Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Sweet melody

Witam! Kochani zamierzam zoperować nos właśnie u dr Wójcickiego , proszę osoby które miały robione u Niego noski o wrażenia i porady a przede wszystkim o opinię na temat samego lekarza, efektu operacji i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga98
a kiedy masz termin? na forum ma dosyć dobrą opinię czy to jest wiarygodna opinia nie wiem ... jak będziesz po to opisz...może ja się zdecyduję........ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam...
podnosze bo tez chce zrobic u niego nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
jest ok ;) moglby tylko bardziej liczyc sie ze zdaniem pacjentek.z tym co sie im podoba a nie tylko jemu :] poza tym raczej bez zastrzezen zresza ciekosie przyczepic do ktorego kolwiek lekarzaz polnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u niego nos robcie
jeden z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
To juz jeden z ostatnich postow tutaj. Moze sie przyda. Widzialam ostatnio na zywo nos jednej dziewczyny od wojcickiego. Naprawde bardzo ladnie wygladal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet melody
haven25_ nie zrażaj się twoje opinie są bardzo pomocne dla mnie i myślę że dla wielu osób. Po to tutaj wszyscy zaglądamy ei każda rada jest dla mnie cenna. A sama jak już będę po korekcie to zapewne wspomogę radą innych. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia23
Ja też zastanawiam się nad Wójcickim. Tylko właśnie trochę zraża mnie to,ze nie liczy się ze zdaniem pacjentki. Widziałam jego noski, są śliczne. Tylko,że on wszystkim robi takie same i nie wiem czy akurat taki by mi pasował. Rozważam jeszcze Szczyta. POdobają mi się tez niektóre nosy Latkowskiego,ale niektore sa okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mógłby
czy mógłby się wypowiedziec ktoś kto miał robioną korektę nosa u dr Wójcickiego? Prosimy....wszystkich o napisanie swoich opinii i wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z noska
Witam wszystkich na tym topiku. Polecam dr. Wojcickiego jak najcieplej, jest swietnym chirurgiem i wspanialym, tylko ze troche zabieganym, czlowiekiem. Od mojej operacji nosa minely 2 lata i od tego czasu poprawila sie jakosc mojego zycia. Dziewczyny, nie czekajcie, tylko jezeli juz myslicie o tym, to zrobcie to jak najszybciej, dzwoncie do Polanicy. Polecam nie szukac hotelu, tylko zostac w jego prywatnej klinice w domu. Opieka taka, ze bedzie wam brakowac tylko przyslowiowego ptasiego mleka. Jak na wczasach. Ja wspominam ten pobyt baaardzo milo. A moj nosek jest taki, jak mial byc, tylko nie moge sobie darowac, ze tak dlugo zwlekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombel
Pani "Zadowolona Z Noska" czy moglabym skontaktowac sie z Pania mailowo i zapytac o kilka szczegolow ? Bede baaardzo bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z noska
Witam ponownie, boombel moj email jest chyba teraz widoczny, jak nie to bede czesciej zagladac na forum. Pytaj, odpowiem chetnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWro
Witam, zasugerowałam się opiniami z tego forum o doktorze Wójcickim i raczej zdecyduję się zrobić u niego nosek :) na szczęście to tylko jakieś 2 godziny autkiem. Dzwoniłam i wiem, że na termin konsultacji czeka się jak na razie miesiąc, to i tak nie długo..pani w recepcji jednak nie potrafiła określić ceny, stwierdziła że tego dowiem się dopiero po konsultacji. Mam kilka pytań do osób, które już są "po". "Zadowolona z noska" czy ja również mogę zapukać do Ciebie na e-maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałałiłi
OluWro czy mogłabym Cie prosic o mailika? Chciałam sie zapytac a propos tego czego jeszcze sie dowiedzialas podczas rozmowy telefonicznej z Panem Dr (czy naprawde czeka sie tylko miesiac??) Jesli mozesz to prosze o mailika :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWro
