Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Wiara w boga to oznaka debilizmu

Polecane posty

wyjasnijcie mi, dlaczego wierzycie w takie bezsensowne bajeczki, których prawdopodobieństwo wynosi 0%? Przecież taka jest wlasnie trafna definicja każdej religii, włącznie z tą waszą, katodebilską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilizmem jest zakładanie tematu o tej porze gdzie praktycznie nie ma już ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia debilizmem jest,sluchanie metalu i wciskanie wszystkim ze to jest swietna muzyka:-) ebnij łbem o sciane moze zaskoczysz. Gupia roda cebulowa panienko.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilizmem sa wspolczesni ludzie nie majacy zadnych morali ! dnem debilizmem goffnem ! zyjecie obecnie w wiekszosci jak rozwielitki zarobic kupic zjesc i wysrac szkoda ze tego wiekszosc z was nie zauwaza marionetki bez zycia ! choc sama jestem nie wierzaca wole ludzi ktorzy w cos tam sobie wierza jak tych co zyja jak scierwa z dnia na dzien bez zasad morali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oznaką debilizmu jest zakladanie takich tematów przez małolatów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olon
absolutnie w nic nie wierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olon
pytanie było do gościa z 9,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponentnaLuiza
jak bendonc w NATO, w UE w 21 wieku można wieżyć w Boga? czy nie dotarło do tłuszczy , że wszystko się zaczęło od Lenina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co nas k*****a nato i z****** demoralizujaca UE ! co to jakas wyrocznia ?! gofffno tylko rpzprzestrzeniaja jak zaraze nic dobrego z tego nie wyniklo tez mi przyklad podales hahaha najgorszy z mozliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie inteligentni nie wierza w Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie inteligentni nie wierzą w Boga tylko w Komunizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn marnotrawny
Wierzą, bo są słabi. :classic_cool: dziś sypiasz czasami? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponentnaBolesława
wiara w Boga przeszkadza by być szczęśliwą. miast do marketu i city centera. sex tez uprawiac nie mozna kiedy sie chce i z kim. we wszystkim czlowiekowi przeszkadza, ogranicza a mowia ze szczescie daje. glupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja o takich ludziach jak ten co powyzej napisal mam swoje zdanie w sumie jedno slowo sciera :) dno jak zwal tak zwal zyc nie kazdy potrafi jak widac a wspolczesne spoleczenstwo ma z tym ogromne problemy co widac tutaj w zakladanych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Boga wierze. Zawsze mi pomaga i jest obok mnie. Swoje zycie do tej pory przezylam zle i bardzo paskudnie. Zle mi z tym proszę Boga codziennie o przebaczenie i aby pomogl mi odzyskac ta mocna i silna wiare abym kochala go jeszcze mocniej. Zawsze gdy mam problem to modle się i mnie to uspokaja staje się wyciszona i patrze na to z innej lepszej strony. Mialam w zyciu wiele przykladow na to ze Bog jest i slucha moich modlitw choć np. nie stało się to od razu ale z biegiem czasu otrzymałam to o co się modliłam i prosiłam. Moje dziecko miało nie chodzic nie mowic być nie dolega prosiłam modliłam się i czułam wewnętrznie ze będzie dobrze i jest dziś ma 3 latka ;-) Wiem ze zaraz będziecie się smiali ze mnie ale ja to wiem i czuje.... Mam ogromna potrzebe modlenia się rozmowy z Bogiem i podziękowania za to co otrzymałam do tej pory ze pomogl mi się nawrocic z tej zlej drogi która obdzierala mnie z mojej godności. I żeby nie było mam 30 lat nie biegam do kościoła mam potrzebe tak sam na sam bycia z Bogiem w domu w ciszy ta rozmowa z nim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobrze mi. :( Za dużo piw albo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam sie smiac nie bede bo inteligentny czlowiek sie nie smieje :) swiat jest tak dziwny tak nieodgadniony a my tacy malutcy ze az strach nie ma nikogo na tym swiecie kto powiedzialby na 100% w jaki sposob powstala ziemia skad wzielismy sie My sami i wszystko co nas otacza