Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało zawału nie dostałam

wiecie ile kosztuje wiązanka ślubna???

Polecane posty

Gość rzabsko
Moja kosztowała 150zł.. 5 lat temu. Biało-zielona asymetryczny kształt (podobno sliczna). 3miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabsko
Wiesz, Warszawa, centrum lokal drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
ja za wiązanke troik dla pana młodego i stroik dla siebie na ręke oraz dekoracja kwiatami auta zapłaciłam 550 w zeszłym roku a i miałam naprawde duuużo kwaitów moje wiązanki nie można nazwac skromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no strasznie drogie
przeciez jedna róża kosztuje około 3 zł. niechby było w takiej wiązance 30 róż to jest 90 zł. do tego inne dodati i robota to powiedzmy 200 zl. no ale nie 500!!!! to ja juz wole sobie sama zrobic. cos tam umie bo skonczylam studia na AR - dekoracje kwiatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
No ceny troszkę za wysokie ... Ale bukieciki mi się podobają. Z tej strony spodobał mi się ten niebieski oraz z róż + białe kwiatuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazacie mnie :( mi do ślubu jeszcze daleko ale jak patrze na ceny za głupie kwiatki to się zastanawiam nad weselem.. ślub w kościele+obiad dla najbliższych i do domu...i tak pewno z 7tys wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ PLANUJE TYLKO OBIAD DLA NAJBLIZSZYCH BO ZA SAME KWIATY I DEKORACJE MOZNA TYLE ZABULIC ZE O MATKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobie sobie sama taki
http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Margerytki/slides/nov1.html tylko bez tego materialu. to chyba nic trudnego zrobic sobie bukiet. bez przesady nie bede bulic 500 zl za bukiet. wole juz dac ta kazse na bezdomne zwierzeta albo ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa_na_ławę - powiem Ci, że ja miałam przyjęcie na 30 osób, niedaleko Wrocławia, przyjęcie trwało do 2 w nocy, menu weselne, tylko jednodniowe, mała orkiestra (znajomi) razem z moją sukienką i ubiorem dla męża we wrześniu 2007 kosztowało nas 10 tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja we wrzesniu..
Je we wrześniu miałam ten http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Kalie/slides/White-Calla-Lily-Bouquetweb.html 150 zł tamte ceny sa straszne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja we wrzesniu..
link nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wydalam za moja
niecale 50 zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wydalam 80 zl
bukiet był ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj poszlam do kwiaciar
ni i mowie Pani ze chce w czerwcu bukiet z peonii. taki zwykly. czyli okolo 10-15 peonii zwiazanaych wstazka. ta sie pyta koleznaki po ile sa peonie w czerwcu. uslyszalam ze po 2 zl. A ona po tym do mnie :"To mysle ze wiazanka tak okolo 200 zl" To sie zastanawiam czy ta wstazka kosztuje 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to jest tak: mówisz w kwiaciarni że do ślubu, to od razy mnożą ci cenę razy 3, bo wiedzą że i tak nie masz wyjścia, zapłacisz, bo przecież na ślubie oszczędzac nie będziesz:) A gdybyś poszła i zamówiła taki bukiet - ot tak, nie mówiąc że jesteś panną młodą, to byłby o wiele tańszy. Wiem że niektóre laski tak robiły:) Na takiej samej zasadzie działa i fryzjer, i kosmetyczka, i cała reszta;) Ślub to niezły biznes i zdzierają na nas wszyscy ile się da, no ale co zrobić. Mam iść na łąkę, nazbierać polnych kwiatów i sobie sama zrobić wiązankę? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj poszlam do kwiaciar
Ja planuje pojechac na gielde i kupic te peonie, zrobic sama sobie bukiet i jeszcze zostanie do dekoracji samochodu. Tylko jedynym problemem jest jak wykonac z tego butonierki dla PM i Swiadka i jak cos sklecic dla swiadkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może sobie z kalafiora zrobię ;-). A tak naprawdę mam zamiar sobie kupić z 10 tulipanów, do tego kawałek wstążki i przewiązać je tylko. Bukiet ładny, skromny, elegancki. Nie popadnę w to szaleństwo, które winduje ceny wszystkich rzeczy, co mają w nazwie ślubny lub weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obliczyłam sobie, ze moja wiązanka bedzie kosztować 25 zł (razem z wiązanką świadkowej) zrobię te bukiety sama i bedą przepiekne :D w ogóle mam wra żenie, ze na slubie to można ubic niezły interes :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
ja kupuje ok 15 rozyczek herbacianych i sama sobie zrobie prosty bukiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kwiaty przygotowane ladnie w domu...i zapomnialam je zabrac ze soba:) Dopiero na slubie kolezanka mi zorganizowala zapasowego kwita, inaczej w ogole bym nie miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×