Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wigilia u tesciowej

Polecane posty

Gość gość

Zacznę od tego że to błaha sprawa ale moze coś podpowiecie Idę na Wigilie do teściowej (mieszkamy w tym samym domu ale osobne wejscie) tesciowa organizuje kolacje z swoja matka. chciałabym ugotowac cos fajnego żeby zrobić dobre wrażenie i zeby smakowało Oni jedza tylko barszcz czerwony z uszkami i karpia plus ciasta na Wigilie dodam że sa bogaci i stać ich na dużo wiec nie wiem czemu? W zeszlym roku byłam zwiedziona Wigilią wiadomo ze liczy sie atmosfera itd ale chcialbym tez zjeść cos dobrego a tu taka lipa :P Doradzcie mi co ugotować dodam ze nie mam piekarnika wiec odpadaja ciasta i inne piekarnikowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie masz piekarnika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bylo miejsca zeby wstawic mam mała kuchnie wolałam zmywarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
Zrób sernik na zimno, albo inne ciasto bez pieczenia- byle eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapusta z grochem i grzybami albo barszcz grzybowy z grochem albo kluski z makiem. U mnie na wigilii jest to wszystko plus ryby, barszcz i uszka, jak u Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierogi, sałatka (jarzynowa albo śledziowa), paszteciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowie ktoś coś jakies konkrety może przepisy ciasta odpadaja bo babcia piecze mnóstwo, paszteciki tez bo nie mam piekarnika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wypirdol zmywarke i kup piekarnik a nie teraz biadolisz :classic_cool: albo kup w biedronce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes tak leniwa że wolisz wsadzic brudy do zmywarki, a pierkarnik tez nie potrzebny bo z lenistwa nie pieczesz... ale jakby ktos pytał, to po prostu nie masz piekarnika... tak ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz czemu tylko to jedzą jak są bogaci? bo nawet bogaty na kolację zje góra dwa dania jak jest normalny, tylko polandowe wieśniaki od świtu tyrają przy garach po czym napychają się 1123 potrawami, w postną wigilię bo taka tradycja. Może oni są po prostu rozsądni? Zrób sałatkę jakąś zwykłą jarzynową lub wigilijną ze śledziem albo śledzia w śmietanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś co ci do tego wole roboczy? Ja też bym wolała zmywarkę niż piekarnik na miejscu autorki oj! to taka straszna przywara w polandowym łbie hahahaha i kij cię obchodzi czemu ktoś nie ma piekarnika! DO MIETŁY TY KUCHTO POMYWACZKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolę wsadzić brudy do zmywarki jakby co :P wcale się autorce nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w restauracji pokazowe danie dla elity i git :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez jestes leniem bo pranie robi pralka,do tary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob salatke warzywna, marchew, seler, ziemniaki, jajka, kukurydza, wszystko w kostke, na koniec jablko i musztarda, majonez, troszke pieprzu i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do youtuberki
ty to wcale nie skrzeczysz wyjazd z tymi filmikami z du/py stara baba, kure/wka w ciuchach dziecięcych piszczy i z łapci się nagrywa. to jest żenada dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci podpowiem zebys zrobila Krokiety z pieczarkami. robi je sie latwo i szybko a jest to konkretne danie. latwo je pozniej podgrzac. mozna zrobic dzien wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wole gary do zmywarki, niz piekarnik ktory uzyje od święta widze ze jak ktos ma zmywarke to juz elyta i juz z wyzwizkami leca te ktorych nie stac na zmywarke i musza stac przy garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boshe ile tu chamstwa i buractwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na wigilii zawsze jest pieczona rybka, makaron z masłem, smażone pieczarki, kapusta z grzybami, zupa rybna z grzankami dwa kompoty: z wiśni i z suszonych owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie prodziż ( nie wiem czy tak sie pisze) a krokiety to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak to? piekarnik od święta. Ja jestem młodą mężatką ale piekarnik używam w każdym tygodniu i niekoniecznie do ciast.Piekę mięsa,robię czasem pasztet,karkówkę czy też nawet grzanki do zup etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz po prostu przyszykować potrawy u siebie a u teściowej ją upiec ? A inne potrawy bez piekarnika to - krokiety , ryba po grecku , sałatka, śledzik , galaretka rybna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×