Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widziałyście fotelik Graco Snugsafe?

Polecane posty

Gość gość

Hej , czy widziałyście juz ten fotelik? W tym roku wszedł na rynek fotelik dla niemowląt montowany tyłem do kierunku jazdy Graco Snugsafe. Ktoś wie coś o nim więcej bo ja znalazłam artykuł o nim i ciekawa jestem. Niebawem zostaniemy rodzicami i fotelik będzie potrzebny a wiadomo bezpieczeństwo mojego maluszka najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ten fotelik ale nie wiem czy juz jest w sklepach dostępny. Z tego co czytałam ma to co dla mnie ważne jest montowany tyłem do kierunku jazdy no i można w nim malucha przenosić a to dla mnie najistotniejsze. Nie znalazłam ile ma pkt w testach ale może pani wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba prawie wszystkie foteliki dla niemowląt są montowane tyłem do kierunku jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o testach też nie czytałam może dlatego że to nowość, można go montować pasami albo ze specjalną bazą z wskaźnikami poprawnego zamocowania a to dodatkowy jego atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco Snugsafe dokładnie montujemy pasami albo właśnie za pomoca tej bazy isofix no a tu juz jedno kliknięcie i nie ma opcji żęby fotelik źle zamontować . Miękka wyściółka, lekki, 5 punktowe pasy bezpieczeństwa,zdecydowanie dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałyście, że spamujesz tym fotelikiem na wszelkich forach dla mam i nie dla mam; dzięki, wiem czego nie kupować, dobra jakość nie potrzebuje takiej żałosnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotelik fajny, ładnie wykonany, nowośc to jest więc chyba jeszcze nie ma testów adac, bynajmniej nie widziałam nic na ten temat w internecie. Też się nad nim zastanawiamy, jest solidnie wykonany, miękki, lekki, nawet ma daszek przeciwsłoneczny. Podoba mi się ten Graco Snugsafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka reklama :/. NIGDY bym nie kupiła fotelika wiedząc, że to nowość bez testów ADAC. Jeśli dla kogoś jest ważniejszy wygląd niż bezpieczeństwo dziecka to może sobie kupić fotelik za 100zl na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam fotelik bo rozważam kupno wózka tej firmy a akurat Graco Snugsafe jest w zestawie. Fotelik tez mi się podoba, fakt testów nie ma ale podobno takie testy to są robione raz w roku a jak to nowowśc to pewnie niebawem i weźmie udział w tych testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie niebywałą zaletą fotelika Graco Snugsafe jest baza isofix ułatwiająca prawidłowy montaż i wzmocnienia w okolicy głowy i pleców malucha. Generalnie bardzo fajnie wykonany, z miłego materiału fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco Snugsafe warto kupić. Co prawda nie jest jeszcze taki popularny ale wazne że ma baze isofix, grunt to prawidłowo zamontować fotelik. Takie jest moje zdanie na ten temat. Mnie tam się fotelik spodobał, miło wykończony, ma odpowiednie wzmocnienia i oczywiście bazę isofix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle o nim właśnie i czytam opinie. Mało ale raczej pozytywnie. Porównywałam kilka fotelików o-13 w sklepie i ten mi najbardziej przypadł do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy widziałam- widziałam i kupiłam w komplecie 3w1 z wózkiem razem. będzie ok, opinie ma pozytywne tak jak ktoś tu pisał, porządnie przeszukałam neta pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam, poczytałam, porównałam z innymi i nawet kupiłam. Wydaje mi ise bardzo dobry dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiliśmy dla naszej małej Martynki i powiem szczerze, jestem zadowolona i na inny bym nie zamieniła naszego snugsafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi jak z montażem tego fotelika ? Łatwo czy trzeba siły? Bo mam na isofixie fotelik dla starszego dziecka i ja mam kłopot żeby go sama wpinać , a jak ze snugsafe? Bo myslę o nim min z racji tego ze tak długo mozna dzieco w bezpiecznej pozycji tyłem do kierunku jazdy wozić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×