Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Własnie facet rzucił mnie przez smsa po 5 latach zwiazku

Polecane posty

Gość gość

Gadałam z nim przez telefon bo mieszkamy 200 km od siebie. Spotkamy sie dopiero za 2 tyg wiec telefonicznie mu powiedziałam ze jestem w ciazy a on milczal i potem napisał ze nie tak sobie wyobraza swoje zycie i ze nie chce dziecka jesli ja chce to mam sobie radzic bez niego. Po 5 latach mi tak powidział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek na odległość - i wszystko jasne. Swoją drogą i tak długo - 5 lat przy 200 kilosach - niech ci chociaż zwróci za benzynę i bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale co za gnój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jedno mi sie na usta cisnie, k***a mac! Pała z niego a Ty bedziesz musiala o alimenty walczyc. Powodzenia niewiasto. Badz silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia576587
Niech ponosi teraz odpowiedzialność za swoje czyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można byc w zwiąkzu na odległość tylko trzeba mieć wizje na to że kiedyś się w końcu razem zamieszka, ja bylam w takim związku i zaraz będę mieszkać nawet nie tylko w jednym mieście a jednym mieszkaniu, a co do ciąży mimo iż sie wie, że to się może przy seksie wydarzyć to i tak zazwyczaj jeśli sie człowiek nie stara o ciąże jest to szok, jestem kobietą, seks uprawiam ale gdyby się okazało że jestem w ciąży stwierdziłabym że się na to nie pisałam i zabierzcie to ode mnie. wiem, że Cie rozczarował, ale nie ochłonie jeśli ochłonie to nie jest taki zły może się nawet ucieszy, jak nie ochłonie widać d**ek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydle i gówniarz...Jedyne co moge Ci powiedzieć to to,że zmarnowałaś 5 lat swojego życia dziewczyno.Ja też byłam w takim związku.On mieszkał w Katowicach a ja w Lublinie.Byłam z nim 3 lata.Widywaliśmy się rzadko,znaleźliśmy się w sytuacji,w której istniała szansa że jestem w ciąży więc przyjechał z testem ciążowym...Upewnił się,że nie jestem w ciąży i nadszedł czas powrotu do domu.Na dworcu jak się ze mną żegnał płakał że mnie kocha i będzie tęsknił po czym wsiadł w pociąg i po 20 minutach napisał że to koniec.Jak widać,takie okazy występują grupami...Współczuje Ci i trzymam za Ciebie kciuki.Teraz musisz myśleć o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie brałaś pigułek? Sama jesteś sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
chuj w dupę jebanemu idiocie.Mnie kobieta zostawiła w ten sam sposób ,więc się nie łam,głowa do góry i podążaj przed siebie odważnie .A dzieciak niech wyrośnie na wartościowego człowieka.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nacjonalista kobieta cie rzuciła jak w ciąży byłeś? ciekawe. taa twoja sytuacja jednak się nie umywa do jej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od roku w zwiazku na odległość, też 200 km, facet się nie oświadcza więc dalam sobie z nim spokój bo nie będę dla nikogo darmową prostytutką. A jakbym zaszła w ciążę to pewnie tak samo by mnie potraktował jak twój, czyli olal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykre autorko :( jednak tak czy siak alimenty będzie musiał płacić, a może jednak pójdzie po rozum do głowy i jeśli nie chce być z tobą to jednak dzieckiem się zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smsem.... d**ek jakich malo, stwierdzenie ojcostwa, nawet dna, alimenciki jak najwyzsze (dobry adwokat) i niech się buja. Za 5 lat, niech będzie 26 lat kary finansowej, No mercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:34 to po co z nim byłaś jak go nie kochasz. poza tym rok to nie jest dużo...tym bardziej na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Wiesz doskonale,że nie o to mi chodziło,nie o sytuację,a o formę(SMS) :D.Wiem,jak boli takie coś.gdy ktoś zostawia w taki sposób.Co do dziecka,wychowaj je najlepiej jak możesz,nie wyżywaj się za nie tylko dlatego,że ojciec okazał się kompletnym chujem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo uważam że rok to wystarczająco dużo czasu żeby facet się zdeklarował szczególnie że mam już 30 lat i nie pasi mi się przez nie wiem ile lat spotykać z facetem raz na 2 miesiące, dawać mu doopy, ryzykować ciążę a potem mnie potraktuje jak autorkę. Jak facetowi zależy to się szybko oświadcza ze strachu żeby nikt inny mu kobiety nie zabrał. A jak tego nie robi to traktuje kobietę jak darmową prostytutke i jest z nią z wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×