naukowcy owszem madre glowy ale ... tak jak mylili sie co do ilosci lat istnienia ziemi tak pewnie jeszcze w wielu innych sprawach okaze sie ze nie mieli racji :) a na koniec,wole ludzi ktorzy maja jakies wartosci od tych kapitalistycznych pustakow ktorzy zyja tylko dla wegetacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się ale myślę że debilzm to złe określenie. raczej łatwowierność i głupota. może brak wykształcenia. kto wymyślił że ludzie nie są od małpy... jak kościół może to wmawiać? już lepiej jakby wmawiali że jest od małpy ale małpy stworzył bóg. katole są dziwni. ci wszyscy pedofile z willami w ciepłych krajach w mercedesach. szok pyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomodlę się za was za wasze nawrócenie nie wierzycie wasza sprawa ale nie bluznijcie..... Czlowiek jest istota ulomna .... ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obietnice ludzi zawodzą ale obietnice Boga nigdy.......!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno wiara w księdza kosciol itd. to jedna prawa ale wiara w Boga .... to kolejna. Poczytajcie sobie na temat zielonoswiatkowcow jak oni się modla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację pomódl się za mnie. nie zaszkodzi ale myślę że lepszym rozwiązaniem będzie modlitwa za biedne umierające z głodu dzieci. pomódl się żeby katol przestał wydawać kase na budowanie nowych kościołów a przekazał ją biednym ratując życie tychże głodnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację pomódl się za mnie. nie zaszkodzi ale myślę że lepszym rozwiązaniem będzie modlitwa za biedne umierające z głodu dzieci. pomódl się żeby katol przestał wydawać kase na budowanie nowych kościołów a przekazał ją biednym ratując życie tychże głodnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokldnie ja wierze w Boga rozumiesz? rozmawiam z Bogiem nie z księdzem spowiadam się Bogu nie księdzu rozumiesz już? nie wyzywam ksiedzy od najgirszych ale i nie ubóstwiam ich. Dla mnie istnieje Bog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilką sama jesteś!😠 Byle co zjesz i byle co piszesz!!!! We łbie masz sieczkę, nic dziwnego że jesteś psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ismie Sw jest napisane choć dokładnie wam tego nie przytocze ze "gdzie 2 lub 3 was wspólnie modlic się będzie to i ja miedzy wami będę." tak wiec wiesz koscioly nie sa potrzebne. Ja mowie tutaj o milosci do Boga nie o radiu maryja itd... Bo za tym wszystkim sa ludzie ja mowie o Bogu którego znajdziesz wszędzie nie tylko w kościele przy ksiedzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze. ja może i bym w niego wierzyła gdyby nie to ile się nacierpiałam w dzieciństwie. ale to już inny temat. cierpiałabym dalej gdyby nie to że zmądrzałam i może też przez to że przestałam wierzyć że może nie coś zmienić. przestałam prosić boga żeby mi pomógł. a raczej żeby pomógł mojemu ojcu. nabrałam siły sama i czuje się silniejsza kiedy wiem że jedynie ja mogę wpłynąć na moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pismem świętym też stoi człowiek. natchniony przez boga? wątpię. myślę że bóg jeżeli istnieje to ma podobne poglądy ale do końca bym w to nie wierzyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy byliście kiedyś na mszy u zielonoswiatkowcow? Wiecie jak to się odbywa? oni po prostu wynajmują gdzies sale swietlice i wszyscy wspólnie glosno się modla swoimi słowami nie regułkami każdy za cos dziekuje i o cos prosi i oni naprawdę maja silna wiare. Ludzie tam zaczynają się modlic w innych jezykach których tak naprawdę nie znaja ich wiara jest potezna szczera i prawdziwa. A wy tylko uczepicie się kościoła księdza pedofilow aut itd.... A gdzie milosc do Boga? Nie dacie rady pewnych rzeczy zmienić czy poprawić a opluwanie tego i generalizowanie tego tez wam w niczym nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że to teraz kwestia tego czy ludzie potrzebują wierzyć w boga. jeżeli potrzebują to wporządku. jeżeli nie potrzebują tego do szczęścia też ok. nie nam to sądzić :) ja raczej nie potrzebuje. może kiedyś odczuje taka potrzebę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×