Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiara w islam to wiara w diabła

Polecane posty

Gość gość

Nie jestem zagorzałą katoliczką, wierzę w Boga, ale cała instytucja kościoła pozostawia wiele do życzenia. Mam szacunek do siebie, do ludzi z mojej wiary, a także do ludzi o innym wyznaniu. Nie oceniam człowieka po tym jak chodzi ubrany, w co wierzy czy gdzie pracuje. Oceniam człowieka po jego czynach, słowach oraz jaką jest osobą. Nie mniej jednak wiara w islam wydaje mi się być tak absurdalna, że szczerze się zastanawiam kto to wymyślił. Jeżeli nie wierzę w tego ich allacha to mam zostać zabita ? A kto dał prawo do zabijania? Allach ? Jeżeli tak to założyciel tej krwawej religii na pewno był w spółce z diabłem. Nie chciałabym, aby moje dziecko miało do czynienia z osobą tej wiary. Wiem, że nie należy wszystkich szufladkować i zawsze znajdą się odłamy, ale zaznaczam, że ja nie mówię tutaj o ludziach, ale o głównych ideach tej religii, które są brutalne i chore. Dziękuje za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj tak, ismalowcy mają pstro we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówka
Jak nie wiecie nic o islamie to się nie wypowiadajcie. W tej religii też chodzi o miłość do bliźniego. Oni mają tam zapisanie że by szanować osoby o innych wyznaniach i nie zmuszać ich do swojej wiary. A ci z Państwa Islamskiego mają mało spólnego z tą religią. Im zależy na władzy, a zakrywają się wiarą. A właściwie jeszcze kilka set lat temu chrześcijanie robili to samo i to na dużo większą skale. "Jak ci się nie podoba Pan Jezus to śmierć". Mam koleżankę która wyznaje tą religie i jakoś bomb nie podkłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem muzułmanką
Mówisz o islamie czy prawie szariatu, bo chyba mylisz pojęcia :o muzułmanin ma się modlić i pracować tak mnie uczył dziadek, a tata dodawał, że jeszcze uczyć, nie uciekać z lekcji i zjadac wszystko z talerza :o pewnie jakby mógł to jeszcze przytoczyłby mi regulamin mojej szkoły i harcerstwa polskiego :o Kto głównie teraz ucieka przed państwem islamskim i tymi debilami? no muzułmanie właśnie którzy nie chcą zabijać ani być zabici. Tak samo uciekli do Polski moi rodzice w czasie rewolucji islamskiej przed bandą idiotów, bo nagle moja mama, która nie wiedziała co to czador, burka miała to na siebie włożyć, zrezygnować z pracy, zrezygnować z meczy, koncertów i wszystkich publicznych wydarzeń. Mój tata musiał oddać gitarę elektryczną i inny "diabelski" sprzęt bo miał kapelę od czasu studiów i sobie brzdękali rockowe covery czyli diabelską muzykę. W Polsce było wtedy wielu ludzi, którzy pamiętali okupację i doskonale rozumieli moich rodziców, bardzo im współczuli i pomagali jak mogli. Byli bardziej przytomni niż wy teraz :o Myślicie, że wszyscy muzułmanie to świry, leją żony i córki? a muzułmanki chodzą w tych łachach? Zobaczcie sobie zdjęcia iranu i afganistanu z lat 70-tych to moze zrozumiecie, że te czuby wzięły sobie religię na sztandar choć totalnie się nią rozmijają. Ja chodzę do waszego katolickiego kościoła modlić się po swojemu, bo jest to miejsce sakralne, świątynia z piękna atmosferą, a Bóg jest jeden dla nas wszystkich no i nie ma u mnie meczetu ale mam to gdzieś byle była świątynia. Wiem, że doczekam się teraz obelg, bo jestem przedstawicielką tej religii juz tu mnie kiedyś od terroystek i morderców wyzywały przykładne chrześcijanki :o jakbym im ojca "akordeonem" zabiła. Ja nie zabraniam moim dzieciom zadawać się z nikim jeżeli jest dobrym człowiekiem. Kazimierz Pawlak mówił, że ludzie dzielą się tylko na mądrych i głupich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ty psta we łbie, a czy krzyżowcy nie byli przez przypadek chrześcijanami? tak tylko pytam, bo mordowali jak popadnie, rabowali i gwałcili w imię Chrystusa... tak tylko pytam. Pstro we łbie to mają takie histeryczki i nieuki jak wy. Amen ameeen idź proboszczowi wrzuć stówkę w niedzielę na tacę :D to czy ktoś ma pstro we łbie nie zależy od religii co najlepiej widzać po tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam to religia