Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WIECIE CO WAM POWIEM? RODZICE MNIE UTRZYMUJĄ

Polecane posty

Gość gość

I jest mi z***biście; mam prawie 35 lat ciągle gram na kompie, nie mam żony a ni dzieci, jednak często uprawiam seks bo jestem atrakcyjny fizycznie dbam o siebie wiec na ipmerazach zawsze jakieś zaliczam. Jesli rodzice umrą to będę żyć z pieniedzy ze sprzedanych hektarów; życie jest piekne a wy dalej z************e w robocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeśli takie życie ci odpowiada... to życzę ci aby trwało dalej i abyś żył szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ty jesteś pewnie szpetnym chujem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie twa uroda je oniesmiela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 I odejdz wreszcie od komputera dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziało inne dziecko siedzące przed komputerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile te twoje, hektary są warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z kilkaset tys. w sumie są warte wiec do emerytury powinno do smierci styknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tych hektarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładając nawet że sprzedasz te hektary za 500tyś zł trzeba dodać że zapłacisz wysoki podatek to nie wystarczy ci do końca twego marnego życia a masz 35 lat dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rodzice jeszcze z 15 lat bedą pracować a i emeryture też będą mieć ćwoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, podejście ludzkie jest dziwne, jak ktoś ma 35lat i nie pracował w ogóle to brawo. Rodzice wiecznie żyć nie będą, a nigdy nie wiesz co się stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnei nigdy nie wiesz co się stanie; dzisaij zapieradalasz w robocie a jutro jesteś warzywem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też moge być warzywem ale przynajmniej się nigdy nie napracuje w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 15 lat będziesz miał 50 lat a twoi rodzice ok 75 lat mało prawdopodobne jest żeby pracowali to tego wieku a jak liczysz na emeryturkę rodziców to wiedz że w dzisiejszych czasach nie są one wysokie tym bardziej że mogą,chorować leki są drogie. Zakładam że mieszkasz w domu wolnostojacym a niech trzeba będzie np naprawić dach, czy wymienić ogrodzenie nie bierzesz to pod uwagę, a poza tym nie mam dobrego zdania o twoich rodzicach wychowali darmozjada bez ambicji to są na pewno prości mało rozsądni i bez wykształcenia ludzie wspólczuje takiego syna, jesteśs dla nich porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne prowo na niedorozwojka życiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi rodzice są wykształeceni; po prostu chronią mnie przed okrucieństwami i ciężką pracą; kochają mnie a ja ich; swoją drogą jestem ciekaw jak długo będę żyć; zdrowo się odżywi mam, uprawiam sporty, śpię 8 h dziennie, nie jestem zmęczony pracą i nie mam stresu to chyba powinenem w dobrym zdrowiu dożyć 100 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty rzeczywiscie możesz długo żyć w niedostatku, a tych hektarów nie wystarczy ci na wiele ale co mnie to ochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim niedostatku? ja jestem oszczędny w sumie z 700 zł mc mi wystarczy na życie a z hekarów mogę sobie i na więcej pozwilić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jeden zwiedza świat a drugi wegetuje za 700zł no cóż widać było od razu że pochodzisz z prostej rodziny której do życia wystarcza 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa... zwiedza świat chyba czytając etykiety w magazynie, 700 zł w zasadzie na żarcie to chyba nie ejst źle ćwoku z tym że ja nic nie robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że zwiedzam świat tyle razy byłem w Pradze że po Czesku się nauczyłem dużo słów, poza tym byłem w Paryżu dwa razy w Wiedniu Monachium i w Salzburgu a w Berlinie nie licze ile razy a to dlatego że korzystam z lotniska w Berlinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 4 dzieci i żyję z 500+ nawet nie wiecie jak lekko się żyje. Nic mnie nie obchodzi bo wy na mnie robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejście niektórych jest zadziwiające. Dzieci urosną, a Ty ani 500+, ani pracy, ani stażu... Powodzenia więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:20 jeszcze zapomniałem dodać że byłem w Słowackich tatrach Stary Smokowiec, Stara Leśna, Poprad, Tatrzanska Łomnica a ty bez ambicji i aspiracji życiowych żyj sobie za 700zł, ja wolałbym się powiesić niż wegetować tak do końca życia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie światowiec z ciebie ; pewnie jesteś kierowcą i masz hemoroidy od siedzenia na d***e i przyszcze od żarcia w mcdrive :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazrdość to brzydka cecha, jestem zmotoryzowany ale nie jeżdzę samochodem zawodowo, poza tym do Salzburga, Monachium i Paryża leciałem samolotem z Berlina, ale ty sobie wegetuj za ta marną kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×