Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalaaMi

Wiotka skóra, rozstępy, cellulit..

Polecane posty

Gość MalaaMi

Witam drogie Panie. Mam nadzieje że nie tylko ja w tym wieku mam takie problemy z ciałem. Otóż mam 23 lata a moje ciało to mapa polski (rozstepy) łącznie z wyszczególnionymi wzniesieniami (cellulit). Dodatkowo mam wrażenie że moja skóra to wyłącznie woda, taki flak. Zwiotczałą skórę mam na całym ciele, głównie jednak na nogach, pupie, brzuchu i ramionach. Cellulit na pupie i udach a rozstepy właściwie wszędzie:( Mam 157cm wzrostu i waże 47kg. Kiedy miałam jakieś 15 lat zaczęłam się odchudzać bo ważyłam 58kg jednak nie stosowałam żadnych drastycznych diet. Właściwie 47kg osiągnęłam dopiero kiedy miałam jakieś 20 lat więc nie ma mowy o jakimś drastycznym spadku wagi żeby z mojej skóry zrobił się worek na organy! Nawet moja mam mając 62 lata ma skórę ładniejszą ode mnie! Powiedzcie mi jaka może przyczyna tego że się tak dzieje? Co robić? Macie jakieś pomysły jak wzmocnić skóre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwder
mam to samo i szok cala pupa, nogi i brzuch celulit..a jestem szczupla jak ja sie pokaze na plazy szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie to samo
identyczna waga i wzrost, nigdy sie nie odchudzalam, duzo czasu spedzam aktywnie, zdrowo jem, od zawsze, a tylek, uda, lydki, ramiona cale w cellulicie i to zaawansowanym :o zaczelo sie jak bylam w piatej klasie podstawowki i jest coraz gorzej, mam 24lata i nie rozbiore sie za nic. kosmetyki i masaze nie dzialaja, ani fitness czy silownia czy basen, na nic innego mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sozinha
Malla,mam podobnie,tez celulit nie wiem jakiego stopnia,ale widac go bez specjalnego napinania miesni,widac go na pupcie przy normalnym staniu:(Poza tym mam rozstępiska rowniez wszedzie i to nie jakies male nitki tylko ogromne,dlugie i szerokie pasy:(Na plaze nie chodze no bo jak:(nie bede sie oszmieszac i nie chce slyszec glupich docinkow.Faceta nie mam no bo jak,jak sie rozbiore to ucieknie gdzie pieprz rosnie...i takie jest to moje smutne zycie;(Nie wiem co mam ci poradzic.Obecnie smaruje sie roznymi kremami,chodze na fitness i wcieram ta miksurke malpiszonka(wpisz w google to ci wyskonczy)Robie co w mojej mocy,ale i tak jestem przegrana.Przegralam zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tego typu problemy - wiotką skórę, itd. podobno całkiem nieźle działają zabiegi Pelleve. To zabiegi falami radiowymi. Skóra jest naciągnięta i lepiej wygląda. Zobacz sobie na filmiku jest wszystko pokazane: http://www.youtube.com/user/drplastyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadziababenc
a ja robiłam endermologię i nie mam juz celulitu( a mialam widoczny golym okiem i to z daleka a nogi galareta) i skora się ujędrniła na udach, naprawdę polecam, ja robilam 2 serie po 10x ale juz po pierwszej widzialam bardzo dużą poprawę i zdecydowalam się na drugą, żeby bylo idealnie, i jest. Wiem, że to nie na zawsze i za jakieś 2 lata będę musiała to powtorzyć (no chyba, że radykalnie zmienię swoją dietę na anty celulitową) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sprawa odżywiania
najprawdopodobniej za dużo węglowodanów i soli w diecie jestem szczupła ,ale miałam rpoblemy skórne różne i dermatolog zalecił ograniczyć cukier i fastfoody. kilka mieisęcy wystarczyło zeby skóra dosżła do ładu + dodatkowy efekt : zanik celulitu i jędrne ciałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, ale ja akurat nie jestem zdania, że wszystkie problemy typu rozstępy, cellulit itp. da się "załatwić" za pomocą suplementacji... Raczej trzeba łączyć wszystkie możliwe, dostępne sposoby. A jeśli ktoś już nie ma na to wszystko czasu, to ja najpewniej stawiałabym na jakieś profesjonalne zabiegi, np. laserowe, bo te podobno są naprawdę skuteczne. Sporo dobrych artykułów na temat tej metody można sobie poczytać np. tutaj: http://www.marekwasiluk.pl/?s=laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymyszymy
