Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merkaba

Wojciech Cejrowski o kupowaniu swojej książki w EMPiKu

Polecane posty

Gość gość
Już wczoraj czytałam jego wypowiedź, no spoko ale co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cejrowski to bosy bezmózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie i pięknie, też Nergala po tym jak matkę Boską nazwał dziwką nie cierpię, ale czy bojkot empiku to dobry pomysł... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Cejrowski zapomina o jednej ważnej rzeczy. Pamiętam jak paradował w koszulce z Matką Boską na klacie pod pałacem prezydenckim podczas tzw. miesięcznic. Rozumiem wielki katolik ale? Panie Cejrowski jesteś Pan rozwodnikiem i pełna olewka z tego faktu, a to nie po Bożemu, prawda? Swego czasu prawił Pan o tym że wyprowadza się do Ekwadoru bo w Najjaśniejszej RP Panu nie pasi, prawda? Wiele razy wyskakiwał Pan (jak policjant z radiowozu) w tv z teoriami od których czapka na głowie dęba stawała. Najpierw trzeba mieć czysto u siebie za uszami aby innych osądzać. Jak E-mpik taki be to zabrać cały nakład do domciu i leżeć na nim do góry kołami chyba ze? .... Że chodzi o tzw parcie na szkło lub chęć zaistnienia w mediach. Jak tak to bardzo Pana przepraszam, bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzichu, zgadzam się. Najpierw trzeba pilnować siebie, a nie innych ganić. Z Empikiem podobna sprawa - sam ostatnio, już w czasie trwania bojkotu promował tam książkę. Także jego słowa trzeba podzielić przez pół. Ja osobiście nie mam powodu, żeby bojkotować Empik, nie uraziły mnie te reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekboso
Dziwny ten bojkot, ale nic nie znaczacy, bo jak przeczytałem na forum pracy gowork.pl/opinie_czytaj,7151 to empik zanotował tylko wzrost sprzedazy, działa jak reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EMPIK to dno i każdy, kto trochę się orientuje, wie, że to zwykła hiena na rynku a w dodatku od lat chyli się ku upadkowi. Jednak jest zarazem bardzo wpływowym medium i nie sposób wypłynąć z z czymś na rynku bez brania pod uwagę empiku w planie marketingowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię go za to jak traktuje ludzi w swoich programach.Pokazuje ich jak jakieś małpy w cyrku i tak lekceważąco się o nich wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
A ja bojkotuję empik od dawna i kupuję tam tylko w ostateczności :) nie widzę powodu żeby płacić w empiku za książkę 20% więcej niż na allegro razem z przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×