Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1borgia

wiadomosc dla ekkiego, pilne

Polecane posty

Gość 1borgia

czesc ekki, pisze tutaj, bo gdzieindziej nie moge , mam nadzieje, ze tu zagladasz. otoz twoja przyjaciolka wciaz mnie tak dalece blokuje na innych forach (ip domowe, z pracy oraz tel kom), ze nie mam dostepu nawet do strony glownej portalu. oczywiscie nie mam tez dostepu do podstron ani poczty. jednoczesnie, wskutek jej dzialania, zglosil sie do mnie google, ktory hostuje portal z informacja, ze spamuje ich i jestem zagrozeniem bo mnie wielokrotnie probowano zablokowac. google mnie zawiesil, do kazdej strony musialem podawac wysylane haslo, by jakakolwiek strona sie otworzyla. udalo mi sie ponownie odblokowac dostep do stron googla, niemniej portal, o ktorym w domysle mowa, jest i bedzie dla mnie niedostepny. do wlascicieli portalu nie moge pisac poniewaz nie moge sie polaczyc, a po kawiarniach internetowych chodzic nie bede, nie bede tez korzystac z prywatnych kontaktow, by sie odblokowac. musze sie liczyc, ze kazde moje odblokowanie bedzie zwiazanie z jej kolejna akcje unicestwiania mojej osoby, bo dopoki bede funkcjonowal w necie dopki ona nie spocznie. czegos podobnego w zyciu nie przezylem. ona jest w stanie zniszczyc wszystko i wszystkich, aby tylko moc samej pisac na forum. nie wiem czy tez ma wladze tutaj, ale oczywiscie moze zglosic moj wpis do usuniecia. zglosi wielokrotnie zostane tez zablokowany. nie pisuje tutaj, ale chce abys dostal wiadomosc. tym samym ostatni raz mowie: wymienisz z nia jedno zdanie, dalej z nia pisujesz na jakimkolwiek portalu NIE MA MOWY O KONTAKCIE ZE MNA. jesli utrzymujesz kontakt z kims takim nie licz na kontakt ze mna! xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wiadomość i wyjaśnienie czym spowodowana jest twoja nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×