Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WolnaWolaCzłowiecza

Wieczór na krawędzi

Polecane posty

Gość WolnaWolaCzłowiecza

Pije łyche z kubka, wyżeram masło orzechowe ze słoika i słucham rzewnych kawałków. Wszyscy śpią to się bawię. A Ty co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silena
"piję łyche z kubka" Co to jest "łycha"?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wysky :O.. ale z kubka chyba nie smakuje najlepiej .. i do tego z maslem orzechowym.. o fujjj.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
Produkt destylacji zacieru zbożowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
E tam. Kindersztuba. Smakuje tak samo źle jak ze szklanki i jak na tani single malt przystało. Niech żyje William Wallace i wolna Szkocj/ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi smakować strasznie taki zacier :D I to masło orzechowe ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
90 % peanut butter. Produkt demokracji j sztandar wolnego ludu. Smak się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O nie pij wiecej.. on nie zyje.. wolna szkocja tez nie. wiekszosc nie chciala sie uwolnic... moze dlatego, ze w niewoli lzej sie zyje.. niektorym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
B e zdura. Nie chce mi się pisać o agresywnej kampanii na rzecz unii, marginalizacji naturalnych złóż szkockich czy poprostu szczucia emigrantów. Dojrzeją to się zerwą. Za jakiś czas. Kwestię Willa pomija. Mimo, że pijany to jedynka trochę przyzwoitości wypada zachować. Względem pijanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno sie wypowiadac, nie zyjac tam. byc moze nadejdzie w koncu czas na zerwanie wiezi.. byc moze nie. z szacunku dla pijanego powiem.. zmien kubek na szklanke. zawartosc moze nie nalezy do jednego z lepszych gatunkow.. ale bedzie smaczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepiej będzie jeśli odstawisz ten kubek i zostaniesz przy samej czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
Why? To tylko naczynie. I mogło być gorzej. Korci mnie spróbować z osłonki do storczyka. Wyjląda jak puchar z zastwy Wiśniowieczcyków. Co do Wyspiarzy. Są sprawy ważniejsze niż kasa. Tak poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
To nie czekolada. To orzechy. I już ich nie ma. Wiec w sumie zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszystko jest ważniejsze niż kasa. Dużo już tego dzisiaj wypiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masło orzechowe nie przeszło mi przez usta, więc napisałam czekolada. Proste, jak to, że mrożenie bigosu to zbrodnia na ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
E tam. Bigos mrożony to sacrum. Masło to masło. Lubię o tyle. Dużo. Mniej więcej tyle ile wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrożony bigos jest do d**y. Nawet nie zamierzam na ten temat dyskutować. W sumie nie wiem po co się odzywam. Miałam napisać że jestem wkurzona, ale pijanemu ? Piękny ten Soundtrack. Akurat pod mój dzisiejszy nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
A co, że pijany to gorszy? Uszy i ramie to samo. Percepcja i empatia na poziomie high. A ja zamierzam. Mroże bigos i się tego nie wstydzę. Ba, uważam że zależały jest lepszy niż nowy czy tam kilkudniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależały ok, ale kapusta podchodzi wodą, choćby nie wiem co. Nie mówię, że jest najgorszą rzeczą jaką można dostać do jedzenia, ale spróbuj go po prostu zawekować. Pijany nie gorszy ? Udowodnij. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
Mi nie podchodzi woda. Powaga. Udowodnij? Bardzo proszę. Adenozynotrifosforan Rewaloryzacja Południowowschodnioaustralijskie Pijany w sztorc nie dałbym rady tego wystukac. Co tam gryzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podchodzi Ci wodą ? Może i masz rację. Nie mroziłam sto lat. W zamrażarce mam grzyby głównie. Co gryzie ? Ty :) Czy mógłbyś mnie przez sekundę potraktować poważnie ? W prezencie powiedzmy świątecznym i ze względu na stare czasy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
Oczywiście. Zaraz po tym jak Ty potraktujesz poważnie mnie. Nie jestem alkoholikiem. To tak uprzedzając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ja Cię cały czas próbuję traktować, tak jak mi na to pozwalasz. Czy mógłbyś z łaski swojej założyć jakiegoś maila ? Co do alkoholizmu, to właśnie wyciągnęłam sobie Jegemaistra, więc bez obaw. Szkoda tylko, że jutro piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
a moze drogie dzieci skonczycie te przekomarzanki ;).. rodzina, rodzina.. ale godzina jest pozna i nie bede sluchala ani o smrodzie pitym z poludniowowschodnioaustralijskiego kubka.. ani o zamrozonym bigosie... 👄 .. teraz slucham abby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaWolaCzłowiecza
Co Ty masz z tymi piątki ? Cała zachodnia (i zgnuśniała) cywilzacja celerbruje ten dzień, a Ty go nie lubisz. Imponujące ;) Mógłbym. Oczywiście. Zaraz. Tak za 15 min ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Posłucham sobie Abby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D juz lepiej.. mamy jakies swieto o ktorym nie wiem? .. to calkiem prawdopodobne. ostatnio zgubilam tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×