Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiaoliver1

wielki problem z alkoholikiem

Polecane posty

hej mam taki wielki problem jestem z partnerem 4 lata...moj partner pije od poltora roku dzien w dzien . ostatnio nie pil tydzien ...pare dni temu sie zaczelo znow znajdzie zawsze pretekst zeby pic... dzis byl pretekstem ja popalam to ja bede pic ... wyzywa mnie grozi mi dzis powiedzial ze zaje... mi zara kopa to spadne z tego luzka jak nie zgasze tego pier swiatla...obecnie jestem w ciazy zagrozonej jestem w 10 tyg nie moge sppac po nocach nie wiem gdzie szukac pomocy czy jest jeszcze ratunek??? wprowadzilam do tego zwiazku syna wtedy mial rok teraz obecie piec lat nastepne w drodze nie wiem co robic jak pomuc mu czy wogule jest jeszcze ratunek :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pijesz? Eksperci dzielą sposoby picia alkoholu na cztery rodzaje, w zależności od tego, jakie ryzyko stanowią one dla zdrowia - psychicznego i fizycznego. Rozróżnia się picie towarzyskie, nadużywanie alkoholu, problemy z piciem oraz uzależnienie od alkoholu. Sprawdź, czy twoje picie jest bezpieczne. Picie towarzyskie Picie towarzyskie, lub inaczej „umiarkowane”, to nie więcej niż dwa drinki. Dwa piwa z kolegami z biura po pracy, w sobotę do kolacji dwa kieliszki czerwonego wina a w niedzielę w czasie meczu dwie schłodzone puszeczki, to już zbliżanie się do pewnej granicy, chociaż z pewnością jeszcze nie grozi płukaniem żołądka na ostrym dyżurze. I tak powinno pozostać, jeśli poważnie się myśli rozwoju kariery zawodowej lub dobrych relacjach towarzyskich. Jesteś osobą towarzyską, potrafisz z przyjemnością i kulturalnie wypić drinka, ale wiesz, kiedy przestać. Nadużywanie alkoholu Osoba nadużywająca alkoholu, to ktoś, kto regularnie wypija więcej, niż te przysłowiowe dwa piwka dla towarzystwa. 12 piw i więcej tygodniowo lub dwa piwa jednorazowo jest już potencjalnie szkodliwe dla zdrowia i jeśli odbywa się regularnie, może doprowadzić do poważnych problemów. Marskość wątroby, uszkodzenie trzustki, niewydolność seksualna lub problemy z sercem związane są właśnie z nadużywaniem alkoholu. Ale problemy to nie tylko dolegliwości fizyczne. To także np. ostracyzm towarzyski, kiedy tracimy kontrolę nad własnym zachowaniem, a wówczas sprawy przybierają już zupełnie inny obrót. Jeśli z powodu picia alkoholu zaczynają cierpieć twoje relacje towarzyskie, wydajność w pracy lub codzienne życie, powinieneś pić zdecydowanie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnego ratunku on się nie zmieni a ty nie chcesz odejść w takiej sytuacji uważam, że powinni odebrać ci dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj od niego jak najszybciej bo zniszczysz życie sobie i swoim dzieciom,on się nie zmieni, tacy ludzie nigdy się nie zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź szybciutko kolejnego faceta. Wniesiesz mu w posagu dwoje dzieci a on ci zrobi trzecie. I aby do emerytury. Do tego czasu powinnaś mieć z 10 dzieci. Będą to bardzo bogate dzieci Każde będzie miało swojego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×