Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klupistrzak

wódka Krupnik Premium Vodka

Polecane posty

Gość klupistrzak

czy ktoś to pił?? planuję kupować wkrótce wódkę na wesele i kobieta w hurtowni mi tą wódkę polecała Mowila, ze nowosc na rynku i że jak nowosc to zawsze jest dobre, bo chcą zdobyc rynek Cenowo tez spoko jak ktoś pił to prosze o opinie, jaki smak? czy ostra? no i jak z samopoczuciem nastepnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez polecali kolega mowi ze taka sobie, a my to nie pijemy wiec nie wiem] cena (u nas) 17,5za0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak
no ja nie piłam i nie wiem jak to smakuje :/ u nas 0,7 24,90 zł liczą sobie 0,5 to nie pamietam ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak
mówisz, że 24,90 za 0,7 to duzo ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
no już sama nie wiem Tyle tego na rynku jest, że niewiadomo co wybrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
sama stoję przed dylematem, ale trochę mniejszym, bo pomagam przy weselu i szukamy wódki (wesele nie moje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
tez brat mysli o stocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy ja u siebie na weselu :) goscie nie narzekali;) dokupilismy biale wstążeczki na szyjke i ladnie sie prezentowala:) W makro placilismy 16 z groszami:) nie pamietam dokladnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak
Kamillo a jak z kacem ? :D bo to też ważne :) ps a czy w makro moge kupic *mam karte Ale cos sie o uszy obilo, ze trzeba miec zezwolenie Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli masz sklep i masz koncesje to wtedy masz taniej:) My kupowalismy normalnie ( tata ma karte) Z tego co sie orientujemy to kac raczej nikogo nie meczyl no i pili jeszcze na poprawinach;) ogolnie mowili ze dobra:) o ile wodeczka moze byc dobra;) Ja z mezem niewiele wypilismy. Nie jest "gryzaca" ani nie trzacha czlowiekiem jak przy niektorych;) Na poprawiny musielismy dokupic bo poszly nam 3 kartony a gosci doroslych bylo 31 osob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak
dziękuję :) nie trzącha :D fajne określenie Właśnie chciałam wiedzieć, czy nei szczypie gryzie wiecie jak to wódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak-kunnoun
ale ogólnie ciężko wybrać jak chce się średnią półkę heh za duzy wybor to czlowiek nie wie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie trzacha tylko musi byc dobrze schlodzona;) Owszem wybor jest:) Ale krupnik ma troszke inna buteleczke niz wiekszosc i bardzo ladnie sie prezentuje na stole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak-kunnoun
a może teraz się znajdą amatorzy wódeczki :) podnoszę i proszę o opinie nt wodki krupnik premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak-kunnoun
Kamillo super, ze jestes mam pytanie: czy ta wódka ma lejek?? bo niektórzy pisali o problemie z nalewaniem jak nie ma lejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katariiiiina
bralismy ja pod uwage, kupilismy zoladkowa gorzka de luxe i wlasnie bialy krupnik i zrobilismy degustacje, wiekszosc glosow bylo na niekorzysc krupniku... podobno jest slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie ma lejka ale nie ma problemu z nalewaniem przynajmniej Ci co polewali sie nie skarzyli;) Kupilismy najpierw po jednej butelce stock'a i krupniku bo cenowo mialy mala roznice w makro. Po degustacji;) obydwu ( oczywiscie schlodzonych odpowiednio;) ) uznalismy ze krupnik jest lepszy bo stock byl gryzacy. Wiadomo ze to kwestia gustu;) Moze tez tak zrobcie i problem bedzie z glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak-kunnoun
chyba trzeba bedzie kupic i spróbować oraz porównać Tylko wiecie nie chce próbować 5 wódek :D, bo się to źle może skończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej bedzie jak podegustujecie;) kazdy ma inny gust i dla jednego moze byc slaba a dla drugiego mocna;) a tak spróbujecie i bedzie przyjemne z pozytecznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
Stocka jako gosci pilam ostatnio na weselu. Troche gorzka mi sie wydawala (ale moze dlatego ze dawno nie pilam). Wchodzila szybko i prawie nikt sie nie upil (moze to przez jedzenie i tance?) na drugi dzien tez zero kaca mimo pica przez prawie 12h i 4h snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak
no to pewnie będzie rozgrywka między stockiem a krupnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz poooo sluuubieee
my tez sie zastanawialismy nad ta wodka na nasze wesele ale przed weselem tesciu przetestował... i odradził nam źle sie czuli na drugi dzien poza tym jakos im zajeżdzała i nawet nie mieli ochoty jej pić... jedyny plus...ladna butelka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMAAAA
My będziemy mieli czystą żołądkową de Lux...ładnie się prezentuje na stole...więc żadnych zawieszek nie trzeba...cenowo - tez super...no i jak ja nie lubię wódki to..ta całkiem niezła jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdd
byłam wlasnie na weselu gdzie byla ta wodka, jest okropna :O pali jak sie to pije, lubie sie wodeczki czasem napic ale ta to porazka co maja goscie mowic mlodym ze niedobra? Krupnik zdecydowanie odradzam, nie ma to jak wyborowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×