Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynka555

własna firma w Norwegii

Polecane posty

Gość katarzynka555

witam, zamierzam otworzyć własny biznes w norwegii, bedzie to mała firma sprzątająca, ale nie wiem jak sie do tego zabrać. chodzi mi o ksiegowosc, podatki, rejestracje firmy itp. moze ktos z Was ma firme działajaca w Norwegii, czekam na rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze do urzędu sie wybierz, wszystko ci tam ładnie powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast do urzędu lepiej poszukać biura rachunkowego, mój znajomy korzysta z usług Norwegia Consulting, pomogli mu na starcie i od tamtej pory prowadzą mu księgowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka555
dzięki za odpowiedz, o coś takiego mi chodziło. A jaką firmę prowadzi twój znajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również poleciłabym firmę norwegia consulting, moi znajomi także z niej korzystają, może to te same osoby i mamy wspólnych znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka555
co dwie głowy to nie jedna:) dzięki za odpowiedzi, na pewno skorzystam z rad, dam znać czy jestem zadowolona ze współpracy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę wraz z żoną firmę w Norwegii, juz od dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może są wśród nas osoby mieszkające w Norwegii, które kojarzą Agencję Interaktywną Ideo Solutions AS? Tutaj link ich strony internetowej – http://ideosolutions.no/ Pytam, bo zauważyłam, że mają w swojej ofercie website design, a właśnie taką usługę chciałabym zamówić. Mam w planach założenie strony internetowej dla mojej firmy i chciałabym zrobić to jak najszybciej. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×