miłości i szacunku do bliźniego (takie było założenie). Nie zapominaj, że Koran nie był zmieniany ani dopasowywany do danych czasów, czego nie można powiedzeć o Biblii, która była już tyle razy przepisywana i zmieniana według upodobań osoby upoważnionej, że pewnie nie ma tam już nawet jednego zdania, które było by tym PRAWDZIWYM słowem Bożym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram autorkę ale i popieram ta co pisala ze jest muzlumanka i modli sie w kk. Autorce pewnie chodzili o tych p***bow z państwa islamskiego ale sama sory za uogulnianie tez tak patrze na muzlumanow i to na prawie wszystkich. Uwazam ze jeśli taki mieszka Np w pl to nie ma noszenia łachow, burek, obcinania łechtaczek i małżeństw przed 15 rokiem życia. Mieszkasz tu to soe dostosuj a jak ci nie pasuje, jestes mniejszością narodowa i placzesz bo nie moze twoje dziecko do szkoly w burce chodzic to, sory za slownik, pakuj sie i wypier***aj do tego swojego zaścianka. Tu rzadzi nasze prawo. Przyjeżdżają do Europy i bomby podkladaja. Nikt ich tu nie chce. Gdyby to kk robil takie krucjaty tez bym sie od katolików trzymala z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
A ja się zastanawiam kto chcrześcijanizm wymyślił..Wiesz więcej od innych bab,potrafisz czytać itp itd to na stos bo jesteś czarownicą..Zapomniałaś jak wyznawcy kościoła nie tak dawno organizowali masowe polowania na ,,czarownice,, i setki tysięcy kobiet umierały w męczarniach ? Z tego co pamiętam to jeszcze na początku XX wieku miały miejsce takie sytuacje i to u nas w Polsce.Więc sądze,że nie nam oceniać która religia jest gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem muzułmanką
gość wczoraj Nie patrz tak na wszystkich jak możesz to staraj się to zmienić :) ja tu właśnie przed tym syfem uciekłam tzn mama i tata ja urodziłam się tutaj. Zobaczcie jak wyglądał mój ukochany piękny utracony Iran zanim nastała rewolucja islamska. Lata 70-te, zapewniam was, że ci ludzie na zdjęciach to muzułmanie wyznawcy Allaha :) http://pokazywarka.pl/qzfknq/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde jakie foty :D gołe babki normalnie na plaży :D ale to są stare zdjęcia a państwo islamskie jest od niedawna o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem muzułmanką
Aaaaaa! widziiiiiiiisz :P to dwie różne sprawy. Rewolucja islamska w 1979r przeprowadzona przez zwolenników Chomeiniego obaliła u nas system KONSTYTUCYJNEJ MONARCHII i naszego króla, a raczej szacha i wprowadziła REPUBLIKĘ ISLAMSKĄ :o to był straszny czas moi rodzice stracili połowę rodziny, bo za kroplę wina WE WŁASNYM domu, "zachodni strój", odkrycie spod czadoru, spacerowanie z obcym mężczyzną w tym kolegą, sąsiadem, narzeczonym szło się do paki. Mężczyźni i kobiety wszyscy obrywali i tak się wyeliminowało elity które tworzyły kulturę i naukę. Część się zamknęło, część wygnało, a część zamordowało coś jak w Polsce wczesny stalinizm zastąpienie przedwojennych elit, pisarzy, nauczycieli, oficerów i żołnierzy Armii Krajowej zwykłymi debilami po trzech klasach podstawówki aby było łatwo nimi kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panstwo islamskie to zwykla organizacja terrorystyczna zaslaniajaca sie islamem. Tak jak kibole w Krakowie to mafie narkotykowe zaslaniajace sie kibicowaniem wisle i cracovii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem muzułmanką
No właśnie, a prawdziwi kibice cierpią są napiętnowani we wszystkich mediach i w społeczeństwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są serio zdjęcia z iranu? normalnie szok a ja myślałam że tam zawsze islamski reżim był a tu teraz czytam właśnie że był król a jak u nas komuna była to tam normalnie ameryka bo sobie znalazłam artykuły. jeja strasznie ci współczuję ale być może u was też mury runą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę że to iran jest na zdjęciach to zwykły fejk :o zdjęcia sa pewnie z jakiejś hiszpanii albo z włoch no i jakiego wy niby króla mieliscie hahaha chyba Króla Lula Tallibana I :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dont fu.c.king care