Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość młodych facetów szuka starszych kobiet. Co to za nowa moda ?

Polecane posty

Gość gość

Na portalach randkowych, erotycznych facec***iszą, ze lubią starsze, młode vs starsze, kochamy dojrzale etc. Wiekszosc mlodych szuka starszych. Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeńcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a starzy faceci szukaja mlodych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlode dziewczyny lubia starszych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale ja mam branie u dwudziestoparolatkow i mnie to jara :) dobrze wiedziec,ze ma sie opcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja mi sie mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej fala młodych desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo starsze są dojrzalsze psychicznie i liczy się dla nich coś innego niż kasa, starsza często jest już zamężna, ma dzieci, nie oczekuje prezencików, ciągłych wyjść, wyjazdów, jest dyskretna i w sumie niczego nie oczekuje, jest otwarta na seks i strzela fochów jak niedojrzałe małolaty. Miałem tą przyjemność z dojrzałą 43 letnią kobietą i żadna moja rówieśniczka jej nawet do pięt nie dorastała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają dość utrzymywania dwudziestoletnich golod**ek które na dodatek są niedoświadczone w łóżku. A dojrzała doceni co ma a nie będzie latała z mordą wykrzywioną wiecznym fochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, tak sobie tłumacz, do czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro młode laski latają za podstarzałymi facetami, to młodzi faceci też mają do tego prawo i latają sobie za starszymi, z tą małą różnicą że dziewczyna bierze się za starszego głównie z powodów finansowych, a facet bierze się za starsze z powodów łóżkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naanaaa
To oczywiste, starsze są bardziej poukładane, mają stała pracę, często mieszkanie i samochód, są niezależne, bardziej doświadczone i świetnie prowadzą dom. Nie kłócą się o byle co, bo szkoda im czasu na pierdoły, bardziej się szanują, są mniej naiwne, bardziej wierne zwłaszcza te z dzieckiem. Mężczyźni czują się bezpieczniej z takimi kobietami, atuty fizyczne przestały być już takie atrakcyjne a już z pewnością nie są wyznacznikiem bycia w związku. Trochę to wygodne podejście niektórych panów, którzy cenią sobie wygodę ale większość uważa, że obecne młode kobiety są nie wierne i nastawione materialnie. Ostatnio usłyszałam od kolegi (który związał się z starszą z dzieckiem), że jego kumpel 24 lata zakochał się w 35 latce z 4 dzieci i faktycznie jest szczęśliwy jak nigdy. Kolega z podstawówki związał się po latach z naszą wychowawczynią z podstawówki i mają obecnie córkę i też są szczęśliwi....takich związków jest pełno i coraz więcej takich powstaje, mężczyźni jakoś zrażeni są coraz bardziej do rówieśnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorych pociagaja starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhahaa
jakie starsze....a widzicie na ulicy ja potrafi wyglądać dzisiejsza 30-40 latka?!!! Pewnie nie widzicie, bo myślicie, że to 25 latka. Te spasione 20-latki myślą, że z racji wieku już mają przywileje a sam wiek to za mało. Nie dość, że 40-tki obecnie mogą i wyglądają jak 20-stki, dbają o siebie, dom i pracę, są błyskotliwe, i dlatego 20-latki maja przekichane ale nadrobią to w wieku 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień swoje życie na lepsze pracując w domu ! Czy wiesz, że obecnie Internet to najbardziej rozwijające się źródło dochodu ? Jesteś znudzony ciągłymi obietnicami zarobienia dużych pieniędzy? Chciałbyś zacząć zarabiać pieniądze w sieci ale nie wiesz jak ? Z nami <> zaczniesz zarabiać regularnie w Internecie. Nauczymy Cię jak to robić. Jeśli jesteś gotowy poświęcić swój czas to pokażemy Ci jak My to robimy z sukcesem. Dostaniesz szkolenia dzięki czemu staniesz się specjalistą w zarabianiu. U Nas nie możesz stracić, tylko zyskujesz. Dbamy o każdego członka naszej grupy dzięki czemu osiągamy dobre rezultaty. Dołącz do Nas teraz i zacznij robić internetowy biznes. Kontakt do mnie : Skype : r_a_m_z_e_s1995 GG : 21404432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
To prawda! :-D mam 43 lata i wciaz na internecie, GG dostaje wiadomosci od 20 parolatkow. A jak sie ciesza, ze sie do nich odzywam :-D ale prawda jest taka, ze wole mojego srebrnego lisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare kobiety to desperatki, jeśli trafi się takiej o 10 lat mlodszy facet, to zrobią wszystko, by go przy sobie zatrzymać. Młode dziewczyny stawiają mężczyznom wymagania, nie muszą się spieszyć i godzić na wszystko w zwiazku, by tylko wybranek nie odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 4 dni temu na wyjezdzie integacyjnym mialem gorraca 40. Figura jak 25, zadbana, delikatne hairy pussy, wie czego chce. Nie oststni raz sie spotkalismy. Mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez podrywaja mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 latki szukaja 40 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 40-latką nie trzeba chodzic i obiecywac jej zlotych gór, z checią rozkłada nogi do ru'chania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam adoratora przez przeszlo pol roku, prawie codziennie wiadomosci, buziaki, cmoki, opierniczalam chloptasia regularnie, ale nie dawal za wygrana :-D dodatkowo przyznal sie, ze nie jestem pierwsza czterdziestka, do ktorej startuje :-D moze to rzeczywiscie jakis trend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popyt i podaż
hahaha, MŁODE STAWIAJĄ WYMAGANIA!!!!! TAAAA, przystojny z platynową kartą, towarzyski, uśmiechnięty, wierny i hojny. A CO MAŁOLATY OFERUJĄ - młoda chętnie rozłożę nogi i zabawię się w sponsoring bo moje życie polega na wyzyskiwaniu innych swoją młodością i w sumie tylko leżę i pachnę....hahahaaha. I dlatego młodzi wolą starsze babki, bo one nie marza o księciu z bajki, który wybuduje im pałac tylko stawiają WYMAGANIA SOBIE I STAWIAJĄ NA SIEBIE i żaden czy młody czy stary nie będzie decydował o ich życiu, nie oddają się w 100%, zawsze mają ponad połowę dla siebie a jak wiadomo FACECI TO ZDOBYWCY I KRĘCI ICH TO CO NIE DO ZDOBYCIA a małolaty są łatwe, w gimnazjum, już przerabiają słoneczka więc co tu zdobywać, czyba tylko choroby weneryczne, które statystycznie u młodych kobiet 15-25 lat wynoszą obecnie ponad 40%, co oznacza, że co trzecia na pewno jest zarażona więc o czym to świadczy - CHYBA O TYCH WYMAGANIACH, KTÓRE MAJĄ MIĘDZY NOGAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam mlodszych:)jednego mam na stale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popyt i podaz... Jestes kobieta czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna32latka
hmmm ten temat aż prosi żebym rozejrzała się za młodszym:P:P:P MAM 32 lata, co prawda dbam o siebie, nieskromnie dodam ze wyglądam lepiej niż większość moich rówieśniczek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc nie patrzy na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie tylko mlodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi sa piekni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×