Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niki278

wody plodowe

Polecane posty

Gość niki278

Hey dziewczyny, jak wam odeszly wody plodowe ? Ja jestem w 39 tc i dzisiaj mialam uczucie, jak by mi sie chcialo siusiu ,ale nie zdarzylam do toalety zaczalo mi samo leciec myslam ze to mocz , ale drugi raz (w ciagu 2 godz)tez mialam tak samo polecialo mi troche samo i przestalo, po czym poszlam zaraz do toalety i zrobilam normalnie siusiu , ale to co mi polecialo samo bylo przezroczyste i mialo lekko slodki zapach ,wiec pomyslalam ze to wody plodowe zaczynaja mi odchodzic , ale nie jestem pewna ponieważ po tym normalnie sie zalatwilam dodam ,ze nie mialam problemu z nietrzymaniem moczu. Czy wiec wody plodowe moga odchodzic z moczem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wody plodowe odchodza tak, ze nie czujesz zadnego parcia na pecherz. Siusiu nie ma z tym nic wspolnego. Odchodzenia wod plodowych w ogole nie czuc, po prostu robi ci sie mokro, a nawet ci leci po nogach. Z tego co piszesz, sadze ze wlasnie odchodza ci wody. Dobrze ze sa przezroczuste i maja ladny zapach. Powinnas juz jechac do szpitala. Czujesz ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda na to że wody ci się sączą ja tak miałam,jedź do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie leze w szpitalu. Zostawili mnie na obserwacji , powiedzieli ze dziecko jest za male. Rano bedzie mnie badal lekarz , wiec sie okaze:) dzieekuje wam za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×