anymore if there is any no radical muslims! for me they are all a bunch of liars mother fu.c.kers! in their filthy book the s**t koran it is clear they can decive people about their true intentions! there is no more dialogue ! fu.ck.ing muslims are evil! are violent! and they deserve no consideration what so ever! just read their filthy peace of s**t koran and see how violent that sh.it book is! they anslave women! they kill dogs! they agree with pedophilia! they lie all the fu.c.king time! no more believe in their s**t and empty statement of ´peaceful religion´! they do not have a religion they have a totalitarian and tiranic political princ**als! fu.ck islam! i have waken up! and many like me are just waking up and we are fighting back! you fu.cking islamics muslims peace of sh.it! pig head will die! death to islam! death to all muslims!!!!!!! and fu.ck mohamed! f******ur s**t s**t prophet! i hate islam! i hate muslims!!! i want all muslims dead!!! death to islam now!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.10.29 - to żaden fake! kompromitujesz się swoim brakiem wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te bru*dasy po to jezdza do europy i niby sie ucza: na zone ich nie stac w ich kraju i sie zmeczyli j*e*b*c KO*ZY,lepiej jechac do europy bo tam sie dziweczyny wsciekaj za czar*na spe*rma I NIE ZARAZAC CHOROBAMI WENERYCZNYMI POLSKICH OBYWATELI I OBYWATELEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet pracowal u arabow i opowiadal jak mieli s*e*x z baranami ,kozami, owcami , oslami , pier*dol*ili sie miedzy soba z braku kobiet,dzialo sie to w Egipcie,Syrii,Jordani widzial to na wlasne oczy przez lornetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to podobno prawda - podobno gdzieś krążył filmik noktowizyjny gdzie polscy wojskowi wypatrzyli nocą grupę afgańskich miłośników czworonogów ... Do tego szokujący zwyczaj ślubów i obcowania z małymi dziećmi dopuszczalny prawem islamskim. Afganistan na pewno a i parę innych krajów stamtąd też . Najgorsze że oni ten gnój przenoszą do Europy w UK jest masa gwałtów na dzieciach dokonanych przez muzułmanów . W Rotterham bodajże , islamiści w ostatnich latach gwałcili wręcz hurtowo dziewczynki . Głównie pochodzili oni z Pakistanu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest prawda amerykanie maja film na You tube gdzie wieczorem 2 afghanow gwalca osla najpierw jeden potem drugi widzialam ten film ,nie pamietam tytulu zygac sie chce i potem jakas k*u*r*w*a co sie pie/rdoli z arab/ami przenosi te chor*oby z osla /kozy/wielblada/ do europy i nas innych zarazaja ta droga.ktos tu pisze ze araby takie czysciochy ?ale h*u*j*a wsa*dzi kurze w d*u*p*e i sie wyzyje sek*sual*nie na niej z braku zony,onie sie miedzy soba pie*rdo*la 5 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chrześcijanie to zawsze tacy prawi i sprawiedliwi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chrzescijanie tez maja s*e*x ze zwierzetami w oborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.38 chrześcijanie ( poza nieakceptowanymi powszechnie dewiantami) nie uznają za stosowne gwałcić nieletnich . W pewnej innej religii monoteistycznej jest już inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrześcijanie to za to sama miłość. Mordowanie innowierców w ich przypadku było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak słusznie użyłaś czasu przeszłego . To BYŁO kiedyś 900 czy 500 lat temu . A islam zabija DZIŚ i uważa to za chwalebne . W Arabii Saudyjskiej za zostanie ateistą grozi kara śmierci . Nie 500 lat temu lecz DZIŚ . Takie absurdalne jak podałaś porównania są typowe dla propagandy muzułmańskiej . Że jak kiedyś w dawnych wiekach wszyscy :animiści islamiści judaiści szintoiści -chrześcijanie też , zabijali to islam może to robić obecnie . Typowe zaburzenie postrzegania czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie sprane mozgi,podstawowym zadaniem terr*orysty to wtopic sie w otoczenie i czekac na ROZ/*/KAZ potrafia sie tak kamuflowac przez 10-20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×