Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Widzę w tym rękę Bożą, że udało mi się odszukać Perłową Królewnę

Polecane posty

Gość gość
a wcześniej ją gdzieś zgubiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja pikole. Smerfetka, fiku miku, ten płaczuś 92 i teraz Ty zakładasz po kilka debilnych tematów dziennie. Już nie ma normalnie kogo tu czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się chyba stalking nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. Stalker prześladuje swoją ofiarę, działa wbrew jej woli. Ja dyskretnie, z Bożą pomocą, zebrałem informacje, żeby utorować sobie drogę do serca PK . . . Jeśli PK mnie nie zechcę, pogodzę się z tym. Ale wtedy pozwolę sobie na coś, na co nie pozwalam sobie teraz;) Nikomu rzywdy nie zrobię, żeby nie było . . . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm perłowa królewna jakos dziwnie z łechtaczką mi się kojarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:34 - "Perłowa Królewna", to przez kolor włosów idioto/ko!!! Ona się z tobą na jednym głównie nie ślizgała, żebyś ta ją próbował gnoić . . . !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gnoju to jeszcze ładnych pare centymetrów, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa!!! Jak można okazać taki brak szacunku, osobie, której na oczy nie widziałeś. Nawet nie wiem, czy byłbyś godzien Perłową Królewnę na lektyce nosić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jechałeś przez pół Polski, żeby postać pod jej drzwiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo w domu nie było, a jechałem więcej - 390km . . . Ale już jestem pewien, gdzie mieszka . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś normalny człowieku, a z tym "podróżowaniem" przypominasz trochę Rudolfa Hessa, zresztą mniejsza o to że jesteś nienormalny, szkoda że nie jesteś obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napij się, pojedź w nocy po jej dom i zaśpiewaj: "Gdzie jest ta ulica? Gdzie jest ten dom? Gdzie jest ta dziewczyna, co kocham ją. Znalazłem ulicę, znalazłem dom. Znalazłem dziewczynę, co kocham ją." ___będzie miała fajną minę podobną, jak Karolina z "Trudnych spraw", w której zakochał się słynny Dariusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edelgast, jesteś bardziej błędnym rycerzem niż Don Kichote, pewnie gwiazda ciebie prowadziła, jak trzech królów biblijnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardziej literalnie, to mapa mnie prowadziła. Będę musiał oczyścić się z win, aby stanąć oczyszczony przed Perłową Królewną . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałwochwalstwo!!! Jakąś boginię żeś sobie uczynił Æðelgascie ze swojej Perłowej Królewny... a to przecież tylko człowiek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz Królewny takie bóstwo, że będziesz niezdolny do odbycia z nią stosunku płciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On juz jest niezdolny do stosunku, facet po 30 co tłumil w sobie jakiekolwiek pożądanie. To chyba tylko u księzy sie zdarza, ale oni mają ministrantów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne bałwochwalstwo, a przeznaczenie . . . Poza tym PK czyni mnie naprawdę szczęśliwym i chwała Jej za to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:50 - Baranie!!! Mam 29 lat i 18 cm w spodniach, więc jestem ja najbardziej zdolny . . . !!! Lepiej ty się pochwal swoją kondycją . . . !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centymetry aż tak się nie liczą, nawet wielka sztywność, Liczy się ars armandi. No, ale niektórzy jeszcze myślą, że same ruchy posuwisto-zwrotne doprowadzają kobietę do rozkoszy. A tak w ogóle, zauważam, że faceci, którzy chwalą się ile mają cm, mają jakieś inne kompleksy i jedyne, czym mogą się pochwalić to długość penisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perłową Królewnę będę rozgrzewał za pomocą swoich naturalnych odruchów i wiem, że to wystarczy . . . Natura jest najlepsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, wsadzisz-wyjmiesz-wsadzisz-wyjmiesz i myślisz, że już jej będzie dobrze... Cholercia, jednak koniecznie potrzeba tej edukacji seksualnej w szkołach. I nie chodzi o propagowanie rozwiązłego życia, tylko o to jak w przyszłości żonie dogodzić. Już nawet o. Knotz trochę o tym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×