Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolę mieć psa niż dziecko

Polecane posty

Gość gość

Czy to dziwne ? Moja dziewczyna jest ciocią i się ciągle zachwyca dzieckiem , jakie ono słodkie itp. Jej siostrzenica ma 1,5 roku dla mnie to tylko płacz , kupy i dodatkowe obowiązki. Za to wolę swojego psa , jest pomysłowy , fajnie go szkole, chodzę z nim na spacery i jakoś ciężko mi się na niego gniewać. Chyba nigdy nie będę dobrym ojcem i przez to się rozstaniemy. Mój ojciec był podobny i wiem,że to leży w genach. Pójdzie to jeszcze zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko jest jak pies robi kupę płacze/szczeka wychodzisz z nim na spacer szkolisz/uczysz różnych rzeczy ja obydwóch istot nie znoszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze slysze zeby egoizm i brak wzorcow lezal w genach absolutnie nie zebym kogos namawial na dzieci... ale istnieja granice absurdalnych wyjasnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci są tak ohydne jak psy tak samo się ślinią :O fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pies sam sobie zmienia pieluchę i nie drze się nocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach czyli ty jesteś jednym z dumnych właścicieli co po swoim pupilu gówien nie sprzątają z trawnika gardzę takimi ludźmi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj sam sobie mleko z kartonu podgrzewa i nie gryzie cyckow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzątam po swoim psie , dlatego mam szacunek u sąsiadów za to w przeciwieństwie do osób , które nie sprzątają i nawet jak ktoś chciał mnie ochrzanić to zaraz pokazałem mu,że sprzątam i nie mam z tym problemu , jednak dziecko w domu wszystko zrzuca ze stołu , wydaje dziwne dźwięki , ciągle trzeba patrzeć czy się nie przewróci i zajmuje mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz szacunku sasiadow dlatego ze wypelniasz swoje obowiazki - bo sprzatanie po kundlu to obowiazek wlasciciela nikt ci nie kaze miec dzieci ale do hooya pana nie porownoj ich do psow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies podobno ma rozumowanie 2 letniego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę autorze, ale dziecko kiedyś z tych pieluch i krzyków wyrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlaszcza amstaf zle ulozony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę się zwłaszcza. Ja się boję ,że dziecko wyrośnie i się wypnie na rodzinę a psy są wierne przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim podejściem to jednak lepiej żebyś jednak nie miał dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko te małe dzieci są takie absorbujące , te starsze potrafią same sobie zrobić jeść itp. Co do tego amstafa dużo zależy od wychowania , np mój pies bardzo lubi dzieci , od małego go oswajałem z dziećmi i każde mogło go pogłaskać i nawet te 1,5 roczne go głaskało i mój pies od razu widział,że to członek rodziny , którym trzeba się opiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam i psa i dziecko i jest gicior ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jem kupe a wy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze lepiej chowac psa niz dziecko . Pies jak bedziesz stary i z luzka nie bedziecie mogli sie podniesc to wam obiad poda do luzka i sie wami zaopiekuje a dzieci nie bo ich nie macie. Tak tak mysla tymi zj******i palami ci co maja psa i dzieci niechca miec do d**y jeszcze psu wejccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko to nic dziwnego. Ja tez kiedyś myślałem ze fajnie by mieć dzieciaka, ale z czasem jakoś coraz mniej chce. Ilekroć widzę jak kłopotliwe i uciążliwe są dzieci, jak roszczeniowi i monotematycznika są ich rodzice chce coraz mniej. Pies kocha bezwarunkowo, nie kłamie, zawsze Cię wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedź do Namysłowa . Tam pieluchy srają w dzieci i dzieci potem są do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psy i dzieci śmierdzą lepiej trzymać matkę ta chociaż upierze ugotuje i posprząta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika

lepiej miec zwierze ktore sie odwdziecxy niz dziecko ktore bedzie psykowac , zwierze potrafi dac multum milosci, ci co maja dzieci jescze nie raz sie przekonaja ze zwierzaki koochaja nas bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×