Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kopek1978

Wiem że to babskie forum ale chcę zrobić prezent żonie i potrzebuje rady :)

Polecane posty

Witajcie drogie Panie :) Za dwa miesiące mija mi 10 lat z moją małżonką i dlatego planuje dla niej prezent- żona kocha Hiszpanię i jej kulturę.. mówi po Hiszpańsku i zawsze chciała się tam przeprowadzić... Dlatego za jej plecami zacząłem szperać w internecie... bo chciałbym jej kupić mały domek w Hiszpanii żeby mogła tam jeździć na wakacje ( oczywiście razem ze mną) i dlatego chciałbym się was poradzić, który z tych domów podoba wam się najbardziej na tej stronie iberiahome.pl ? i na co powinienem zwrócić uwagę kupując dla nas ten domek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętać, że "babskie" to obraźliwe stwierdzenie i że kryptoreklama na tym forum jest łatwo wyczuwalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, nawet nie stać cię, żeby tam dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłaszacz 23 latas
i niezgodna z regulaminem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ja bym ci radzila z twoja baba sie skonsultowac,bo kupisz jakas rudere na jakims zadopju i bedzie krzyk i szloch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka89898
Na pewno ważne jest co Twoja żona lubi... czy to jest zacisze bliżej morza czy może wręcz przeciwnie :) Tej firmy Iberia Home nie znam więc nie pomogę ale warto sprawdzić innych pośredników również może na jakiś hiszpańskich stronach? Ps. To wcale nie musi być kryptoreklama! może facet na prawdę chce zrobic prezent swojej kobiecie! Ludzie trochę wiary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Pań prosze się nie obrażać ! :) to babskie było w formie pieszczotliwej dla podkreślenia mojej pokraczności gdyż na temacie się nie znam.. podpatrzyłem żone że tu się loguje więc tylko po to założyłem konto i nie jest to żadną kryptoreklamą czy czymś podobnym absolutnie- ta strona to jest jedyny pośrednik jakiego znalazłem po Polsku i dlatego ją podałem ale jeżeli znacie jakieś inne to chętnie zapoznam sie również z ich ofertą i dlatego radzę się was żeby właśnie jakiejś rudery nie kupić... więc jeżeli można to prosze o szczere odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi maz na urodziny dal ostatnio pobudke w srodku nocy... minetka... lepsza niz Hiszpania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez tu siedza sami milionerzy,koleś chce kupić babie dom w hiszpanii i pyta sie o to na tak dennym forum,czego to ludzie nie wymyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy z olsztyna
Babskie forum to już od dawna nie jest miszczu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten jest fajny i w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×