łałałiłi- wybacz, nie podaję maila na ogólnej dyskusji. miałam już z tego powodu nieprzyjemności :( jeśli Ty nie masz takich oporów, podaj swój- a z chęcią napiszę Ci o tej rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombel
Pani Ewo napisalam do Pani mailika... tylko nie wiem czy doszedl... prosze o jakas wiadomosc czy dostala Pani mailika :) ? Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma 2 latka i czekamy na skierowanie do zabiegu:usuniecie znamienia barwnikowego.Czy ktos słyszał o tego rodzaju operacjach???w Polanicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waneska
Witam czy bmoże ktoś powieziec jaki jest koszt takiej operacji nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wójcicki? Mialam operacje nosa u niego 10 miesiecy temu. Odradzam- i tylko z jednego powodu- zupelnie nie slucha pacjentow (chcialam miec prosty nos, on zrobil zadarty; druga dziewczyna chciala miec zadarty, to on zrobil jej zupelnie prosty; chlopak chcial miec krotki, maly nos, to doktor stwierdzil, ze za duze z niego chlopisko i nie zrobil mu malego noska). Zrobi taki nos, jaki sie jemu podoba, nie bierze pod uwage preferencji pacjentow. Chyba ma syndrom boga. Mam tez obiekcje co do mojej przegrody nosowej- miala byc naprostowana, a nie wydaje sie prosta. Nie przecze, ze jest ogolnie dobrym fachowcem. Zabieg byl bezbolesny, bez powiklan. Po 10 dniach nic juz nie bylo widac. Co nie zmienia faktu, ze musze chodzic z nosem, o ktory... prosila druga pacjentka. Czy po to placilam 6000 zl? Oj, chyba wkrotce znowu odwiedze Polanice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44445
dower dobry lekarz to własnie taki który...potrafi powiedzie nie fanaberi niktórym baba...co z tego ze zrobił by ci nos taki jak chcesz i nawet jesli nochal sam w sobie byłby piekny nnie pasował by to twrz do jej proporcji i mimo ieknego nosa wygladałabys gorzej.Lekarz cyba wie leppiej co komu pasuje to on jest fachowcem i bierze odpowiedzialnosc za efekt koncowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin OP u dr Wojcickiego. Szukam kobiet,ktore mialy u Niego powiekszane piersi. Prosze odezwijcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
moim zdaniem lekarz wie lepiej jaki nos do ciebie pasuje... to ze ty chcesz maly i zadarty nie musi oznaczac, ze z takim bedzie ci do twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana
też chcę zrobić nos u wójcickiego czy on jest naprawdę dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana
ile się czeka na operację? tzn od konsultacji do operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie tylko moje fanaberie, bo szykuje sie poprawka. Co do tego czy zadarty nos pasuje do mojej twarzy, to moge przyslac zdjecie- nikt z rodziny i znajomych nie odebral tej zmiany pozytywnie. Mam identyczny nos jak jeden z zamieszczonych na stronie internetowej, do tamtej dziewczyny pasuje, a do mnie nie. No i podkreslam, ze ta impreza kosztowala mnie ponad 6000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelel
moze ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleeectra
Jestem 12 dni po korekcji u DR Wójcickiego Narazie mam mieszane odczucia odnosnie wygladu mojego nosa.Mialam robiona pelna rekonstrukcje,czyli czesc kostna chrzestna oraz przegroda.Zdecydowalam sie wlasnie na niego poniewaz ma swietna renome..nie zaluje ,jednak mam nadzieje ze nosek bedzie troszke mniejszy i ze w duzej mierze jest to opuchlizna .Profil mam teraz super ,nie podoba mi sie jednak przod jest troiche szerszy niz poprzednio.Nos jest caly obolaly nie moge go nawet dotknac,wiec chyba rzeczywiscie jest jeszcze bardzo obrzekniety,licze ze zacznie to wszystko sie ladnie goic i w niedlugim czasie bede w stanie zobaczyc efekt koncowy.Jestem cholernie niecierpliwa,moze dlatego chcialabym widziec wszystko juz w dniu sciagniecia gipsu,jednak jest to niemozliwe ...wiec moje drogie uzbrojcie sie w cierpliwosc ,ktorej mi tak brakuje...jezeli macie jakiekolwiek pytania to prosze ..pytajcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaa
Heja, ja tez mam termin u Dr Wojcickiego (za ok 2 miesiace) Wybralam go, bo po tym co sie naczytalam wydal sie najlepszym specjalista, w sumie chyba jedynym, ktory rzadko psuje nosy, ale po tym co czytam jestem przerazona:( Najbardziej przeraza mnie to, ze moj nos jest raczej prosty i jesli wyjdzie zadarty bede inna osoba, a tego nie chce, chce go po po prostu poprawic, bo jest roche za dlugi i ma malenkiego garbka. Dr powiedzial, ze 'go podniesiemy' i mam nadzieje, ze to nie oznacza - zadrzemy! Wspominalam, ze chce prosty nos, ale jesli naprawde nie liczy sie z opinia klientow i robi co chce to sama nie wiem. Czy moze mi ktos napisac czy po sciagnieciu gipsu widac slady sciecia skrzydelek? Eleectra, piszesz, ze 12 dni po masz obolaly i opuchniety nos. Masz moze jakies zdjecia z tego okresu? Poradzcie cos, bo na serio nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleeectra
Witam! mam zdjecia z pierwszych 3 dni po zabiegu ..ale nie radze ogladac takich fotek jezeli jestes jeszcze przed zabiegiem...obraz nedzy i rozpaczy..!mimo ze jest to zabieg malo bolesny ,to jednak bardzo powazny,wkoncu lamie sie kosci ,podcina rozne rzeczy w nosie ,szyje itp..wiec nie ma cudow trzeba troche czasu aby dojsc do siebie.Co do samego doktora to jest naprawde swietnym specjalista,z dluga praktyka i jeszcze dluzsza lista pacjentow oczekujacych na zabieg.Mi dzis minelo 2 tygodnie od zabiegu.Opuchlizna schodzi siniaki tez prawie zniknely,wiec wszystko zmierza w dobrym kierunku.Profil podoba mi sie ,nos mam prosty nie zadarty ,pan doktor tez powiedzial po zobaczeniu mojego nosa ze go skroci ,i znacznie obnizy mostek,mialam pelna rekonstrukcje wlacznie z przegroda..W dniu sciagania gipsu,nie podobal mi sie zabardzo przod,bo przed operacja mialam nos wezszy,ale widze z kazdym dniem poprawe,wszystko zaczyna wracac do normy,i widze zarysy mojego nowego noska coraz lepiej,profil podoba mi sie od poczatku,a teraz zaczyna mi sie podobac reszta...gdybym miala zrobic to jeszcze raz ,zrobilabym bez wahania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
Hej eleectra! Dziekuje za odpowiedz. Ciesze sie bardzo, ze wszystko wskazuje na to, ze Twoja operacja sie udala. Dlugo sie zastanawialam nad wyborem lekarza i ze wszystkich danych jakie zebralam Dr Wojcicki wydaje sie najlepszy, jesli chodzi o korekte nosa. Czy jest jakas szansa, ze moglabys mi przeslac te zdjecia? Wyglada na to, ze mialas podobny zabieg do tego, ktory czeka mnie. Glownym motorem jest krzywa przegroda i zatoki, ale zdecydowalam sie dodatkowo na korekte; sciecie mini garbka, podniesienie z resekcja skrzydelek. Problemem jest to, ze w czasie krotszym niz 2 tygodnie bede musiala sie pokazac ludziom z ktorymi pracuje, co mnie nieco przeraza. Wiedza o przegrodzie, ale o korekcie nic nie wspomnialam! Pewnie samo wspomnienie o przegrodzie bylo bledem. Mam nadzieje, ze reakcja otoczenia bedzie dobra. Szczerze mowiac to wolalabym, zeby nikt nie zauwazyl zmiany. Dla samej siebie chce lepiej wygladac; wiem, ze nos wiele zmieni. Czy slady po resekcji skrzydelek sa widoczne? Jak to wyglada? Czy sa to slady przypominajace ciecie? Pytam, bo pani, z ktora rozmawialm przez telefon powiedziala, ze wszystkie blizny sa wewnatrz i nic nie bedzie widoczne na zewnatrz, co nie wydaje sie do konca logiczne. Ok, rozumiem blizny, ale przeciez to jest ciecie, wiec jak moze byc niewidoczne:/ Po sciagnieciu gipsu dalo sie jakos przytapetowac twarz aby nie wygladac mizernie? Strasznie sie boje i mam nadzieje, ze nie zdygam w ostatnim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×