Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ale mi jest cudownie po seksie

Właśnie namiętnie kochałam się ze swoim chłopakiem

Polecane posty

Ale było cudownie!!!! Przyszedł do mnie i bez słowa od razu zaczął mnie całować, ohh bardzo długo i namiętnie całować przed drzwiami... aż nie wiedziałam, co mam powiedzieć, zaskoczył mnie, też nic się nie odezwałam i odwzajemniałam jego pocałunki. Potem wziął mnie na ręce i przyciśnął do ściany, pieścił długo, zdejmował bardzo powoli rzeczy. Odkrył moje stringi i zaczął lizać moją cipkę, wessał się w nią, to była cudowna minetka, jeszcze czuję ciarki. Rozebrał mnie i rzucił delikatnie na łóżko. Obrócił mnie na brzuszek i od tyłu mocno wszedł swoim mokrym i stojącym jak nigdy fiutkiem. Mocno się ruszał, czułam, że dojdę szybko. Potem kochaliśmy się od przodu, położył się na mnie, trzymał moją małą dupkę i mocno wchodził, czułam, że jesteśmy jednością. Potem skończyliśmy na pieska. Założył pachnącą gumeczkę ( o zapachu truskaweczki) i tak mocno mnie dojeżdżał, że jęczałam z rozkoszy. Jak doszłam, on jeszcze powoli pieścił moje wargi fiutkiem. Zdjął prezerwatywę i polizałam jego fiuta ze spermy. Musiałam wam to opisać, bo było mi cudownie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle kochana ja mam 24 lata ja kochałam się 2 tyg temu 3 dni temu okazało się że jestem w ciąży a i gratuluję takiego misiaczka my dziewczyny wiemy jak mamy zrobić seksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sprzed 9 LAT!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo to drygnął mi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj wiesz no dobra fajnie ja bym ci radziła bez prezerwatywy bo wtedy jest bardzo możliwe że zajdziesz w ciąże i tylko z nim będziesz miała małego maluszka ja jestem szczęśliwą mamą mam 29 lat a moja córeczka 5 lat kocham swojego męża jestem drugi raz w ciąży to 7 miesiąc bardzo go kocham radzę ci spróbuj jak będziesz gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, że ktoś to upną po 9 latach jeszcze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BAJU BAJU BĘDZIEM W RAJU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie brzydzicie robić to z takimi śmierdzielami i zbokami to wasza sprawa zeby c**e lizał pysk zaświniony i jeszcze pewnie się całujecie z nimi ze o tych lodach nie wspomne co wam na siłe pakują zboki do ust fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×