Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wilk akceptuje chamskie obrażanie siebie dla dobrej zabawy :)

Polecane posty

Gość gość

To jest eksperyment tylko na tydzien Tylko przez tydzien mozecie na tym temacie pisac co chcecie o Wilku a on sie zobowiazal, ze nie bedzie reagowac na nikogo i sie nie obrazi ani nie bedzie zadala przeprosin Milej zabawy Po tygodniu odbedzie sie publiczna dyskusjaczy nadal uwaza ze dobra zabawa jest wazniejsza niz szacunek dla ludzi na FORUM, ktorzy nie zycza sobie byc obrazani chamsko??? Natomiast na tematach w ktorych uczestniczy Wilk, jesli pozostanie przy swoim zdaniu, bedziecie nadal mogli chamsko jego obrazac bez reakcji z jego strony Zeby była jasnosc ten temat nie jest przeciwko Wilkowi, ale przeciwko jego zachowaniu na FORUM Jesli Wilk po tygodniu zmieni zachowanie i będzie siedział cicho na swoich tematach, To wtedy ja kafeterianin, bede pierwszy jak tylko Wilk Mnie poprosi, do tego, zeby dac w morde na lesnej polanie w Bieszczadach, czy gdziekolwiek w Polsce, temu, kto go chamsko obrazi. Mam nadzieje ze Wilk przemysli swoje zasady i zachowanie i jeszcze niejedna 10 litrowa beczułke 50% nalewki z lesnych czernic razem obalimy Wiec pamietajcie ze ten eksperyment to tylko na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła Kasia na jagody - sama w ciemny las, tu usiądzie,tam odpocznie,jak to w letni czas. Nagle słyszy...cichy szelest...chyba ktoś się skrada! Oj, może to wilk zabłąkany - ten co ludzi zjada? Wstała szybko wystraszona,kucnęła za krzaczek, no i...zobaczyła wilka... w całej jego krasie. Tak jak z bajki - myśli Kasia - potężny i... dziki, tylko w oczach coś znajome...coś jakby...ogniki! Zadrży dziewczę,oddech łapie z podziwu i z trwogi, Tylko czemu cała miękkość...poszła Kasi w...nogi? Położyła się nieboga...bo wilk do niej...biegnie, Czeka...cała drżąca...aż wilk na niej...legnie. Idzie Kasia grzech swój zrzucić i ze wstydu płonie, ...zbladła...bo wilk, w całej swojej krasie stoi na...ambonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kufra debile...No debile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższy stopień wtajemniczenia
Z ostatniej chwili: Jacek Żakowski w TVN24 właśnie stwierdził, że „okrzyki, iż wybory trzeba powtórzyć, bo zostały sfałszowane, to jest Białoruś!”. A gdy poprawiono go, że tak krzyczeć na Białorusi nie można, bo się za to idzie siedzieć, funkcjonariusz propagandy odparł: „Ale mi chodzi o to, co było wcześniej. To jest rusko-białoruska tradycja!”. Czyli – w Związku Radzieckim krzyczano o fałszowaniu wyborów. Niech mi ktoś z Państwa wytłumaczy – jak można z tak otumanionym nienawiścią człowiekiem, plotącym takie bzdury, jeszcze o czymkolwiek rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższy stopień wtajemniczenia
No niestety , muszę wszystko sprostować. Wilk jest projektem osobnika najbardziej znanego jako Dekalogowata lub Dek@. Osobnik ten zawiesił udzielanie się pod tymi nickami i napierdziela jako wilk1946. Udziela się też na ogólnym jako Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to ch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×