Ja mam w sumie dziwny problem ze skora, cialo ogolnie jest jedrne, skora gladka, cellulit jao tako ale moje piersi to jakby od starej babci wziete! rozstepy, flakowata skora przez co sa takie dwa wiszace worki, nie mialam nigdy dzieci wiec nie karmilam, nie schudlam nigdy drastycznie wiec skad taki okropny biust! mam dopiero 24 lata a cyc jak u dojnej krowy...masakra jakas, stosuje kremy, masaze, cwicze, dobrze dobnrany stanik i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymyszymy - ja takie piersi miałam ale po karmieniu, normalnie dwa zdechłe szczury mi wisiały :/ kumpela podpowiedziała mi jedno ćwiczenie - składasz rece jak do pacierza na wysokości szyi i naciskasz na siebie tak, że rece masz prostopadle do ciała. Poczujesz że Ci sie mieśnie w okolicach cycków napinają na bank :) i rzeczywiście pomaga. Co do cellulitu to aż takich problemów nie miałam jak piszecie ale w sumie też gołym okiem był widoczny, wiec może to kwestia podejścia do sprawy. W każdym razie zaczeło mi to jednak przeszkadzać i wziełam sie za siebie, pije dużo wody, ograniczyłam kawe, cukier, gotuje bez soli i używam dodatkowo Detocell Slim żeby polepszyć efekt. No i peelingi z kawy. Widze że działa :) jeszcze ze 2 miechy myśle i bedzie luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam detocell slim effect, bo postanowiłam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, chcę się pozbyć cellulitu i schudnąć do wakacji jakieś 5 kg, od miesiąca go biorę i zaczynam widzieć efekty :) Daję sobie jeszcze dwa miesiące i wtedy mam nadzieję, że efekty będzie widział każdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest Kolagen morski Marine Collagen...jest skuteczny w walce ze zmarszczkami, wiotką skóra i cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen morski korzystnie wpływa na wygląd skóry , włosów i paznokci. Poprawia również kondycję stawów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petarda1223
Moim zdaniem niedostatecznie nawilżasz swoją skórę ... Wszystko zależy przecież od tego ! Rozstępy tworzą się właśnie od niedostatecznego odżywienia cery. Powinnaś sprawić sobie porządny kosmetyk nawilżający. Bardzo dobre jest masło shea. Ja w ostatnim czasie używam tego kremu: http://pl.loccitane.com/silnie-od%C5%BCywczy-krem-do-cia%C5%82a-mas%C5%82o-shea,36,2,53504,45093.htm i jestem bardzo zadowolona. Świetnie nawilża, odżywia, skóra jest po nim jedwabista i gładka,. Również posiadam rozstępy ale od kiedy zaczęłam się nim smarować zauważyłam, że nieco się zmniejszyły., A nowe nie powstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywna Kuracja Wyszczuplajaco-Antycellulitowa Dermikiz serii Passione Body jest bardzo skuteczna. Po 14 dniach efekty mnie bardzo zaskoczyły na plus. Mój cellulit stał sie zdecydowanie mniejszy, a oprócz tego skóra jest bardziej jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdolności spamerskie jak ci podskoczyły do tego... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od Twoich oczekiwań i od rodxaju cellulitu, jeśli masz cellulit wodny to ten aqua, a jesli chciałabyś schudnąć do slim efekt, jest po prostu pozbyć się cellulitu tłuszczowego to zwykły detocell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxxa
A jak długo trzeba go przyjmować aby efekt był widoczny i na jak długo po stosowaniu efekt się utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety genow sie nie przeskoczy. Ja widzialam w staniku i majtkach 74 latke i miala gladsze cialo od mojego a mam 32 lata. Biegam jestem szczupla. Ale pewnie gdybym sie nie ruszala byloby sto razy gorzej, wiec walczyc trzeba zeby nie wygladac jak ropucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka12345_1
hehhe, coś w tym jest. Ja natomiast czytałam, że po pierwszym miesiącu stosowania są widoczne efekty, no ale trzeba pamiętać, że u jednych będą bardziej a u innych mniej. Ale to już jest kwestia czynników zewnętrznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golusia
A sama wybierałaś rodzaj detocellu czy ktoś Ci sugerował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka12345_1
Ja? ja to trochę poczytałam o tym i mam nadzieję, że dobrze wybrałam. Z resztą okaże się po pierwszym miesiącu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinna
A ile czasu trzeba go brać? Czy jeśli zacznę teraz to do wiosny dam radę pozbyć się tego dziadostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki wam nie pomogą, naprawdę w to wierzycie? :D Ruszyć dupska, ćwiczyć regularnie, pić dużo wody, stosować zdrową dietę i masaże, efekty będą. Wystarczy chcieć lenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziak89
Faktycznie aktywność sportowa i odpowiednia dieta mogą pomoc. Ale specjalne kosmetyki także. Ja sama borykam się z cellulitem od pół roku i biorę nakładam taki preparat - www.skracaj.com/c46f.html . Na razie tylko trochę się zmniejszył, ale mam nadzieję, że jak jeszcze dołożę to masowanie bankami to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiaaa85
przede wszystkim pamiętaj o wodzIe, nienawodniona skóra jest brzydka. i trzeba też od zewnątrz nawilżać, najlepiej teraz olejkiem arganowym bo ma duzo witaminy E. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xennia
Woda i ruch to podstawa, a jak do tego dołączyć detocell to można pozbyć się tego dziadostwa na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×