Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izóchna

wolicie ogolone cipeczki czy włochate????

Polecane posty

Gość CIENIAS
a ja wooolę włochate, mięciutkie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł jeSS jeSS jeSS
­­­­­­­­­­­ Jaką dziś na podorędziu mamy takiej w bramkę trzy gole strzelamy !!! 🖐️ :classic_cool:)))) !!! :D Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by © oł jeSS jeSS jeSS [cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam włochate i to najlepiej bujnie owłosione,naturalnie pachnące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepito
Musi byc ogolona i to do zera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooliwwwwwka
bystry julek----stara c#pa wcale nie ma bujnej czupyny,tylko pare wloskow na krzyz,bo tam juz wszystko wylenialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepito
Na starosc tez moze sobie golic...jak dziadek jest jurny to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepito
higiena intymna to przeciez podstawa...nie wyobrazam sobie np. lizania takich kudłatych jąder mojego partnera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepito
Prosze o osobe ktora podpisuje sie tak samo jak ja niech pisze Pepito 2 czy cos... Jak kobieta z ktora chcialbym uprawiac sex miala by tam wlosy uciekl bym...Ja swojej dziewczynie zaproponowalem ogolenie wszystkiego. Ale powiedziala ze nie mogla by sexu uprawiac i w ogole nie wyobraza sobie faceta bez "futerka";) Ale wlosy na jadrach i tak gole dla higieny i dla samego siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepito
Pozatym za pierwszym razem jak zaczynalem uprawiac sex juz troche czasu temu to moja dziewczyna po pewnym czasie stwierdzila ze nie wyobraza sobie jej "Misi" nie ogolonej...Po 1 ladnie wyglada po 2 latwiej doprowadza sie ja do kultury po 3 jest jej wygodniej podczas chodzenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepito
problem lezy jednak gdzie indziej..nie udało mi sie jej przekonac do ogolenia kruczoczarnych kedziorów wokół jej pępka i sutek:O no ale moze kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hamerstejnt vel Pepito
Z pepkiem sie nie dziwie bo pepek widac i jak sie raz ogoli to pozniej rosna jeszcze dluszze i bardziej czarne...No jak ma ssutki z futerkiem :///// Tego akurat nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hamerstejnt vel Pepito
Z pepkiem sie nie dziwie bo pepek widac i jak sie raz ogoli to pozniej rosna jeszcze dluszze i bardziej czarne...No jak ma ssutki z futerkiem :///// Tego akurat nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipo
Jesli o mnie chodzi to wole jak cipka jest naturalna czyli owlosiona . jedni pisza ze to obrzydliwe wlosy a jak by dziewczyny zaczely golic glowy tez by wam sie podobalo. Sprawa chigieny jest smieszna bo jak dziewczyna sie codziennie myje to jest super. Kolejna sprawa ze jak cipka jest ogolona to duzo mniej lub wogule nie pachnie a ja lubie zapach kobiety. Jak sie masz kochac to jak ona rozchyla nozki i widzisz wtedy jak dziurka sie otwiera spod wloskow mhhh po prostu piekne . Niekturzy mowia ze ich to brzydzi ja tam nie widze nic zlego to po prostu moda jescze 10 lat temu wszystkie kobiety mialy wloski i czy z tego powodu facetom bylo gorzej lub kobiety mialy gorzej? teraz po prostu wszystkie dziewczyny widza np w filmach lub reklamach w nocy ze kobiety maja ogolone i ze tylko takie facetom sie podobaja a wiec to nieprawda dlatego dziewczyny miejcie naturalna cipke a jak naprawde traficie na faceta ktory bedzie bardzo chial zebyscie golily zrobcie to ale tylko pod warunkiem ze wam to nie przeszkadza. Ostatnie i dla mnie najwazniejsze chce zeby cipka wygladala jak cipka kobiety nie dziecka i taka z wloskami jest super nawet nie tylko w trakcie seksu ale jak siedzi sie razem cos oglada tak pobamic sie jej wloskami poglaskac je przeciez one sa bardzo miekie i mile albo jak chodzi tylko w koszuli normalnie nic by nie bylo widac tylko skora tez piekna ale jak czasami widac ciemne futerko to od razu sie wie ze zobaczylo sie cipke nawet na moment i to starsznie na mnie dziala. Pozdrawiam i pamietajcie ze to jest miejsce ktore tylko wasz wybranek widzi wiec niech bedzie naturalne tak jak wtedy kiedy doroslyscie a jak ktoras lubi nosic skape bikini na plazy po co od razu golic cala wystarczy tylko przy pachwinach cipka jest tak samo piekna a nic na plazy nie bedzie widoczne dla obcych Zreszta same kobiety powiedzcie jak zaczely wam pierwszy raz rosnac wloski to nie bylyscie szcesliwe ze stajecie sie kobietami ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% racji Filipo. Jestem młodym człowiekiem ale jeszce mi sie nie trafila zarosnieta, ale z checia bym spróbowal tylko musiała by być zadbana tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włochate bleeeeeeeee
golcie sie dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =p=
a kolesie majabyc ogoleni? jak myslicie laydys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsddddddddddd
dfds ssd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalllennkaaaaa
A ja raz golę moją Cipeczke na zero a raz mam delikatne włoski ;) więc jest róznie i to mojemu mężowi odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego przesadzac raz w jedna strone golic a raz w druga nie golic mnie sie podoba przystrzyzona na krotko.Podczas lizanka jest super nie wchodza wloski do ust a i tez kobiety nie maja problemu z podraznieniem skory ktore wystepuje po goleniu zyletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceto
Baby...golcie cipunie...są wtedy bardziej smaczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsfgdfbv
fajnie napisal to p. Filipo poprosilem wlasnie mojej mlodej żony zeby sachodowala se taki zadbany zaroscik bo jestem z nia od 6 lat i nie widzialem u niej zarostu na cipeczce, wiecie co mi odpowiedziela ze glupio bedzie jej chodzic z zarostem łonowym do ginekologo. i po mażeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×