowi że mialo klopot z uformowaniem nakladki. Ja tez mialem, w koncu sie udalo, ale nie jest tak idealnie uformowana jak powinna. Jesli chodzi o wybielanie, to wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można dostać w rossmanie ten whitetime czy tylko na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbi8596
jak modelki mowia że wybiela to wybiela! :d może kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daroarooo
Moja laska tego używała, mowi że dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Whitetime, naprawde dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam i faktycznie bol sie pojawil przy zimnych napojach ale to chwilowe na drugi dzien przeszlo... nie ma rzeczy ktora przy takich mega efektach nie naruszy naruszy naszego szkliwa to logiczne cos kosztem czegos... Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka200
WhiteTime naprawdę działa kupuje to już 4 raz , i jestem zachwycona ! Wybielam 2 razy dziennie i poprostu już po 3 dniach mam białe zęby to jakaś magia ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wszystkim, kupiłam whitetime 21.08 uzywam 6 dzień i już widzę megaaa efekt, ogolnie nie mam bardzo zoltych zebow, wybielalam je 1.5 roku temu paskami z crest'a(paski też super dzialają <3) jestem ciekawa co bedzie za kilka dni, szczerze powiedziawszy na początku myslalam, że to nic nie da, a tu taka niespodzianka i to za tak niewielką kwotę. Gorąco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja używam od ponad tygodnia, nie ma żadnej nadwrażliwości, efekt wybielenia jest, ale nie aż taki jakiego oczekiwałam dlatego używam nadal, ale generalnie polecam, powyżej opisane przypadki są na pewno skrajne, ja bym się nie bała na Waszym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wybiela zębów (sprawdzone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
Używam white time od ponad dwóch tygodni. Moje zęby nie stały się wrażliwsze. Są trochę bielsze, ale hasło "białe zęby w jeden tydzień" można włożyć między mity. Najsłabszą stroną całego produktu są jednak (moim zdaniem) silikonowe nakładki. Nie wiem, może zrobiłem to źle ale dolna nakładka za cholerę nie chcę się dobrze uformować, a przez to nie trzyma się zębów. Efekt jest taki, ślina wypłukuje żel wybielający. Na górze poszło mi lepiej i efekt jest wyraźniejszy. Podsumowując: jak na wydane 60 zł to nie jest tak źle, liczyłem na lepsze efekty w szybszym czasie. Ale biorąc pod uwagę to, że pasty wybielające w ogóle na moje zęby nie działały, a jedynie podrażniały moje biedne dziąsła. Moja ocena: 3+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makri
Zauważ, że żaden dobry gabinet stomatologiczny nie poleca takiej formy dbania o zęby. Specjaliści z dental teamu mówili mi, że to może więcej szkody niż pożytku przynieść. Zresztą sprawdź sobie ich stronę www.dental-team.pl i napisz do nich albo zadzwoń to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc, jedyną sprawdzoną metodą wybielania jest wybielanie w gabinecie stomatologicznym. Dlaczego? Każdy skład preparatów trzeba sprawdzić z naturalnością naszych zębówi dobrac w taki sposób aby nie uszkodzić naturalnej płytki zęba.Dobierająć cos samemu możemy liczyć sie z nadwrażliwością, zdzieraniem szkliwa i problemami z bólem zębów... higienistkastom.blogspot.com/2011/04/wybielanie-zebow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa wybielaczka
Cześć, od kilku dni stosuję żel whitetime, niestety z braku czasu nakładam go 1, maksymalnie 2 razy dziennie (na opakowaniu wskazane jest 2 -3 dziennie użycie po minimum pół godziny). Od zawsze borykam się z nadwrażliwością, na dzień dzisiejszy czuję lekki ból zębów, ale jest on do wytrzymania. Na razie nie widzę żadnych efektów, ale na opakowaniu pisze, że trzeba czekać 7 dni, zobaczymy. Będę informować na bieżąco. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wstępie powiem, że nie czytam forów w ogóle, wole sama przetestować na własnej skórze. Kupiłam Whitetime jakieś 2 tyg temu, i niestety nie widzę żadnej poprawy, jedynie co to moje szkliwo stało się wrażliwsze. Udałam się do mojego stomatologa, pokazałam opakowanie.. mój lekarz przyjrzał sie składowi i powiedział, że fatalny produkt bo nie zawiera żadnych substancji ktore ochraniaja szkliwo, i je remineralizują. Ku mojemu zdziwieniu na stronce whitetime napisane jest, że innowacyjny skład produktu... niestety kolejna ściema jakich tysiące w dzisiejszych czasach. Nie polecam, chyba, że ktoś chce na własnej skórze przekonać się jak to jest odczuwać ból przy piciu i jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja używam tego żelu od tygodnia i powiem Wam, że trochę wątpiłam w to "cudo". Stosowałam różne pasty wybielające itd ale efektów nie widziałam, przeczytałam jakiś wywiad na Interia.pl i od razu zamówiłam, później trochę żałowałam bo wydałam lekko 70 zł, nie znając żadnych opinii. Zaczęłam używać (też miałam na początku problem z nakładkami - bo nie są takie jak powinny być - takie jak na zdjęciu są pokazane) i na górze i na dole, ale postanowiłam, że mnie męczy to i zaczęłam zakładać tylko na górne ząbki i powiem Wam, że teraz mam dopiero porównanie. Nie miałam nie wiadomo jakich żółtych zębów, ale różnicę widać.To dopiero tydzień, jestem ciekawa jak będzie za tydzień, później zacznę na dole. Jeśli macie mniej widoczne dolne ząbki - spróbujcie i naprawdę zobaczycie efekt. Super, POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielek23
Co za brednie... produkt dział mam go od 4 dni 3 razy stosowałem po 30 minut i zeby sa bielsze, nie są wrazliwe jak przy Białej Perle, a uwierzcie mi że stosowałem i paski i perle. Nie wiem skąd te komentarze ludzi że nie działa albo że dziąsła popuchnięte to jest nie możliwe stosujcie 30 minut dziennie efekt przyjdzie powoli ale utrzyma się dlugo i bez bólu pozdrawiam. A i jeszcze jedna sprawa zakupilem produkt w gabiniecie stomatologicznym więc nie wiem skąd te hasła że tam go niema w aptekach też się zaczyna pojawiać i wiadomym jest że wlaściciel apteki byle czego bez atestów nie sprzeda bo naraża sie na koszty i traci renome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek6
80 pln pasta wybielająca xxxx pln skutki uboczne białe zęby BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula bn
Witam wszystkich, trzy dni temu zakupilam whitetime i uzywam go :) Jestem zadowlona , efekt wybielania widoczny juz w drugiej dobie ,zeby mnie nie bola wogule czyli jest bardzo dobrze:) I nikt pod nikogo sie nie podszywa , ten specyfik naprawde dziala i polecam go goraco kazdemu:) Pozdrawiam Uzywam go dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DojrzałyF
Zrezygnowałem z whitetime. Byłem u dentysty, który się zajmuje między innymi wybielaniem ale innymi metodami.Na marginesie powiedziała - ona - że nie ma dobrej metody na trwałe wybielanie, żadnej. Przeczytał opakowanie skład no i skomentowała. jest w składzie jakiś wybielacz, który może wybielać -taki skład, ale ważne jak mocny (brak na opakowaniu detali, oznaczenia badan itd). Była pacjentka, która wybielała się 'Whitetime', wybieliła ładnie ale ma teraz ogromnie wrażliwe szkliwo na ciepło, zimno. Ostatnia uwaga: wybielacze, w tym ten nie działają na wypełnienia, więc jeśli ktoś ma z przodu wypełnienie, to musi uważać także, różnica kolorów będzie znaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alucard11
U mnie niestety wystąpiła po 2 dniach znaczna nadwrażliwość na temperaturę. Zęby bolą przy ciepłym posiłku a jak wychodzę na dwór na zimno to wolę nie otwierać ust. Efekt jest, owszem ale substancja jest prawdopodobnie zbyt mocna, nic dziwnego, że produkt działa w 7 dni ale jakim kosztem ? Mój stomatolog tego nie zna i odradził, zresztą on odradza wszelkie wybielania zębów, twierdzi, że naturalny kolor zęba nie jest śnieżnobiały i nie da się ich wybielić bez konsekwencji na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro osoby go polecajace nie uzywaly to skad filmik na temat tego jak uzywaja i wgl trzymaja go w ustach zeby nam udowodnic ze to nie sciema - hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×